Jump to content

Как разбрахте за Eastern Spirit?


  

322 гласа

  1. 1. Как разбрахте за Eastern Spirit?

    • От приятел/ка
      48
    • От Гугъл или някоя друга търсачка
      106
    • От линковете в субтитрите ни
      108
    • От екстрасенс
      5
    • По друг начин
      55


Recommended Posts

Не се ни сеќавам... :lol: али мило ми е што сум тука...заради овој форум уште повеќе ја засака Кореја и Азија воопшто. Багодарам за сите теми, преводи, мислења :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък докато разглеждах картинки във фейсбук на една група попаднах на една картинка от сцена на "Playful Kiss", и докато търсех кой е филмът попаднах на форума. За съжаление тогава веднага не му обърнах много внимание, защото още не бях гледала нищо корейско/китайско/японско (изключваме филмите с Джет Ли, Джеки Чан и т.н.), но след "Playful Kiss" (съответно от субтитрите) ми се разяде любопитството и се регистрирах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях изгледала първия си сериал "Skip Beat " със участието на Siwon и Donghae и се заинтересувах за тях и така ми попадна страницата ви. Оттогава всеки ден влизам в нея и активно се запознавам с азиатската култура и шоубизнес. Благодаря ви! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте разбрах, че японските и китайските филми и сериали са много интересни. Гледала съм само веднъж сериала Гимназия Бакалея много ми хареса така че ще продължа да гледам такива филми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ СУБТИТРИТЕ... :rolleyes:

От както започнах да гледам азиатски филми и все ми влизаше в погледа логото на :essub:

и от любопитство реших да се поразровя из нета и ето че вече сам тук.... :P

благодаря ви че ви има :kiss2:-_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледахме преди година-две "Ловци на роби" /първият ми азиатски сериал/, и след това започнах да търся инфо за още сериали, за актьорите и т.н. Намерих форума от Google.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах Гокусен, защото един приятел ми го беше препоръчал. 

Изгледах си го сериалчето (не ми беше странно... айде, съвсем малко, защото преди това си гледах солидна доза анимета и ми стана странно, че играят като в аниметата) и реших да потърся други сериалчета - съответно от субтитрите на Гокусен набрах в адреса бара на браузъра линка към вашия сайт и сега съм тук. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Гугъл, въпреки, че първоначално докато се ориентирам какво точно се случва и , че тук е пълно с информация, че има какво ли не и, че вместо от замунда да ровя за заглавия на филми ( а аз тогава търсех само и единствено японски ) месеци минаха :) . Минаха месеци докато разбера, че не само :essubs: превежда и два филма на другите за да седя далеч от техни преводи :28558: (подбора на филмите ми идва малко не мой тип ) ............малко над две години посещавах форума като гост ( имах един неуспешен опит за регистрация, поради някакъв технически проблем ) и нали нито една от темите не е заключена положението ме устройваше. А сега съжалявам, че не се регистрирах по рано, тук някак се чувствам прекалено уютно. Въпреки че с техниката не се справям много добре и след всеки мой пост създавам работа на модераторите, форума се превърна в любимото ми място в интернет пространството. Страхотни сте. Имам предвид всички, екипа, останалите активни участници, създаващите темите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрез Гугъл. Преди 6-7 години, станах фен на KAT-TUN и търсих дали има информация за тях в българското пространство.

Така Ви открих, сайта е супер, бях много доволна, а после като се почна с драмите, няма спиране :lol:

Благодаря, че Ви има. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6-7 години случайно докато търсех някой нов сериал, който да гледам. Беше Hana Yori Dango, след това Boys Before Flowers и оттам като се започна вече толкова години няма спиране. Преди това съм гледала един филм A moment to remember,но тогава въобще не знаех за света на азиятските филми. Но тези сериали ме накараха да се разтърся и така Ви намерих, за което съм много благодарна, защото за мен филмите са един вълшебен свят за измъкване от реалността. Благодаря,че Ви има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...