Jump to content

Recommended Posts

На фона на всеобщото въодушевление, аз съм умерен ентусиаст, след изгледан първи епизод,не ме грабна- малко глуповато ми се видя и не дотам смешно, колкото го описвате.Все пак, само първи епизод,пък и  tvN са ми в любими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежарски,забавен  скоро не съм гледала такава главна не се държи като ощипана мома,не е смотана,не е възглупава,и засега няма луди или болни роднини на хоризонта :282: и в прибавка знае къде да пипа момата :28558: И по важно 

тази знае и какво иска хубаво тяло,хубаво дупе..че досега аман от свенливи девици.Ако не го овапцат,жалко че е само по серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах 1 епизод. Русалката беше много смешна с този телефон във водата. Има доста добър вкус за мъже. :lol2: Голям образ е.

Дано по нататък да бъде интересен. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно е. В сцените с русалката постоянно си задавах въпроса "какво по дяволите гледам" :D Но то се очаква скоро да я направят човек, така че веселите и дни са към края си. Не знае в какво се забърква тази русалка. Да си беше седяла под водата и да си цъка на смартфона. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Но то се очаква скоро да я направят човек, така че веселите и дни са към края си. Не знае в какво се забърква тази русалка. Да си беше седяла под водата и да си цъка на смартфона. :)

Надали, това е tvN все пак :) Ще продължи да си е забавно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се доста долнопробно (не предвид пипането на дупета, което уважавам, ами като поднасяне на шегите) комедийно шоу с вметки към всичко възможно актуално за интерес... Нещо като "Господари на ефира" на тема "русалка". Сглобени надве-натри и измислени надве-натри комедийни сценки. Видимо целият екип е подавал идейки за двусрични бъзици.

 

Един епизод на седмица ще понеса;) Ако бяха два - абсурд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, на мен пък много ми хареса. Много забавно, и с дупенцето на главния, което виждаше като сочна :up: ябълка и иска да схруска,

и с изпълнението на две ръце по клавишите на клавиатурата на другия сладур-студентчето, царят на резчметата, който пък искаше да съчетае техниката с природата. 

И с пияната 17 русалка, която отишла в Русия и станала пияница, бе доста симпатно. Но...ще има и драма на фона на таз забавна пародийка, и ще е оли мале-ле.

Очаквам следващата срийка. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно, откачено, романтично и любопитно започна сериала. Пияната русалка бе много оргинално хрумване. Влюбената русалка е напориста и ще си постигне целта. / Така си мисля/. Винаги са ме смайвали корейските сценаристи, които са не само добри,  а са страшно добри. :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2ри епизод, вече спокойно мога да кажа, че този сериал се очертава да е доста забавен. Русалката супер много кефи и всички в къщата са луди. :D  A и главният ми харесва, като характер. Очаквам да има и драма обаче. Докато се учи на човещинка (казвам го и в добрия и в лошия смисъл), невинната русалка ще има да страда. Ама няма да се предаде, то е ясно. Залагам на това, че ще оживее накрая. :) Jo Bo Ah ще направи силна и емблематична роля тук, с която ще я асоцират занапред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя сериал най-хубавата му черта е разпознаването на закачките с други сериали и филми. Като се почне от Градината и самата идея за русалката, изчезваща като морска пяна, дотук имаше препратки към поне 4-5 сериала само в този епизод, а дори не е свършил. Забавно е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна интересно, русалката има вкус за мъже и знае какво да прави  :28558: Но, ако трябва да съм честна гледах епизода заради Че Рим иначе най вероятно щях да подмина сериала  :kissy: Обаче като гледам май русалката е има вземане даване с другия главен герой  :cry:Някой знае ли кога точно излизат с бг субс ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и втори епизод в петък сутринта, но съм малко учудена от образа на русалката (поне след видяното и във втората част). Някак агресивна ми се видя, в това отношение прилича на сухоземните корейски "русалки". Палава е, доста дори, а и след като видях какво ни очаква и в трети епизод (явно отново ще сънува/ ще си фантазира), къде беше хванала отново Сонг Дже Рим, че направо започнах да се чудя каква ще е тази влюбена русалка и какво всъщност иска тя.
Историята наистина продължава да е забавна, но вече, като че ли симпатизирам най-много на героят на Он Джу Уан. Не му е лесно, никак дори, а и никой не му повярва. А Сонг Дже Рим си е прекрасен, радост за очите ми, него няма какво да го коментирам, а и целта на участието му е точно такава - жените да го обожават.

thedemon1238 е определил русалката като невинна, но аз изобщо не я виждам по този начин, поне до тук. Далеч не е невинна и мисля, че ще показва нокти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tя е избухлива, но си е по детски невинна. :) Много беше смешна като му пускаше език на тоя в който уж е влюбена. Все пак е корейска русалка, при това принцеса. Това по-бойно поведение и желанието да й се случва всичко което поиска е разбираемо. Мисля обаче, че ще покаже и някаква по-нежна страна понатам в сериала. На мен ще ми е интересно да разбера повече неща, за другите хора в къщата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край, аз бях до тук с този корейски сериал. Повече не мога да издържа, дори да е само един епизод на седмица. Изгледах и днешния трети епизод и приключвам. Русалката притежава всички качества на женският корейски сериален образ, от които ми се повдига. Толкова лигавене (че и агресивна русалка и налита редовно на бой) не мога да издържа, а и самата Чо БоА не ми харесва.
Първи епизод беше забавен и до там. Русалката, която е учила в Русия, така и повече не я показаха. Жалко, сериалът губи, тя поне беше забавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо и забавно сериалче, много се смях когато говореше за водоустойчивият си смартфон.  :rofl: 

За малко да удави любовта си, за да го целува .. хаха, беше смешна част, а как го хвана за задника само. Струва ми се, че по-натам, ще настъпи истинска драма.
В началото на 1-ви епизод дават как се превръща в пяна, надявам се да не се случи наистина. Очаквам следващия епизод, вероятно ще има много смях, отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...