Jump to content

Recommended Posts

 

Може би съвсем неслучайно показаха няколко пъти онази двойка с певеца и бременната му жена, дано накрая и нашите хора ще завършат така, с някаква надежда за хепи енд, докато се борят заедно да останат нормални.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново уникални два епизода,  нежност в единия, и много мъка в другия.Егоизмът, това толкова нормално човешко чувство, съчетан с любовта и страданието.

За да има смисъл от сериала, за да има надежда за болните, би трябвало да има надежда и за героите.

 

oklove1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С триста зора изгледах 13 епизод,не може да зареди и това е. :mad2: Но пък за сметка на това много хубав,тъжен и романтичен епизод.

Обвинявах в началото майката,но вече всичко си дойде на място.

Направи ми впечатление когато даваха брата как си спомня миналото около реката,от страни го наблюдаваше Han Gang Woo,а докато Jae Yeol беше с докторката. :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен OST, готини и различни от обичайните герои, интересна и много различна история.

За този сериал не мога да кажа нито една лоша дума. Страхотно-чудесен беше. Без да има интриги, без зли гении и натрапчиви кифли, без консервативни и месещи се навсякъде родители. С две думи - без обичайните клишета, които се срещат навсякъде. Единственото клише си беше раздялата за година, но поне имаше логика, не беше само колкото да ги разделят. Това си беше направо уникален, на фона на останалите, сериал. Без нито един напълно нормален герой, всички си бяха страхотни. Никой не дразнеше, всички си бяха на мястото. За играта на актьорите няма какво да кажа - абсолютно безупречни, напълно убедителни и просто невероятно страхотни!

А на сцената с доматите в последната серия се смях много, няма такава "терапия"... :28558:

По десетобалната - 9,5/10!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепен!10.

Най смисленото и едновременно трогателно и  романтично нещо  от началото на годината.Абсолютен фаворит ми е.Да ме простят , Звездолин и Пианиста, но минават зад това. Никакви дупки, фантасмагории, лиготии и всякакви "любими" корейски задължителни глупости."След 1 година"- съвсем на място, заместващо прекрасно 3-4 серии пълнеж с трудности, въздишки,  телефонни обаждания, разминавания,предложения за брак, пищни сватби и всякакви там клишета.

Посланията-  приятелството, различните,  любовта, надеждата и вярата(само майка им София липсваше ;) ), бяха така поднесени, че не исках да свършва.Десетките свежи хрумки и музиката, бяха голям бонус.Актьорите( всички са ми любими,особено главните) реализирали това бижу, естествено с целия екип- фантастични.Жестове, погледи, действия, пейзажи и всеки  детайл( кецовете и легена ,ако щете дори),явно са били добре премислени и успешната  реализация на проекта, е факт.А за доматите и финала - думи нямам, слагам (+ )към десятката.

Удържали са на изкушението да направят още серии,казват от екипа, въпреки страхотната снимачна атмосфера.Затова пък са решили, да почиват заедно, вследствие зародилите се приятелства и прекрасни взаимоотношения

Началните критики за медицинската квалификация,ги забравям, защото намериха обяснение и на фона на главното, идва дребнаво да се рови.

От джентълмените(Кавалери на честта), не бях се залепяла  така за  сериал.

Ако имаше превод, сигурно би бил много по-популярен и коментиран.( да не прозвучи,като упрек :),  изненадана съм само)

 

До сега не съм преговаряла нито един сериал, но това съм убедена, че ще го гледам пак- толкова истинско беше и такова светло усещане оставя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз доволна останах. Имаше някои недомлъвки в сценария, които сме ги споменали преди, но като цяло това са бели кахъри. Сериалът си заслужава - тук конфликтът не е влюбените срещу всички, а всеки се изправя пред себе си и бори собствените си демони. Хареса ми, че паралелно на соул-сърчинга се завихрира и хубави романси - не от онея девствените двуизмерни, ами стойностни връзки между партньори, които са готови да си помагат в разрешаването на проблемите. 

 

Иначе, ако съм честна Чо Ин Сонг и Конг Хьо Джин ми бяха адски антипатични доскоро като актьори, но заедно просто се напасват като ръка в ръкавица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, точно това е - накрая, въпреки проблемите през последните 3 серии, оставаш усмихнат и изключително позитивно настроен. А и той самият край си беше много сладък :)

Сиера, този актьор съм го гледала само веднъж и исках да го убия с камъни /добре, че се самоуби той/. И бях леко подозрително настроена, когато видях, че той ще играе. А сега определено съм му фенка. Беше изключително убедителен във всяка една емоция, която показваше. А Конг Хьо Джин си я харесвам. Не е красива, на външност не е нищо особено, но някак ми е на сърце. И знам, че ще я запомня с тази роля. Страхотна двойка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, като изгледах и последната секунда, първото нещо, което ми мина през главата, е че тия двамата си пасват, като ръка и ръкавица, даже и като визия, освен другото. :)

Kiddo, мъжката роля, беше по-силна, по сценарий и мисля,че с тази игра Чо Ин Сонг си е за награда(не,че има слаба роля), а двамата с Конг Хьо Джин, за двойка.На нея пък, само могат да и завиждат за партньорите. И за мен си  е красива, без да е от калъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, неговата роля беше много по-силна. Беше абсолютно удоволствие да го гледам.

А тя наистина ми е много сладка. Доста хора не я харесват, защото не е някоя пластичнохирургична красавица, но е много чаровна. Да не говорим за партньорите й :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поддържам всичко написано в предните постове. Затова няма да повтарям думите ви.

Чудесен сериал, великолепен каст - отвсякъде и всички. Добре написан сценарий.

Чо Ин Сонг направи страхотна роля. Когато я молеше, едва изричайки думите, да го пусне от болницата, едва не ревнах.

Конг Хьо Джин също беше великолепна, както  винаги - много харесвам тази актриса.

 

В момента за мен - сериал на годината. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперлативи за това заглавие. Не само най-добър сериал за 2014 според мен при кор. сериалите но и въобще за кор. сериал.

Стила на поднасяне, който беше от начало до края запазен, си го кръстих "фюжън". Та в този фюжън стил някак си се замазаха/ не бяха цел нито факт/ може да се приемат разните неточности/ недомислени моменти в медицинската теория и в техническата медицинска част от страна изцяло на сценариста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаела, няма какво да слагаш медицинските неточности и техники към минусите, тъй като всяка серия започваше с уточнение, че диагнози/лечения и т.н. са измислени. Нали знаеш - всяка прилика е случайна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал!Надявах се да има хубав край,но той надмина очакванията ми.Красив,позитивен,весел,пълен с надежда финал. :icon_sunny:

Актьорите,всички до един ми станаха любими,а пък за главните просто нямам думи.Надявам се в  най скоро време пак да ги видим на екран,може и на големия,нямам претенции. :panda-145:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно ми хареса! Много истински! Актьорите вглъбени в своите роли, историята прочувствена, невероятна игра на камерата. "Красив ум" по корейски. Отдавна не бях гледала толкова добре направен сериал. Препоръчвам! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към похвалите! От доста време не ми се беше случвало да изгледам корейски сериал без да превъртам. Без врякащи лелки, без излишни интриги - изчистено и отбрано, без прекалено разтягане и излишни драми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ме зарибихте с вашите коментари, има да вампирясвам още 24 час докато го довърша. :slap:  Нооооооооооо не съжалявам, наистина много добра игра. Макар че след 6 серия се сетих какво всъщност става. Но щом става дума за любов, тя винаги побеждава :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина сценаристите надминаха себе си!!! Браво! Гледам всичко що излиза с руски субтитри, но този сериал го номинирам с  10+. Финалът бе по-добър и от мечтан, а  играта на актьорите зашеметяваща. Дано да има и други по-различни драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула и аз бих го повтаряла и потретила този сериал. Мечтая си за бг. буквички и тогава ще го гледам с още по-голямо внимание.

Този сериал има мъдър и уникален сценарий, нещо различно, тъжно и романтично. Привлича и задържа вниманието ти и не вярвам скоро някой да измисли нещо по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено и аз съм на същото мнение  :icon_sunny: Изгледах го само за два дни...усещането е, че те е отнесла вихрушка...Уникален е наистина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

  Дали екранната любов не е прераснала в истинска? Клюкарите от "Dispatch" намекват за това със снимки от 23-ти, а на фона на съобщенията, че  Jo In Sung и Gong Hyo Jin  са скъсали с предишните си половинки, защо не? :up: 

 

виж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...