Jump to content

Recommended Posts

Преди малко изгледах 20 епизод..Ами..какво да кажа. Честно казано не знаех, че момичето е на 14 :D Преди малко разбрах..Наистина съм съгласна, че не прилича чак на такова дечко. Историята беше хубава, но..някак неизпълнена като хората и незавършена ми се стори. Каста беше също хубав. Сериалчето определено беше леко..Става за разпускане, ако няма наистина какво друго да гледате. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадана съм, почнах го този, докато си намеря нещо интересно за гледане, пък то взе, че ми хареса. Като видях постера си рекох, че такива грозотии като тези тримата ще го скапят филма, сега го гледам Woo Hyun и се чудя как така ми се е видял грозноват ;) . Момичето до края не ми се разкраси, всъщност в последната серия я бяха пооправили, та малко се ядваше. Но каквото и субективно да се каже за външния  вид не може да се отрече факта, че играе. Мислех си, детска работа ще е, но ме разубедиха след първите серии. И двете момчета се справиха /а пък, както разбирам, те са просто айдъли/, особено главния в сериозните и в ревалните сцени беше много убедителен, бре, бре. Много ми допадна и това, че обърнаха внимание на второстепенните герои, които не бяха малко. Постепенно ме увлече и историята /хареса ми фантастичния елемент/ и до последно следих с интерес какво и как ще се случи. Добър беше и края, хареса ми. Вярно, че си беше захаросана история, но пък те усмихва и ти става едно хубаво, като гледаш. Много благодаря за бгсубтитрите на екипа! Мисля, че се е получил един добър училищен сериал, препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично сериалчето ми хареса може би,защото аз самата съм дете, но стана един от любимите ми сериали за сега. За героите няма да коментирам, свикнала съм 25 годишни да играят деца на по 16-17,но се стараят актьорите няма какво да кажа повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го загледах и мога да кажа, че не е най-великият, но е типичен тийн-айдълски, така че поначало нямам очаквания за сериала на годината - а оттам и наистина му се наслаждавам. Историята е свежарски банална, но и сладурска. Има моменти, в които се смея с глас. Има си готините сцени, драма, любов - мен ме радва. Саундтрака е много приятен и зарибяващ, което също е плюс. Така че аз лично препоръчвам драмата, на всеки, на който са му залипсвали училищните драми. :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа нещо за драмичката и след това ще драсна и някой ред за причината, поради която си го пуснах. Та сериала, за разлика от повечето мнения тук, май беше по-добър в началото. Гледаем. След някъде 12-ти епозид имаше адски малоумни хрумвания на сценаристта/сценаристите. А гранд финалето просто беше трагично! Все едно са го измислили в деня на снимките му и са го направили, колко да има край. Направо ме рязна като боза. Като цяло сериалът е гледаем, но няма да го повторя. Нямам оплакване от актьорите, както и от историята, без да се гледат детайлите. По скоро тръгвам да го защитавам (сериала), защото на някои хора им се е сторил детински, но той всъщност трябва да е такъв, след като всичко се върти около ученици в гимназия. А и беше пълно с второстепенни герои, на които им беше отделено голямо екранно време. Това е плюс за мен. Ако някой се чуди дали да го гледа, може да рискува и да види дали ще му хареса или не.

 

А сега за всъщност единствената причина, поради която си го изтеглих - Ким Се Рон. Обожавам я!!! Предполагам след някоя и друга година тя ще стане и любимата ми актриса, измествайки Сон Йе Джин. Искаше ми се да гледам този сериал, защото досега не я бях гледал в такава роля. А тя просто разцъфна. Направо ме разтапяше с тази нейна усмивка. Толкова е чаровна и сладка тази Се Рон! Поставил съм си за цел да й гледам всичките филми и сериали. Така се случи, че до сега я бях гледал само в сериозни (драматични) роли, а тук показа колко сладка е всъщност. А как ми е късала сърцето с нейните тежки роли. Ето заради това не съжалявам, че го гледах този сериал.

 

 

 

А какво хубаво момиче е станала. Сигурно ако бях на 16 години щях да съм влюбен в нея. Сега я обичам като актриса.

 

Kim%20Sae%20Ron_zpss9zhoxjg.jpg

 

 

 

Поради възрастта си е напълно възможно първата й целувка да е с тоз "келеш", но се чудя дали това беше целувка или не. Все пак беше намесена дъвката, но пък балона се спука и уж устните им се допряха. Това между другото е ужасно - първата ти целувка да е "по работа", а не с първата ти любов. Е поне не беше с кой да е, а с красив айдъл, за който доста корейки биха убили. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето си беше муцка и 1/2! Преди да гледам Хилъра дори ми бе любимото за полусезона.

 

Добре че първо го изгледах преди да попадна тук. Нямах идея че Се Рон е едва на 13, за мен си изглеждаше на 15-16, а момчетата на 16-18. Но това са подробности...

Всъщност за мен всички несъответствия са дреболии, важно е идеята и героите да ми харесат!

Жанра го гледам изцяло като фантастика, т.е. исторически или реалистичен компонент въобще не ме интересуват. Дори ми харесва, когато измислят нов по-красив свят, в който да ме отведат и действието да се развива там.

 

Се Рон е наистина като ангел и е перфектно подбрана! Обожавам когато хората имат усмихнати погледи, а тя е олицетворение на момиче с усмихнат поглед.

Въпреки, че отмина доста време откак изгледах сериалчето и до момента една от рекламните снимки краси десктопа ми.

 

HS%20LoveOn.jpg

 

Толкова съм щастлива, че първо теб срещнах, след като станах човек!  :wub:

 

Се Рон я виждам и при мен бъдещата любимка!   :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...