Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Show Me the Money

• Влезте в профила си за да пишете
Няма други мнения в тази тема

#1 automatisch.Engel

automatisch.Engel

Пазител

• Потребители
  • 633 Мнения:
  • Местожителство: plovdiv

Публикувано 04 февруари 2017 - 12:23

2160536137_yQb73BXp_d0051494_4fe9ccce061

Show me the money е предаване, в което се избира най - добрият рапър на Корея. Започва да се излъчва през 2012 и бързо набира популярност. Излъчени са вече 5 сезона и през 2017 се очаква 6ти сезон. Има 4 групи продуценти, които през няколко кръга елиминират кандидатстващите и в същото време трябва тези, които остават да ги привлекат в отбора си. 

СЕЗОН 1

20120624_seoulbeats_show-me-the-money5.j

Spoiler

2 СЕЗОН

50350576~0.jpg

Spoiler

3 СЕЗОН

tablo-dok2-yang-dong-geun_1405640934_af_

Team YG - Tablo

Team ILLioner - Dok2 and The Quiett

Team Brand New Musicand 

Team YDG 

Spoiler

С трети сезон предаването става още по известно, защото като жури пред зрителите се появяват Tablo, Dok2 and The Quiett. Също така с позволение на YG участват Bobby и B.I, които вече са спечелили популярност с предаването WIN. 

Онлайн с анг. субтитри

4 СЕЗОН

E64xFlS.jpg

4 сезон е известен най - вече с участието на много известни актьори и айдоли, които очевидно след победата на Боби са се нахъсали и са си казал "Защо пък и аз да не успея". 

Team YG - 
Jinusean and Tablo

YG_Takimi_1.jpgYG_Takimi_2.jpgYG_Takimi_3.jpg

Team BRAND NEW MUSIC San E and Verbal Jint

x024sDl.jpghDHZqVe.jpg

Team AOMG -Loco with Jay Park

kLUKpWH.jpgWZnI5aR.jpg

Team Zico and Paloalto 

ZO75GDN.jpgs8a3eNG.jpg

Участници:

FULL.jpg

Spoiler

Моят победител :

Spoiler

Онлайн с анг. субтитри 

5 СЕЗОН 

13012851_1726217220983285_68824468808895

В пети сезон Dok2 i The Quiett се завръщат, като жури. Представителите на Team AOMG  и Team YG също се променят. Като AOMG са с представители Simon Dominic and Gray, YG ги преставят KUSH and Zion T. Този сезон е изпълнен с невероятни представления и според мен наистина избраха този, който най - много заслужава. 

Продуценти:

show-me-the-money.jpg

Онлайн с анг. субтитри 

Аз лично 1 и 2 сезон не съм ги гледала. Започнах от 3 и то го почнах, защото бях изгледала WIN, след което и Mix&Max и ми се искаше да гледам нещо друго с Боби и Би Ай и мога да ви кажа, че това предаване ме завладя и много ми хареса. Исках да го споделя с вас и наистина, когато имате време хвърлете по едно око. За първите два сезона не знам, но след това ви гарантирам, че ще ви хареса. Имаше доста забавни и смешни сцени както и много добри изпълнения от талантливи рапъри. В сезон 5 открих Simon D  :kissy: * защо няма емотиконка със сърца в очите?*. 

• 1