Jump to content

Recommended Posts

Патицата не му каза, че не може да има деца и това май му повлия, да го удари през просото,баровецът, засегна го.

Ако трябваше да избирам край- Кучката - в кабинета,сама с менопаузата си, тя забърка кашата, от пиадестала на богатството и властта,че може да си купи всичко, за това от самото начало ми е антипатична Влюбчивият, да носи вар и тухли на някой строеж,че много се взе на сериозно, да се поприземи(въпреки, че жена му не му се довери, беше заслепен от блясъка комплексар ). Патицата да гризе нокти сама в къщи, да и минава злобата и да дойде акъл, да осъзнае, че любовта е доверие и "сърдит Петко, празна му торбата" Останалите двама, да се събират да си гледат децата, ако тая оцелее, след очакваната нова бременност, ако пък не, да си вземе детегледачка и  да продължи да си се забавлява по баровете, явно една жена не му стига, камо ли съпруга.

Толкова дразнители накуп, не бях гледала досега в сериал, никой да не ми е симпатичен, напротив , все по-антипатични ми стават.Ще го догледам ,обаче, от любопитство най-вече, за корейското мислене по въпроса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче едно нещо не схващам. От к'ъв зор ревнува "патицата". Нали уж нямаше чувства, а се омъжи, за да използва влиянието на богаташа за отмъщението си. Че даже му го каза в очите. При такива обстоятелства какви претенции има към него?

Изпитвах някакви симпатии и ми беше донякъде жал за нея в началото. Но след последните й действия и тя отива в кюпа при останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патката се омъжи за Мин У заради отмъщението, а той за какво - майка на момчето ли си търси! Много важно че не му каза, че не може да има деца, той нали си има четири. Е кофти му стана, но пък я защити пред майка му. Интересно е какви ще ги забъркат с бившата, а пък може и някоя от патката или президентката да забременее....при такъв забъркан и неясен сюжет, нищо не се знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче едно нещо не схващам. От к'ъв зор ревнува "патицата". Нали уж нямаше чувства, а се омъжи, за да използва влиянието на богаташа за отмъщението си. Че даже му го каза в очите. При такива обстоятелства какви претенции има към него?

Изпитвах някакви симпатии и ми беше донякъде жал за нея в началото. Но след последните й действия и тя отива в кюпа при останалите.

Тя едва ли ревнува, вижда,че и се изплъзва всичко и е безсилна и бясна.И как не,  двете хиенки я направиха сама да си говори.По-скоро ревнува бившия, като вижда,че не я отразява- вари я, печи я- патица.

Ще е тъпо,обаче, ако съберат накрая влюбените.Ще покажат, че това, което не можеш да получиш с пари, го получаваш с много пари и може би, за това умишлено ги изкарват  жертви, за да не е толкова грозно, пък ако я и забременят, направо ще се олеят, на фона на стерилната патица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, за мен си е чиста проба ревност за момента - "Защо се прибираш толкова късно?", "Защо не си вдигаш телефона?", "Къде беше?", "С кой беше?". Лъжата за колието, снимките и "сводката" на приятелчето на брат й относно срещите с екс-съпругата засилват подозренията й. А реакциите й са точно на ревнива съпруга. По принцип не би трябвало да й пука какво прави съпругът й стига тя да си получи отмъщението, което за момента донякъде се беше случило. Богаташката със срината репутация. Мускулчо без работа. Отритнати от обществото и семействата си. А и взеха, че се разделиха. Би трябвало да е доволна. Проблемът при нея е, че не знае кога да спре. А по отношение и на двамата мъже действа на принципа "Аз не ги щЪ, ама и на друга не ги давам."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакво отмъщение не получи. Само си мисли, че е получила. Уж са разделени, ама не съвсем. Нея я разкараха от компанията, прецакаха й проекта, ама не съвсем, защото проектът беше друг. И сега пак е в компанията. Мускулчо напусна, преди да го уволнят, но сега пак си има работа. И то не по-лоша от предната. Единственото й утешение на патката е, че си мисли, че са се разделили. А дори и да се разделят, пак няма да си е отмъстила. Оттук нататък ще започне да ревнува яко мъжа си, а той пък ще й дава повод след повод. И накрая съвсем ще се озлоби, ще остане сама и ще си бие главата в стената, чудейки се как може светът да е срещу нея /без да е осъзнала грешките си/.

И приятно беше как даваха паралелно две неща: безработната и очернена двойка на пикник срещу "доволните" отмъстители вкъщи, изпълнени с някакви негативни емоции. Може само аз да съм за Богаташката и Мускулчо, но двамата определено ми допадат. И искам да има някакъв хепи енд за тях.

Колкото за забременяването... Не се знае дали не може да забременее. Може пък мъжът й да й надуе корема, все пак има 4 бройки и кой знае още колко негови любовници са махали бебета. Плодовит си е човекът, спор няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кiddo, защо пък очернена двойка- нещо да беше лъжа от това,което стана достояние- не.Като  се набъркаш в нечий брак, за кеф  и дадеш милион, за да видиш сеир и си купиш мъж, трябва да си носиш и последствията.И голямата биснесдама, като се издъни, се сниши и пак до на тате паричките опря, че едната гола любов, не свърши работа.

И кое им е сладкото, той ,като беше фалирал, не си напъна задника, а тръгна да се продава,а излезе много кадърен изведнъж, а тя незадоволена стара мома с пари, мислеща се за центъра на вселената и че всичко и е позволено.Само една неизлечима болест, би я приземила, защото пак се възнесе, като седна  отново на бюрото, благодарение на тате, но със задни мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото изкараха нещата, че едва ли не тя ги е принудила да се разведат. Или че е имала интимна и сексуална връзка с него, докато е бил още женен. А нещата изобщо не бяха така. Ако тримата замесени трябва да си поделят вината, нейната е най-малката. Тя какво направи? Даде му парите, той й помогна и кой откъдето. После го нае на работа, когато той отиде при нея. Да, дразнеше и предизвикваше съпругата му, но пък патката можеше много яко да я постави на мястото й. Не само да трепери и да повтаря "как може да нямате срам.". Тя трябваше да защити поне себе си, а дори това не опита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патката си е патка-спор няма, първа на везната,че не се довери, но  с разговорите си с нея незадоволената засили недоверието и реално драсна клечката, да не говорим, че явно каза ,че  я сърби и иска мъжа и. То това и беше и замисления експеримент, нали това искаше да разбере, може ли любовта им да издържи на нейното изкушение, защото им завидя.

 

Мускулът, чист пред света, положи усилия, но му дойде като облекчение развода, защото налапа хвърлената въдица, още като и даде 3-те долара.

 

За плейбоя пък подозирам, че е бил отсвирен на младини  и за това гледа да я цака.

 

Така, че жертви, не виждам и светци няма, всеки си носи последствията от взетите  решения и не би трябвало, някой да е по-наказан от сценаристите, това имах предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, след толкова изгледано корейско...

Богаташката е направо ангелче. Виждала съм какви ли не гадини, които използват пари, влияние, страх, за да контролират хората. Да не говорим за манипулациите, измамите, лъжите, преследването и т.н. И пак все някой опитва да намери обяснение за действията им. Да, ще кажеш, че не се намесват при женени двойки и донякъде ще си права. Но... Ако се сетиш през сериите... Тя нито веднъж не направи нещо, с което да се намеси в брака им. Това, че казала на патката нещо и тя се шашнала, си е проблем на патката. Нито му посегна, нито дори намек му направи. Затова и в никакъв случай не мога да я възприема като лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро дявол-  тя измисли цялата схема, какво повече от това, да решиш да пробваш, ще разбиеш ли една любов-купи го,  забрани му да се обажда по телефона и оттам се почна.Иначе, нямаше да има история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се палите толкова? Всичко отдавна е решено от сценариста-баровката и мускулчето ще победят с 3:0 служебно. Гледането няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се палите толкова? Всичко отдавна е решено от сценариста-баровката и мускулчето ще победят с 3:0 служебно. Гледането няма смисъл.

Казваш, да оставя надеждите за труп... :28558:   А какви  сериали правеха. ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кидо, Мария и аз като вас много си ги харесвам Мускулчо и Богаташката, не сте сами ;)   :up: .

Богаташката, ако толкова я "сърбеше" щеше да си го опъне още там в хотела, а не след толкова време  :rolleyes: .

 

:rofl: Хе хе труп требе да има,иначе нема да е корейско :28558:

 

Аз залагам на Тръшкалката ( Патицата ) ... Тая направо я виждам как се дави в собствената си злоба, тръшва се ( отново ) и само братчето й и баща й ще я "изпратят"  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ясно, че патката не

ревнува-просто не иска още един провален брак! А и Мускулчо иска тя да е щастлива, дори и подари един юмрук за милионерчето!

  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...