Jump to content

Recommended Posts

dido, предвид значението на пластичната хирургия в Ю. Корея, не мисля, че е някакво досадно навиране. Е, за България може и да е, но не забравяй, че сериалите им не са правени за нашите зрители, а за техните. А оттам идва и напълно нормалното представяне. Ако започнем да съдим за нещата от наша гледна точка, то изобщо не трябва да гледаме такива сериали. "дитето ходи с гадже по хотели преди сватбата, живее отделно, не се подчинява безгласно на  мама и тати, а бъдещата снаха не се нуждае от одобрението и разрешението им." - при нас тези неща са нормални. И ако приемаме да гледаме тях, значи трябва да се приеме и пластичната хирургия, която е важна там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се и аз! След изгледани 2 епизода, крастата е пълна!

Главната хваща око, мъжката част също. Само русолявия не ми е по-вкуса, но пък става за пълнеж и "клоун"   :up:

 

Очаквам да заплетат още малко сценария, откъм щерката на собственика на болницата + семейната история на наперения хирург.

Интересно ми е и каква история ще измислят около сервитьорчето.

 

Абе ще плакнем оченца, то е ясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще хвърчат разбити сърчица, но чие ще бъде първо не знам :i love this:

За пръв път нормална и истинска главна героиня в действие без преструвки и чуденки, урааа!!!

Сервитьорът от това повече няма на къде :D , но  дори да продължава до края на филма само да стои и да се усмихва няма да му се разсърдя :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 3

 

и трети епизод е мега забавен, нашето момиче няма спиране. :D голяма фурия, а зелените чорапки са направо един път!

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах от какво на главния герой му се огъна релсата за 36 часа. Да е обезводнен? В баня?! От глад? Спокойно се издържат 48 часа без ядене, ако имаш вода.  А онова мазното келнерче-готварче са го сложили само да дразни публиката. Дори плюнката ми е по-симпатичен от него. А уж-приятелката какви интриги заформя с него. Другата дразнеща особа е пластмасовата богаташка. Ако ги махнат нея и мазното келнерче сериалът ще стане още по-добър. Ох, добре че е Гъ Ру :kissy::emote_kiss3: да оправя нещата. Немо бил неуловим, а? Жул Верне, колко не си прав! :282:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как - остана без смартфон, как няма да се огъне! Т'ва е кореец!  :rofl: Добре поне, че имаше козметика, че иначе още на 12-я час трябваше да го пишем бегАл.  :na2:

Приятелката колко да е приятелка... то се вижда горе-долу, но мен ми е чудно какво толкова видя в него. А, да, ще да е било лимитът на кредитната карта. Е т'ва е, да случиш на мъж на място...  :slap:

Готварчето ми е неубедителен и като декор, но явно в случая той ще го играе задължителния изоставен и онеправдан рицар с блестящи доспехи. Само сега като вземат да го изкарат по-принц от Ким Хьон Джунг, и те ти на революция.  :28558:  (Спирам, че не се трая вече, знам!)

Поне си обяснихме маниакалния страх на Гъ Ру да остане сама. Остава да видим на докторчето какъв му е дерта и колко точно още му трябва, за да се пързулне по нашата кака.

Пък куклата ми е по-дразнеща и от малката кифла в сериала с Гуги даже. Оная поне е непълнолетна, нормално е да е празноглава, ма тая е с претенции да е образована, от сой. За толкова години да не се усети, че няма я огрее....  :slap:

Колкото до Немо.... Добре, че му се размина рибената чорба.  :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на клона- до тук сладурско, на фона на общо взето глуповатите  новозапочнали :) Хан Гъру  е точно на място.Наистина е интересно, какъв му е проблема на докторчето , от семейството ще  чакаме да  изскочи заека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак аз. Има-няма цели три часа не съм казвала колко много ме кефи мадамата! 

 

Шапка й свалям как ги овърша всичките! Ама и те са егати фамилията - снахата-артелчик се прави на Шива Многоръкия, за да може да се натъпчат цялото котило, та после да мрънкат и цъкат с език за благодарност. А бабата ми беше симпатична в началото...
Та разбрахме вече защо младежът бяга от семейството си като от чумави, но също виждам, че и двамата ни млади вече почват да хлътват здраво. Накрая верно ще ги оженим, както е тръгнало :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мазното келнерче мъти водата в 4 серия и дразни неимоверно. Да видим каква ще е обосновката на сватбата, засега младите хич не са на любовна вълна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи... като видя жена с автомат или пистолет, моментално се отказвам да гледам.

Аз ся изтеглих първа, че съм ги накацала 5-6 сериала, дори взех да забравям, че съм ги почнала :28558:  :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал доста добре ми влиза :) - главната, като изключим, че го играе доста тъповата, ме радва с пиянските изпълнения. Ситауциите са смешни, драматичната игра е на ниво. Въобще доста е сладко сериалчето. А мен Джинуун (ака "мазното келнерче") много ми харесва в тая си роля, на кака сладура :),

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТvN за пореден път доказва, че си подбира проектите. и актьорите.Може и да не са шедьоври, но не са скучни. Хубава четвърта серия с много настроение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната е направо чалната в главата,каквото и е на душата директно и е на устата.

Няма четири,пет не само говори,а  и бие. :282:

Така я,няма да е кат' свекито,да я тъпчат,и да си трайка.Да си знаят хората още от време, с кой играят карти. :rofl: .Нейните родители също не си по-плюват,особено майката,а пък  семейството на докторчето хвани единия..... удри другия.

 

Много си я харесвам,малко на моменти докторчето ме дразни. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз това се чудех до къде ще доведе

панирането на толкова много зеленчуци, съжалих я от сърце и естествено, че се накефих как грабна рибата и наби точно този дето заслужава .  :lol2:
Мила и с чисто сърце, определено ми допада героинята и, дано продължи в този дух и занапред.

 

 

Много сладко беше и това, че го носи на път за болницата, много в нейн стил , абе като цяло няма грешка нашето момиче! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, колко щях да се радвам, ако ни бяха спестили тоалетния хумор.... 

Но пък тая кака е толкова сладка, че й прощавам, още повече, че го направиха по, как да се изразя... елегантен начин?  :28558:  Свекито става все по-интересна, а занапред всеки мъж в живота на Чанг Ми не ми се мисли какво го чака.  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха го танто за кукуригу това с тоалетния хумор, така че беше обосновано поне. Малко попрекалиха с това приведено тичане постоянно. Милата, сигурно накрая наистина и се е доходило...

Определено това ми е най-свежото сериалче за момента, да продължава така!

 

 

Всички знаем, че ако беше истинска бомба, щеше да и се стича по крака - особено с тея нюню панталонки, че и бели. :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май тук само аз не съм запленена от мацката , но - това е. Идва ми твърде...шумна и нелогична, макар че хора- различни. Определено е свежа глътка въздух обаче, много харесвам и Han Groo, изключително чаровна, а за възрастта си се справя чудесно с ролите си, поне според мен.

Докторчето като характер ми харесва повече, като че ли просто ми е по-близък засега по начин на мислене. Актьорът не е някой хубавец на пръв поглед, но имам чувството, че с всеки епизод хваща окото все повече.

Пластмасовата кака определено е много красива, но не мисля, че има шанс от показаното досега, дано все пак не я впишат в калъпа на редовната бивша приятелка- препятствие за основната двойка. Сервитьорчето също, макар че показа повече, отколкото очаквах. Русичкия дразнител не ми пречи, ще внася комичните елементи.

 

За тези, които го плюят твърде много:
мацката не е ходила с него седмица, нито месец. За година да не е успяла да прозре какъв точно тип е, докторчето е право - тя си е обичала своите си илюзии, имала си е една романтична представа и не се е вгледала в човека до себе си.
Засега интерес за мен е как точно ще се харесат двамата главни герои и каква е семейната драма.
А, и дали ще заформят три двойки, както подсказват постерите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...