Jump to content

Recommended Posts

Трябваше ли толкова бързо братята корейци да правят подобен сериал? Лятото гледахме такъв японски, със същото име - Starman. Дано да има капка оригиналност в него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха. Трябава да си доста сигурен в оригиналността :28558: и изобщо...

Чакам превода на parab, дано не се забави редакцията - ударете там едно рамо,

че  витаят и вещици, е... те са от добрите, разбира се, но съвсем вещи в занаята си е друга работа :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше му хвърля едно око на сериала, обаче този главният нещо не ми вдъхва доверие. Сещам се за поне 10 човека, които биха били по-добри партньори на Чон Джи Хьон. Toзи ми се вижда малък. Предполагам, че дамите са на друго мнение, обаче те са пристрастни. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива ,като за първи епизод.

Oldboy,мани, че е малък младежът, но е и толкова хилав, аха да се прекърши  в тия природни явления :896767: Първи епизод беше по-скоро на каката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, и аз да пиша сега. Харесават ми двете серийка. Нищо общо с японското сериалче, освен чаровен мъж от звездите,/ и японския  фаща окото/.

Миш маша, свикнала съм му вече...

Това което прави блюдото да ми допада особено, са съставките и арамотът, който му придават-актьорите и добрата актьорска игра.

Според мен, главните/въпреки, че главният е малко хлавичък, и много ми е познат в Чосонските моменти от едно друго сериалче, и явно има опит момчето/, са сполучливо подбрани, много естествена игра.

 

Само ме дразни и не ми харесва фактът, че мацката -'уж 'каката е съвсем глуповата, като доста наблягат на това,

В японската беше пък селянка, но романтичка, с принц от звездите, тук богата пък простовата... с....

Интересно представяне за Звездната любов, като на Земята, т. е. любовта е еднаква навсякъде, тя е просто нещо, обичаш и това е, и ти не знаеш защо...т.е. "щастето и любовта се крият в простите неща", но защо никой не иска да е прост, там е моят въпрос..? :slap::28558: :28558: :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно съм изненадана от първите две серии.

Симпатизирам на двамата главни и не останах разочарована.

Справят се много добре с ролите си, особено мацката.

Предполагам, не случайно й е поверена тази роля, пасва й идеално. Голям шемет е.

Силно се надявам да не развалят доброто начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 2 серии ми харесаха. Главните са сладури. Главния добре го докарва на извънземен с безизразното си, до момента, лице (даже прилича повече на хуманоиден робот). Мацката е шматка, дано само се окаже малко по-умна, отколкото изглежда засега. Има си романтика, мистерия, фантастика, драма, само да очакваме нататък още повече да засилят съставките. Харесва ми и как всеки епизод започва с някаква случка в Чосон и след това преминават в настоящето, свързвайки събитията от миналото със случващото се в серията (правя аналогия с един от любимите ми сериали "Принц на покрива"). Много забавни пък са завършеците на епизодите, там като че ли са съсредоточени най-смешно-пародийните елементи. Много се смях когато нашия мърмореше, че е бил в казармата 24 пъти, горкичкия 1/8 от времето си на земята е прекарал като войник  :rofl:

Добавям към плюсовете и страхотната песен за съдбата, заявка и за един чудесен OST към сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни първи 2 епизода, задържаха интереса ми, дано така, да продължава :) Чакам с нетърпение следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези два епизода приковаха вниманието ми с историята, а и предисторията на главните :) Надявам се да продължават в същия дух, защото смятам, че има голям потенциал сериалът. Разглезената халю актриса радва окото и внася доста живец в историята! И аз ще чакам с нетърпение епизодите! Благодаря за превода :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, главният да не се е приземил в Спирита, параб,  със звездна скорост ли го прави този превод? :slap::28558:

Приятна изненада, Благодаря. Да изгледам двете, и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много обещаващи първи епизод. Грабнаха ме още отначало и дано до края си остане тъка.Главни те играят много естествено , а пък на мен ми харесват сценарий с малко фантастика .И благодаря за бързия превод. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно сериалче! Гледам го с радост и удоволствие!

 

Много благодаря за преводите!

 

Весели празници на всички! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност... спираш времето и действаш.Лекичко преиграване на момента с търченето напред-назад

и физиономиите  на главната, като излезе от къщи, да бяга от репортерите.

Интересното - по чосон-ско време - честта на семейството, над живота на детето ти.

И друго интересно, силна вилна; "ще го позная", ма май и колкото неговите години на земята няма да й стигнат да го познае.

Ма и той горкичкият, искат да ни убедят, че за сефте го целуват - нашата малоумница.

Интересно, как ще се заплетат нещата и с убитата й съперница. Братът на ухажора на главната, пък кви ги играй, някакъв жесток извратеняк ли е, къв  е...?

И това е интересно. То полицията... явно бързо разреши случая. Оф, тез корейци, според ситуацията, изкарват полицаите си твърде повърхностни и безотговорни,

друг път със страхотно мислене и страшно отговорни, Ся е така, явно, за да оправдаят намесата на нашия звездопришълец. Интересно ми е, ще чакам хубавичко пак да ги забъркат, после от такъв бъркоч ще се разстройваме :28558: :28558: :28558: , или от преяждане :rofl: , или от алергия, всеки според - на кой, как ще му понесе. :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност... спираш времето и действаш.Лекичко преиграване на момента с търченето напред-назад

 

Той не спира времето. Само включва на светлинна, така де извънземна скорост  :28558: И понеже движението му е 7 пъти по-бързо от човешкото изглежда така сякаш всички останали не се движат. На мен ми харесва като идея и начин на заснемане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен тези 4 епизода много ми харесаха. Едва сега осъзнах колко ми липсваше Кака. Има си причина да е икона, пък и как майсторски му ходи по иначе дебелите нервички. :D Според мен ще излезе успешна двойка от тях.

А сега предстои да си отговорим на редица екзистенциални въпроси: вАжи ли ръката на съдбата за извънземните, как ше смеси (или няма) кръвта си със землянска (и какво следва от това), ще остане ли сред земляните, или ще си я прибере обратно на астрономията в... другия край (щото тая определено не е от тая планета :) ) и прочие. Очаквам с нетърпение следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм изгледах всички 4 серии на един дъх и наистина съм впечатлена. :i love this: Нямам търпение да видя какво ще стане . :es: 

Много е забавен ,поне за сега .

Хиляди благодарности на екипа ,заел се с превода :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинииии,

всички работили и за parab , специално

за много години!Да сте живи и здрави и все така да ни радвате! :kissx:

Рейтингът се покачва  Nationwide - 22,3% (+2,2%), Seoul - 25,3% (+3,2%)  и напрежението също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...