Jump to content

Recommended Posts

Като цяло сериала и на мен много ми харесва, много емоционален и драматичен :cry: . Актьорите всички са на ниво :up:

 

Горката главна героиня - без вина виновна и понася такива тежки удари от съдбата. А този,който наистина е виновен, вече се дистанцира от нея и поглежда на друга страна.Като го гледам май си заплю богатата мацка. Наистина е голям гадняр и мръсник, справи се и с таткото, който в момент на проблясък си спомни кой караше колата и си му каза в прав текст кой е виновника за смъртта на момичето. Нямам думи за наглостта на този човек.Героят на Джи Сонг малко по-малко започва да се предава и макар да не го признава пред себе си, прави такива неща, че е ясно  за какво става въпрос, просто се влюбва в нея. И на мен все още не ми е ясно кой точно е забъркан в отвличането на детето. А майката на прокурора/адвоката толкова е двулична и неприятна персона.

 

Чакам с нетърпение новите две серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, изгледах първите 6 серии на един дъх. Актьорите се справят перфектно с ролите си. Един от най-добрите сериали е за мен през тази година /поне до този момент/. А и Джи Сунг ми е слабост.

ПС: Редактирах си поста, защото зададох въпрос, чиито отговор разбрах в 7 и 8 еп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oldboy, може би, ще излезе вярно предположението ни

Руснаците коментират , че в 10 епизод се разбира, че "отпадакът " е спретнал номера с детето, но това са само коментари, не съм гледала.

 

Иначе ,в девета нагнетиха напрежението на макс,в десета ,надявам се да има взрив, независимо какъв, утре ще се разбере, като излезат субтитрите.

 

Ето линк за теглене с руски субтитри епизод 9 , а за онлайн гледане в същата тема  "вконтакте" по-късно или утре

 

и с английски 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В десета наистина има взрив. :D Някои неща и се изясниха на главната героиня, което пък ще направи епизод 11 още по-интересен. Язък, че е чак след 5 дни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да сме по точни - бомбите са 2

детето и бащата - щот и за двете почна да се подразбира кой е виновника

Не знам дали да гледам превюто в неделя, щот ако са го направили да ти "погъделичка нервите" няма да си намеря място до четвъртък :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, такова корейско чудо не бях гледала.

Всичко ми допада, :slap:

Играта силно загрубя... много очакван сериал, накрая с трупове...

Красавицата съвсем ще го вбеси - нашият прокурор, който се поиздигна и си забрави за миг мястото,

 тя бързо го поосвести... :28558: :28558: :28558:

Нашата мацка ще почне да бяга от него мисля... Отвратителен герой, и аз като някои, много харесвам този артист,

и ми е малко кофти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата мацка ще почне да бяга от него мисля... Отвратителен герой, и аз като някои, много харесвам този артист,

 

и ми е малко кофти...

Вярно е, като гледах 10-ти епизод точно това си мислех, че толкова добре се справя че ще загуби феновете си ;) . Всъщност всички са много добри.

 

 

За бащата бях сигурна, че той е извършителя, но за детето не ми се иска да мисля че е той - все пак беше и негов син. Чудно ми е какво ще излезе там.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji-Sung-and-Bae-Soo-Bin.jpg

 

Страхотна игра на двамата септемврийски младоженци Bae Soo Bin и Ji Sung(булките явно допълнително ги вдъхновяват :28558: ),не че дамите им отстъпват ;) .

Анонсът за 11 серия.


Мин Хьок, търсейки Ю Джонг я намира в пекарната и я утешава в тежък момент. Тя отива на среща с До Хун и побеснява от безжалостното му поведение.Информация за състоянието на председателя Чо попада в пресата и акциите на компанията започват да падат, от което планират да се възползуват До Хун и Се Йон, за да вземат всичко от Мин Хьок..Междувременно, Ю Джонг решава да мъсти и се отправя да търси Мин Хьок...(не знам така ли се превеждат точно имената)

 

Така и не се знае колко епизода ще е, на места са 16, на други 20.След тая драма почва "Красавецът", която уж е с обявена дата, което предполага 16, но знае ли се..., дано не го разточат и прецакат, заради високия рейтинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакаме до утре да видим превюто, да ни погъделичка нервите и да не ни свърта на едно място до четвъртък :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мащехата -

много млада ми изглежда да му майка, но ... знаеш ли пък :D обаче мен ме съмнява, че не е майка на сестрата,но не знам защо ще се преструва

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не е майка на сестрата, тя малката там във фитнеса и каза, че не си приличат нещо. :D Обаче сцената с музикалната кутия в епзод 9 ако не бъркам, ме кара да си мисля, че е майка на Мин Хьок. Или някаква там, но не му е мащеха само. :D Ще видим.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превюто за 11 епизод

http://www.youtube.com/watch?v=xYV5uXjr0Hg

 

 

Да но, за музикалната кутия, тя каза, че е единственото нещо, което е спасила от вещите на майка му.Не мисля,че му е майка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по-интензивно действието тук. Доволна от доброто представяне на Любов-Омраза нишката, най-вече доволна от химията между главните герои. Предимство е, че актьорите играят добре и представят правдиво героите си. Та.. искам по-скоро да видя ядосаната и отмъстителна Ю Джонг, и все по- милилият и любящ Мин Хьок....Дори и хепи енд-ът не е задължителен да се радвам на краят на "историята им"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, с нетърпение се чака всеки епизод...

Но аз някак си държа на хепи енд-а, защото тия хора минаха през какво ли не, а не е ясно и колко по-зле ще става по-нататък.... И си мисля, че особено Ю Джонг си заслужава да отпътува към залеза на бял кон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, с нетърпение се чака всеки епизод...

Но аз някак си държа на хепи енд-а, защото тия хора минаха през какво ли не, а не е ясно и колко по-зле ще става по-нататък.... И си мисля, че особено Ю Джонг си заслужава да отпътува към залеза на бял кон.

 

И аз така си мисля, за Ю Джонг

ще има хепи енд, ще я съберат с детенцето й най-вероятно. Лошото е, че се опасявам, че в тази идилична картинка ще липсва героя на Джи Сонг. Като си ги знам корейските сценаристи, някак си не ги виждам как ще допуснат да се съберат и той да отглежда, детето на убиеца на собственото му дете и на възлюблената му. Не се връзва с тяхната логика, но пък винаги се надявам да ме изненадат.

 

Редактирано от katomova
Моля, използвайте спойлер опцията!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, какви два епизода само и с каква игра,особено на адвокатчето , не че другите му отстъпват.Кашата става все по-голяма, отмъщението се пече и от двете страни и всяка мисли,че е с едни гърди напред.Това му е хубавото, че не може да се предвиди, кой ще оцелее.А краят,  ах краят...В темата на "Наследниците"голяма дискусия за една мижава целувка, ами що не видят недоносчетата как се целува от баткото :28558:

mho87mg1fNk.jpg

Анонс за следващия епизод:

 

Се Йон се сближава с До Хун, за да провери чувствата на възлюбления си Мин Хьок.
Мин Хьок получава травма на строителната площадка и Ю Джонг, разбирайки е разтревожена
.Междувременно се връща бащата на Мин Хьок и разбира за взаимоотношенията на сина си с Ю Джонг.Тя пък се мъчи да намери доказателства против До Хун.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного интересни два епизода. Както написа Lawandula, актьорите са невероятни. Предават чувствата на персонажите си по уникален начин. Истинско удоволствие е да се гледа този сериал. Залива те водопад от емоции. :)

Финалът на епизод 12 пък беше покъртителен. "Търсачите" на целувки трябва да обърнат внимание на това.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно си води в рейтингите този сериал. Страхотна игра на абсолютно всички - и главни, и второстепенни герои. Самата история, въпреки че предполага много драма и трагизми, изобщо не е досадна. Сълзите са на място, ядът и крясъците са на място, дори и саможертвата беше на място. Сега обаче искам главната да извади с ченгел душичката на прокурора/адвоката. Бавно и болезнено, докато не изживее същата болка, която преживя тя заради него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...