Jump to content

Recommended Posts

Уау, много ми хареса. И началото, и края, и засегнатите проблеми… А, забравих - и обувките! Всичко. :es:

Ким Сон А е у-ни-кал-на! Жестока, невероятна, перфектна! Много я обичам. :kissx: И останалите се справиха добре. Ей, къде са тези мъже? :28558:

 

Толкова сладки ми бяха, че в един момент и аз като приятелката се запитах: „Не може ли да живее и с двамата?” :xaxa:

 

Кефеше ме И Джан У като възкликне „Ииииииии!”

Много съм доволна, но то вече всичко е казано, а и песничката на Йесонг е поствана няколко пъти...

Всъщност защо да не я чуем пак ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=X_YcH7t_KOM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Съгласен, съгласна" с Ким Сун А е драмата към която бях толкова много време предубеден, но след като изгледах първите й 9 епизода се оказа, че съм се бъркал. Няма слабо място. Историята е оригинална, с типична зададена тематична линия, към която принадлежи и "Кралят на модата". Главният актьор за мен е ново лице, но също с много добра игра. Самата драма малко ми напомня на "Дяволът носи Прада". С Ким Сун А се усещат нещата. Не можеш да не й повярваш, дори, когато трябва да влезе в образа на студена, горделива кариеристка. Оценка 5.5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен, хареса ми страшно много. Един от фаворитите ми за 2012 г. Ким Сун А е уникална, само нейното име е достатъчно за да се настроя за силна продукция. Няма слаб сериал тази жена, винаги и се получава. Партньора и лично на мен ми беше непознат, не съм го гледала в други продукции, но остави в мен приятни впечатления. Много е чаровен младежа и радва окото. На моменти малко преиграваше, но като цяло ми беше симпатичен. Доктора също голям пич, изобщо целият каст беше на ниво. Сериалът успя хем да засегне сериозна тематика, хем в същото време да бъде забавен и разтоварващ. Посмях се доволно, на места си и поплаках. Имаше си от всичко сериалът и именно това ми хареса толкова много. Никакви забележки нямам, 16 серии пълен кеф. Препоръчвам на всички, които все още не са го гледали да поправят този пропуск. Струва си отделеното време на 100 %.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият сериал, в който Kim Sun Ah ми хареса (от тези, които съм гледал с нейно участие). С визията си тук страшно много ми напомни на Han Ga In от "Witch Yoo Hee". Сериалът е добър, особено в първата си част. Втората част не е чак толкова добра, но се гледа. Главният актъор (Lee Jang Woo), във втората половина на сериала, едвам го търпях на моменти... много лигав и преиграваше на места (особено онзи "детски" смях, който беше преиграване на n-та степен, направо тръпки ме побиваха). Очаквах да включат в по-голяма степен второстепенните герои, които някак се загубиха по едно време. Изненадващо, тези 11 години разлика между главните герои не ги усетих, тук Kim Sun Ah ми изглеждаше доста по-млада от годините си, за разлика от други сериали с нейно участие. Въпреки че ми напомни на "Witch Yoo Hee" с главната героиня, този сериал не е толкова добър като "Вещицата..." главно поради това, че там имаше повече герои, които поддържаха едно разнообразие. Гледайте го все пак, добър е. На края очаквах

 

сватба...

 

много несвързана последна сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не тръгваш с големи очаквания е по-добре, винаги можеш да се изненадаш приятно. И тук беше така, не очаквах кой знае какво, но филмът ми хареса. Е, не е някакъв шедьовър, но е много свеж, динамичен в първата половина, с добър хумор, с красиви хора и с добри актьори. Нямаше злобари и завърши добре. Един от малкото филми, в които нито един герой не беше загрозен с прическа, дрехи или друго. Красива визия и гардероб, дори и за бедняка – младок. Той, този Lee Jang-Woo, не съм го виждала май, но много ми хареса. И не само с физическите си данни, но и с изпълнението си. Беше толкова искрен, толкова естествен в любовта си, имах чувството, че наистина е влюбен в Сун А. Вярно, че се смееше малко странно, но то беше в унисон с образа, още многооого ще му трябва за да направи истински противен смях като например на Сандра Бълок в “Мис Таен агент”. А за Ким Сун А какво да кажа… думите не стигат за нея. Като си помисля, че в първия филм, който гледах с нея, не я харесвах… С всеки следващ неусетно откривах нови и нови неща в играта й и сега вече я обичам! Тя ми е една от любимките! Вярвам, че всичко с нея ще е добъро. Забелязах, че не е участвала в тежки драми, и повече даже – всеки филм с нея е пълен със свеж хумор. Уважавам много комедийния й талант. Тук ме шокира най-вече с визията си – много отслабнала, страхотно тяло и лице, обличаха я в хубави дрешки, а за обувките да не говорим – какво богатство… През цялото време чаках да я покажат в цял ръст /а пък камерата честичко го правеше/ и унесено я зяпах. А пък в малката бяла рокля… как няма да се влюби в нея всичко мъжко… че и женско… :wub: Страхотна!

Двамата бащи много ме разсмиваха, особено нейния - какви физиономии вадеше... :lol:

Любим момент - когато й пееше /ама хубав глас има момчето/ на колене за любовта си, оууу, много сладкооооооо!

Филмът си струва да се гледа, ако търсиш нещо разтоварващо, позитивно, но и добре направено.

Благодаря много за българския превод! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният от серията ми сериали, за които съм тичала след работа да гледам по 6-7-8 серии, много ми хареса.

На мен актрисата, която играе главната ми стана любима, после се разрових и четох, че за няколко години е била прекъснала кариерата си заради евентуални връзки с японската мафия и последвал небивал скандал. Така или иначе това не ми попречи да остана с много добри впечатления, а и като жена ми харесва също. 

Но не колкото докторчето де  :28558:  :28558:  Той наистина е много готин, макар и тъжният герой в случая.

Цялата история ми напомня съществени моменти от моя собствен живот, може би затова ми хареса толкова. Другото, което ми хареса, са естествено тоновете обувки, както и това, че в този сериал почти на 100 % са спестени дежурните изяви на физиологията, пиянските гадории и т.н. Нищо, че главната зачена точно по време на пиянска нощ... Стори ми се доста интелектуално поднесен в сравнения с някои други сериали ( конкретно визирам настоящия, който довършвам, и където главната изпуска газове почти всяка серия за кеф и удоволствие). 

Като цяло съм изключително приятно изненадана от любовните драми, след като първоначално изгледах ударно всички исторически сериали, си мислех, че с кариерата ми маниячка на тема Корейски сериали е свършено.  :xaxa:  :xaxa:  :xaxa:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми сериал, в който не мога да кажа абсолютно нищо негативно относно гардероба на главната актриса. Направо останах с отворена уста. Визията и, излъчването и, обувките и - повече от перфектни. Уникални тоалети и обувки,а как само и стояха. :xaxa:  За самия сериал ми допадна страшно много. Страхотна игра на всички и с голямо удоволствие бих го гледала отново. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда никак не беше лошо сериалчето ( нищо че не ми е от най-запомнящите) , но SVe е прав/а от към гардероб и излъчване , за сефте тази артистка да ми хареса като визия, досега само и харесвах играта, но в този сериал я показаха и от друга светлина ... и в " Усещане за жена" беше готина , но тука изби рибата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го отдавна, но още пазя хубави спомени от сериалчето. Много приятно, неангажиращо, интересно ! Двамата главни са големи сладури и се получи химията между тях, въпреки разликата (очевидна) в годините. Няма да съжалявате, ако му отделите от времето си, няма тежки драми ще останете с приятни впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериалът, много забавен и разпускащ. Като видях Kim Sun Ah :swoon: едва я познах...какви крака извади!!! Четох едно интервю, в което каза, че се е подложила на страшна диета :unsure: и на никого не я препоръчва, Шапка свалям на волята й  :yes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах този филм, заради актрисата в главната роля и спомняйки си нейното култово пиянско изпълнение в Ким Сам Сун. И този път се събуди в чуждо легло, но доста  по-различно. Слабее ми нещо, но ще продължа упорито да гледам и току виж ми харесал. Обикновено филмите с каки и млади момци ми допадат, но тук разликата нещо голямка ми се вижда. Ще се гледа като нещо лятно, свежо и надявам се антидепресарско,  дано да оправдае очакванията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала.Нямаше големи драми ,леки интриги,но главната винаги успяваше да излезе от ситуациите.Този сериал е едни от малкото ,в които не са решили да се гаврят с главната като визия-дрехи,обувки и дори прическа.Направо не можех да отлепя поглед от страхотните и стилни дрехи с подходящи чанти и обувки. Харесвам  Kim Sun Ah още от City Hall ,Scent of a Woman

много ми харесаха сцените с танготолстрахотни роли направи и с двата сериала

.Скоро гледах и новият й филм The Fives (2013)- много различна и интересна.Хубав сериал- свеж и забавен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежарско сериалче! Главният е голям чаровник, а Kim Sun Ah е актриса на доста високо ниво, освен  това в този сериал за първи път я виждам толкова красива. Главните си пасваха добре, въпреки очевидната разлика във възрастта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Доста нормален, без тъпотии. Главния герой се смееше малко тъпо понякога, че и пресилено. Главната актриса я гледам за първи път и е доста красива.  Отново добър сериал на Im Soo Hyang, ролята и е по скоро неутрална. Интересен сюжет, интересна житейска ситуация. Развитието на действието беше сравнително правдиво.  

Off Topic

Не беше тийнейджърска любов, главната героиня вземаше трезви решения , не се повлия от никого в решенията си. Все пак партньора и беше 10 години по млад от нея.  Не пое по лесния път и то на няколко пъти. Младежа тя го призна може би чак в момента на раждането, а може би това беше гласа на болката в нея. Като зряла жена , тя трудно приемаше такъв млад партньор и имаше нужда от много доказателства за неговата стойност.  Но въпреки всичко тя не се разколеба между него и доктора.  Нямаше някакви сериозни колебания по този въпрос.  Особено след като разбра ,че е бременна.  Изборите които направи , не бяха много популярни сред останалите. И накрая постави детето си над всичко. Дето се казва тя може би хвана последния влак да стане майка. 

Силно препоръчвам. Достави ми удоволствие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...