Jump to content

Recommended Posts

Дотук Кая, не го играе добре. не ми хареса.

За момчето, нямам забележки, особено силно изразително беше нахъсването му при гоненето на влака.

Дам, доста различно, пълна каша, кой кой е, къде и. т. н., че и аз трудно се ориентирам, много и нови герои, на различни места...

Да видим моето момче- Ким Джунг сега, как ще се представи нататък... :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно интересно сериалче.Нямам търпение да видя какво ще се случи тази седмица..Гая се очертава да ми е любимия образ (доста харесвам Im Soo Hyang много е красива  )

Много ми е интересно в началото на 1 епизод Гая уби някого,но кого ? Това ме гложди много...Мисля че е важно щом това беше първото нещо, което видяхме..може би е сцена от

края на сериала...Или са решили да ни покажат колко жестока е станала не знам....Още нещо много ми е интересно от какво е починал бащата на Jung Tae? Дали е бил убит? И от кого ??Не знам може би за да стане драмата хахах си мисля че Гая го е намерила и убила хаха...но пък  ми се струва нелогично все пак в промото за епизод 5 ,тя казва че не е забравила обещанието си, и че ще намери баща му и ще го убие пред него. Как мислите?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много ми е интересно в началото на 1 епизод Гая уби някого,но кого ? Това ме гложди много...Мисля че е важно щом това беше първото нещо, което видяхме..може би е сцена от

края на сериала...Или са решили да ни покажат колко жестока е станала не знам....Още нещо много ми е интересно от какво е починал бащата на Jung Tae? Дали е бил убит? И от кого ??Не знам може би за да стане драмата хахах си мисля че Гая го е намерила и убила хаха...но пък  ми се струва нелогично все пак в промото за епизод 5 ,тя казва че не е забравила обещанието си, и че ще намери баща му и ще го убие пред него. Как мислите?

 

 

На мен ми се стори, че този който убива е бащата на Чонгте. След това дадоха сцена където Чонгте се бие и някакъв пич идва и му съобщава, че баща му е мъртъв, след което следва ретроспекцията, която продължава до 4 епизод г/д към края. И хоп изведнъж Чонгте след години малко пораснал се биеше с някакви. Поне аз такива впечатления имам. Може и да се бъркам, но след 1-2 епизода ще стане ясно. Мисля, че всичко ще си дойде на мястото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На мен ми се стори, че този който убива е бащата на Чонгте. След това дадоха сцена където Чонгте се бие и някакъв пич идва и му съобщава, че баща му е мъртъв, след което следва ретроспекцията, която продължава до 4 епизод г/д към края. И хоп изведнъж Чонгте след години малко пораснал се биеше с някакви. Поне аз такива впечатления имам. Може и да се бъркам, но след 1-2 епизода ще стане ясно. Мисля, че всичко ще си дойде на мястото.

 

 

Ох и аз си мисля че е така,но се надявам да грешим :)) Предполагам че това ще се разбере към края на сериала

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим дали ще изчакам да излезе целия сериал или ще започна да го гледам. Не обичам да гледам текущо драми, но този има същата притегателна сила като Bridal Mask. :28558: Главният от Палава целувка едва го познах и мацката от Bridal Mask гледам, че участва.

Надявам се поне да не убият ненужно някой от героите както стана накрая с главната в Bridal Mask :( Но като гледам тематиката е подобна и сценаристите пак ще затрият някой герой без да е необходимо

:dunno:

П.С. Извинявам се че пиша така главния, главната ама не помня имена; :P

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кимито (главният) е добър ... и аз така за това само трупам серий и от време навреме поглеждам някоя на бързи обороти ... и с този е така няма да го пропусна особено с тази роля на Кимчо :) тука е в съвсем различна светлина  .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ukio, Ким Дже Ук се появи в сериите сладък както винаги, но сега и раздаващ здрави юмруци. В сериала има супер много бойни сцени, но някак ме държи в нетърпение да видя какво ще стане малко по-напред. Кими е страхотен, просто няма и следа от предишното му амплоа, а драмата я докарва, но аз харесвам най-вече играта на Гая, мацката е доста добра. Малко се пообърквам още, в началото почна по един начин, после ги върнаха с години, после пак се промениха и чакам, просто чакам да видя как Кими ще се превърне в най-добрия боец с времето. А и доволно има много красиви мъжки образи в сериала, които просто няма как да не ти хванат окото :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първите епизоди децата направо избиха рибата! Смея да кажа че са по добри от някои "възрастни" колеги. Личи си че сериала е правен с бая средства. Във викито ги има ама не са с бг буквички, а лаптопа ми умря и немога да тегля от торентите :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, японската част ми изглежда доста бутафорна. :mellow: А и обосновката на желанието на Кая за отмъщение е прекалено нагласена. Действието би могло да е малко по-бързо и по-стегнато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първите епизоди децата направо избиха рибата! Смея да кажа че са по добри от някои "възрастни" колеги. Личи си че сериала е правен с бая средства. Във викито ги има ама не са с бг буквички, а лаптопа ми умря и немога да тегля от торентите :(

 

Има лесно, гледай  с бг букви  тук

 

Аз съм в процес на изчакване,след първи, да се посъберат епизоди.Като не ми грабне нещо отначало, трудно потеглям, колкото и да е прехвалено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах 5 епизод 

 

Адмирации за актрисата Im Soo Hyang!!! Чудесна игра,нямам забележки .Гласа и,погледа, а да не говорим колко е красива :)Много добре показаха част от трансформацията и.Реакцията и след като уби за първи път,сцената в която плачеше определено ме трогна :) Нямам търпение да се пренесе действието в Шанхай,въпреки че си мисля че ще минат поне 5- 6 епизода.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7ми епизод се очертава доста интересен. Гая е още по яка, като по голяма, начина по който говори и по който се държи - много ми харесва. Този при, който бяха в края на 5 и началото на 6 епизод също е як- супер хладнокръвен. Усещам, че влезе в листата на любимците. 

 

в клипа Чонгте с Гая ли се целува или с другата мацка, дето ще става певица?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7ми епизод се очертава доста интересен. Гая е още по яка, като по голяма, начина по който говори и по който се държи - много ми харесва. Този при, който бяха в края на 5 и началото на 6 епизод също е як- супер хладнокръвен. Усещам, че влезе в листата на любимците. 

 

в клипа Чонгте с Гая ли се целува или с другата мацка, дето ще става певица?

 

 

Целува певицата,но доколкото аз разбрах я мисли за Гая хаха ( бълнувал на сън )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Целува певицата,но доколкото аз разбрах я мисли за Гая хаха ( бълнувал на сън )

 

Защо ли не се учудвам. Дано развият любовната история между Гая и Чонгте хубаво и да не остане ей така някакво пусто, както правят повечето пъти. Би ми харесало ако направят така, че Чонгте да обича Гая, но да е и с двете за да има повече интрига.  Но, като знам повечето корейски сериали, няма как да стане той да 

из*ука и двете. Дори и една няма да стане де, защото за корейците думата секс все едно не съществува ;д

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли не се учудвам. Дано развият любовната история между Гая и Чонгте хубаво и да не остане ей така някакво пусто, както правят повечето пъти. Би ми харесало ако направят така, че Чонгте да обича Гая, но да е и с двете за да има повече интрига.  Но, като знам повечето корейски сериали, няма как да стане той да 

из*ука и двете. Дори и една няма да стане де, защото за корейците думата секс все едно не съществува ;д

 

Хаха

Не знам,но Гая е един от най-интересните образи (поне за мен ).Много се надявам да не развалят сериала и да го направят като всички останали корейски сериали (сладникав)

Виждам,че доста хора харесват повече певицата..Гая била прекалено зла и отмъстителна хаха,а точно това я прави интересен образ.Рейтинга според мен не е това, което трябва да бъде,мисля че сериала е доста добре направен,така че съм много изненадана.Надявам се да става все по интересно, и по интересно :) Нямам търпение да гледам епизод 7. :)Според мен Гая ,ще е тази която ще спаси Чонгте,но ми е интересно дали той ще го разбере....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха

Не знам,но Гая е един от най-интересните образи (поне за мен ).Много се надявам да не развалят сериала и да го направят като всички останали корейски сериали (сладникав)

Виждам,че доста хора харесват повече певицата..Гая била прекалено зла и отмъстителна хаха,а точно това я прави интересен образ.Рейтинга според мен не е това, което трябва да бъде,мисля че сериала е доста добре направен,така че съм много изненадана.Надявам се да става все по интересно, и по интересно :) Нямам търпение да гледам епизод 7. :)Според мен Гая ,ще е тази която ще спаси Чонгте,но ми е интересно дали той ще го разбере....

 

 

Едва ли ще го разбере. Мисля, че даже той ще си мисли, че това е направено от нея може би. Иначе ако разбере, че тя го е спасила *ако го спаси де * няма да има интрига ;д

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...