Jump to content

Recommended Posts

Фантасмагории до немай къде... Нова визия- къса коса, и японецът Хонджо, реши да си отмъщава като търговец.

Айде, напетата мома се улюби веки, то кви кютеци, въртележки, зима й акъла...

Па тия толкоз простовати ги изкараха, то бива малоумщина ама, таки не се досещат, че нашию юнак се прикрива...

Държи ми вниманието, но на ръба... надявам се на по- интересни и динамичи действия, малко нми е "бавноразвиващ" :dunno:  <_<  ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволна - поне е нещо различно на фона на останалата продукция в момента. Честно казано не мисля, че поведението и е странно, все пак беше се залюбила с корейската му версия, така че нищо чудно да прехвърля чувства върху "новия" момък. Иначе, да, може да приемем, че е малко странно, че не вързват 2 и 2 за момъка, но все пак са го видели как "умира" (беше доста убедително). Освен това и не могат да го обвинят току-тъй, все пак е представител на важен за тях партньор и не могат да го "разобличат" просто ей тъй на, защото може важна за тях сделка да пропадне.

 

Ще го видим как се развива, не ми е скучно засега. Иначе, да, битките са малко фантасмагорични, ама то не е като да не си знаем стоката :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефектни сцени с пушки, малко в стил уестърн. Иначе нищо ново под слънцето, но добре върви и обещава доза забавление. И Джун Ги е обаятелен актьор, в каквото и да участва, пък и екранната му половинка е една такава дребничка и сладка.

 

Само дано някой сценарист да й влее малко здрав разум. Навила си е на пръста да накара Пак Юн Канг да се разкрие и направо ще го затрие. Сякаш давността за държавна измяна е 3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотална клиширана боза,даже и с превъртане трудно гледаем...тия двете моми,голям дразнител/сестрата и любимата/

то бива наивност ,ама чак пък толкоз глупост накуп си е дразнеща.И толкоз фантасмагория жена...барутен специалист

в ония времена и то в Корея ,когато освен да ражда деца и да слугува жената и носа си от къщи не е подавала.Та гилдията 

на търговците точно на жена ще се довери?!голямо мятане на поли падна и то какви чупки ,каква невинност..

И поредното им клише..що ли не се примирят и да спрат да го обсъждат,и до ден днешен там явно си имат по някое и друго 

детенце настрана  ,ама видите ли то дефектно едва ли не ,щото незаконнородено,твое ама няма да се признава.

Като няма да си признаваш децата,не ги прави.То драма ,то чудо :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетът става все по-зле и по-зле...Героите нямат никакво развитие, застинали са си в шаблона, и дори чаровните личица на актьорите не спасяват положението. Сюжетът заби към пълна безсмислица и дълбока скука. Май няма шанс да стане нещо прилично, пък вече е почти на средата. Явно става само за дъвка, и то с прицъкване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен филм♡♡♡ толкова вълнуващ и интересен, а бойните сцени са зашеметяващи.. Простооо Джун Ги е от друг свят... невероятни актьори и прекрасен сценарий.. Сърцето ми спира на моменти ㅎㅎㅎ ^-^

Много благодаря на хората, които правят субтитрите♡ ^-^ 정말 감사합니다! ^^

 

И Джун Ги е великолепен актьор!!! ♡ Образът на Пак Джи Хан в началото на филма и този на Хасенава Ханджо са сякаш двама напълно различни души, съвършено превъплащение на Джун Ги! ^^

А за това колко е чаровен дори няма да споменавам! Су Ин също е невероятно сладка и естествена ♡ ^-^ Не бях гледала тази актриса другаде, но наистина много я харесвам и смятам, че двамата с Джун Ги си пасват идеално ♡

Всички актьори са много добри (както се очаква в Корейска драма) Този филм определено се нарежда сред другите ми любими Корейски драми. ♡♡♡

Нямам търпение да разбера какво следва!!! ^-^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oх, десета, уж не съм толкоз мекушава, ма направо не им изтраях виковете.Попревъртях.

Оф, много хубаво си играят артистите, адмирации, за всички без изключение.

Много ми хареса серийката , чудесни субтитри. Благодаря! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е! Аз пък го харесах филмчето. Колкото и неправдоподобно да е, си го гледам с удоволствие. :) И искам да кажа - огромно "благодаря" за бг. буквичките! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Aз зная, че ти знаеш, че аз зная ти кой си". Играта на котка и мишка продължава.

Въпреки че не ме изненада сюжета, хареса ми динамиката. опасните и хитри баща и дъщеря- бивши роби, сега търговци.

Ледения страхотно си играе ролята, мога да кажа, че той е основният двигател в сериалчето.

Па си дойдохме и на драматизма, невъзможната любов, отричането в името на другия.

Опитват се да ги разделят, но няма да успеят, това е моето усещане за нещата.

Много ме съмнява, че и крушката няма да падне далеч от дървото,

разбирайки за несподелената си любов, баткото да замяза на непризналия го баща, оная гаднюха, но знае ли се...

С две думи, много ми харесва. Чакам продължение, бързите и хубави субтитри. Благодаря, Борислава! :kissy:  :up:

Здраве и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...