Jump to content

Recommended Posts

Така кога Свърши сериала и вече Китайците ще му правят римейк, но най важното в главната роля ще бъде Siwon от Super Junior :28558: , поне главната ми се вижда доста хубавка...3-6.jpg

 

 

Ето линкче към статията...  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Siwon ако не се лъжа играеше главна роля в oh my lady. Ако не бъркам актьорите голямо очакване за актьорска игра от негова страна няма да имам, но със сигурност пък мога да кажа, че голямо очакване за хубаво излъчване ще има. Той си е супер готин, като гледам и мацка е някаква яка. Дано японците го направят по - хубаво. 

П.С : Има ли тема за японската версия? Може ли да я споделите тук ако има такава ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма ли най-после да му дадат не-автобиографична роля пък на завалията... С малки изключения, все не се налага да играе, как да се научи? :D

С чужда режисура обаче по има вероятност да е гледаем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз имах малко проблеми със свалянето на OST/нямах регистрация и покана за такава към сайта/, но се оправих и го открих тук

Ако някой освен мен има проблем да тегли от там има всичко :)

Редактирано от mrnkaloto
Покрит е линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за маниаци с голям харддиск -  излезе режисьорската версия на сериала  в 12 диска.

Според описанието има допълнителни сцени поне половин час, изтрити такива, BTS и прочие. Торентът е златен/тоест не разваля рейтинга/

 

 

Съдържанието на дисковете:

Okay, so here's the content of each DVD:
DVD 01: Episodes 1-2; Making 1 (i.e. Making - Additional re-edit, 30min. 22sec.)
DVD 02: Episodes 3-4; Press Conference Photo Session (i.e. Additional Scenes, 15min. 12sec.)
DVD 03: Episodes 5-6; Music Video - OST Part 2, 4, 5, 6 (i.e. Official OST M/V, 15min. 15sec.)
DVD 04: Episodes 7-8; Couple Interview Lee Min-ho + Park Shin-hye [15min. 48sec.]
DVD 05: Episodes 9-10; Interview Lee Min-ho [23min. 31sec.]
DVD 06: Episodes 11-12; Interview Park Shin-hye [22min. 31sec.]
DVD 07: Episodes 13-14; Interview Kim Woo-bin [17min. 21sec.]
DVD 08: Episodes 15-16; Interview Choi Jin-hyuk [14min. 47sec.]
DVD 09: Episodes 17-18; Interview Director Kang Shin-hyo [34min. 37sec.]
DVD 10: Episodes 19-20; Homepage Making (i.e. Making - Official site re-edit, 16min. 03sec.)
DVD 11: Commentary Episode 3; Commentary Episode 8; Making 2 (i.e. Making - 9~20episodes, 68min. 14sec.)
DVD 12: Making 3 (i.e. Making - 1~8episodes, 69min. 16sec.);
NG Scenes [103min. 19sec.]

The episodes proper contain deleted scenes (not shown during original broadcast) and are subtitled in English.
All other DVD contents (interviews, commentaries, making ofs, NGs etc.) are NOT subtitled.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм мога да го опиша по следния начин.
НАЧАЛО......Егати английския!?!? Това доведе до молитви от моя страна да се върнат в Корея, защото Минчо, ако ми "шляпа" по тоя начин още малко ще оглушея...

СРЕДА.......Доста зарибяваща!!! Урааа върнаха с Корея, слухът ми е спасен...Минчо - много е сладък бе, ама не му отива вече да играе 18 годишен, аре сценаристите да го направят пълнолетен и по американските закони. Йонг До - много як. Лошата - изключително красива, майката на Минчо, също! Парк Шин - много голяма глава има това момиче, обаче и се отдава да реве, това трябва да и се признае!

КРАЙ........Много скучна работа, последните 4 епизода ги изгледах е голям зор.....

 

Емиии тва е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много критика, много нещо. Аз пък харесах сериала, дори го гледам за втори път и откривам доста сполучливи сцени. Вярно, че целувките са дървени, ако ги гледаме с очите на европейци, но на мен точно това ми харесва. Писнало ми е от натискане за щяло и нещяло. Продължавам да твърдя, че актьорите владеят играта с очите и погледа, а това за мен е много по-завладяващо от някоя "тлъста" целувка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменах вече, че гледам сериала за втори път. Открих нещо по-драматично от любовните връзки. Разплаках се, когато Йонг До тичаше сякаш ще загуби живота си, за да съобщи на Ким Тан, че майка му го чака. Приятелството между тези две момчета - то е точно толкова силно, колото и любовта. И се питам: " Защо в България не можем да правим това?". Нямаме теми ли? Нямаме сценаристи ли? Нямаме актъори ли? Нямаме талант ли? Какво нямаме? Нишата е празна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бистра, отговор на въпроса ти:

 

 

 

Нямаме доверие. НЕ ВЯРВАМЕ, че 15-16 годишни се целуват така, при положение че на тази възраст повечето хора правят секс. НЕ ВЯРВАМЕ, че на тази възраст социалният живот се свежда до глупави подмятания, забележчици и мръсни номерца. НЕ ВЯРВАМЕ, че е задължително да завършиш някаква си гимназия, за да успееш в живота. НЕ ВЯРВАМЕ, че някой ще пази някакви безумни за нас тайнички в гъзарско училище. Дори не вярваме, че на тази възраст хората все още не са се събрали на групички да пият и да друсат.

 

Можем да го повярваме, ако е в някакъв друг свят, в Корея например. В българска ситуация този сериал трябваше да се случи с тинейджърка-циганка в елитна столична гимназия. И пак нямаше да е същото... На мен лично ми е любопитно да наблюдавам колко много българи са склонни да вярват на безумни сценарии, просто защото тези сценарии са дошли от изтока, от Бразилия, Мексико, САЩ или дори от тъй близкоразположената до нас Турция. Хората тук продължават да мечтаят за друг свят, вместо да започнат най-сетне да си го градят. А за да градиш нещо, трябва първо да видиш върху какво стъпваш. Затова българското кино е предимно депресивно - за да видят хората откъде започват пътя си и да спрат да смятат за еталон розовите чуждици.

 

 

 

Много малко са хората, които да повярват на красиви МЕСТНИ мечти;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вината все пак си е у хората (и себе си имам предвид). Сантименталността не е чак толкова лошо нещо. Пък и само МЕСНИ мечти ли да имаме?! Може да е САНТИМЕНТАЛНО, но чак до там не сме стигнали или по-точно - не сме се върнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тикълче, аз също не съм фен на сериала, но има хора, които са и могат да го приемат за обиден този твоя стил на писане :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hpurcell, написаното не е обидно. Но говори за леки отклонения... Не знам как можеш да издържиш 20 серии на малоумен сюжет, отвратителни актьори и абсолютна скука. Това си е чиста проба мазохизъм и идиотия :)

А за ПСХ, колкото и да не я харесвам, никога не бих могла да кажа, че е грозна, камо ли че прилича на прасе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям мнението на тикълчето. Нететикетът ме ограничаваше до сега и не можех да дам свобода на чувствата си. Твърдо не го препоръчвам на никой този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно почти всеки човек си е пожелавал да бъде на мястото на богадатие но не мисля че си е преставял за цената които богаташите плащат.Не е само да стракнеш пръсти и всичко да ти е поднесано на тепсия има много скрито зад този лукс .Богаташите не са щастливи или поне не и повечето зад превидно красивата фазада се крият интриги лицемерие приструвки всеки ще ти забие нож зад гърба и всеки плете постоянно някакви паяжени и чака само удобен момент а те сварят неподготвен и да задействат дългокроения си план.Това е като война техния живот борят се с зъби и нокти като някакви животни но не мисля че повечето които са си пожевали да са богати и да иронизират богаташите и с пренебрежение и с нотка завист осъзнават това.Няма да лъжа че и аз съм от тези хора които навярно не разбират тоиз живот и прочие.Определено не им е лесно обикновените хора ги мразят техните богаташки приятели и прочие ги мразят но тайно трябва да са с бая ходове за да се справят с ситуацията и нокго да не пуснат гарда си и сериала си го показаВ началото бая герои ми бяха неприятни но в стечение на обстоятелствата почмнах да ги разбирам и да ги харесвам.Всеки един от тях е нещастен тя практика примерно с включване на бракове които се уреждат от родителите за подсилване на своя бизнес за гонене на някакви интереси не е от вчера.Бащата на приятеля на Тан го мислех за безкруполен и студен човек но се окажа че обича сина си и искал е да го направи по свое подобие за да оцелее в този свят да оцелее и да го наследи да го направи по свое подобие но той си научи урока за което се радвам където му каза по точно адвоката му каза на сина му че за да спечели не трябва да мами а да играе по правилата.Той искаше да оправи своите си кажи за да остави компанията чиста на сина му и така.Синът му не е лош просто трябваше някой друг да вини самотно детство е имало доста неща е виждало и е станал толкова агресивен.Реъчъл нещастна е майка я изтългувала и после пък се обсебва от тан и прави нетипични неща за нея си както тан и го каза никой не я разибра само нашия приятел бивш на тан я разбираше се какво и е прелича на майка си и тя сама го каз0а и осъзна и се опитва вече да си оправи отношенията с дъщеря си.По-голумия на тан да не говорим той в десйтвителност не мрази брат си но не може да си позволи да покаже чувнсктвата си на него защото е наясно как стоят нещата на така наречените аристократи даже и семейството ибха ти забели гад гърба нао той наиситна го обича нямаше да горои за него толкова нежно пред учителката но пък и дурго допринася за резервиванато и враждебно положение и това е баща му макар че баща му не е посмял да пергърне тан и така нататък си е усещала все пак някаква разлика в отношението той и двамата обича но надявам се да разберете какво искам да кажа.Момчето който искат да го правят адвокат е толкова потискано мачкано родителите не уважават това което искат не го взимат на сериозно на всяка цена искат да стане това което е баща му било тредиция и прочие в студена среда носи огромен товар задушава се но не ги интересу това дори и самоубиството му омолоижиха като казаха майка му че знаела уж че нямало да умре и неща от този софт майка му го обича но е свръх амбоциодзна и не осъзнава какво причинява на сина си.Големия брат на тан искаше да се издигне но не знаеше колко тежка цена трябва да плати за да носи короната и той накрая узна плати за успеха си с любовта и с изолация затворник си стана и ревече неупешуемо за това което е изгубил но късно той направи избора си и сега трябва да плати зената не е лош момчето обича брат си и постепено се отвори към брат почна да му обръща внимание особено като тан се пречупи беше до него.Тан това момче му го признавам невороятно борбено не спираше да се бори не загуби човечността си и въпреки всички неща през живота му които са се случвали не спираше да опитва да се сближи с семейството си продължи да ги обича и проявяваше характер в всички ситуации въпреки че годините му са керхки той се държа мъжки по мъжки отколкото повечето мъже се държат и ако мъжете бяха като него и хората попринцип леле .Майка му е голям образ както и майката ана нашата героиня двете са се превързали една към дурга и са ми забавни като ги гледах заедно нашата също ми харесва макар че в интерес на истината тан повече се бореше тя все плач та плач но и тя си има характер отговоря не мълчи не се оставя да я правят на две стотинки ами се защитава което ми харесва.риятелят и и пирятелката му са страшни сладури и така.не знам защо толкова се оплакване имаше за сериала всеки с вкуса си предполагам.относно английкия те могат да говорят на английски но акцента им е такъв да не се лъжем малко са хората които говорят без акцент чист звуцат чисто като говорят английско примерно ние ами надали чисто говорим ангилски трябва бая упражнение а какво да кажем за хората от азиастките страни на тях ще им е по -трудно дори и с години да живееж в дадена държава ти пак може да имаш акцент това си зависи по-важното е да се разбира какво искаш да кажеш а на тях им се разбираше и не ми бе пробем.Това с бобения прах полициая знаеше че е прах но както разбрахме тан еим е правил проблеми о полиццая разбра че нашата познава тан и нарочно го направи това знаеше че не е дрога но на пук го направи.за играта на американците наиситна звуцчаха особено неестествено изкувствено но не ме дразнеше толкова.Някой от тук се гледат дерхи визии ма дево марийо.Как оценявате даден сириал почвам да се питам.Мислех че това не е типично тук смисъл да се харесва нещо заради гардероба или как изглежда дадения актор смисъл някой от тук си казват мнение и казват че актора играе дървено ии нещо от този софт приемам го това като се аргументира разумно но някой казват изгеждал е отратително гардероба и смотан не е секси ами това е меркатилно и тъпо обяснение и се ядосвам защото миселх че публиката които гледат азиатското кино не биха правили толкова меркантилни изказвания може би аз имах невинна представа за аудиторията но както и да е.Целувките не е само за този сериал ами по принцип в повечето сериали ми прави впечетление че е така докосват устни и толкоз.Но имаше една сцена където нашия бая яко я натисна имаше повече екшън и страст и се изкефих бая още в един сериал имаше така да се каже истински целувки не само допиране на устните.Мисля че не е оценен сериала мисля че ако се гледа втори трети път човек ще разбере нещата ще види нещата с друг поглед.На мен ми се искаше обаче двамата приятели да се оправят отношенията а не да ги оставят ейтъй недовършени не непознати но не и пирятели в различните ситуации видяхме че си помагах че нашя жабок както някой му лепнаха помагаше на нашия тигър въпреки мче ги имаше заяжданията въпреки че ске пребиваха като ненормални си помагаха и никой не отказа като другия имаше нужда от помощ .Може би аз съм тъпата в случая просто виждам нещата по-дуг начин дори и да ти е клиширано и не монго ориганлно просто играта ме ме гррабна и о преживявах.И да ние не вярваме станали сме ценични и някакси сме заковаряли и казваме че е невинон представяне че няма такъв човек е може да се преучили в ситуации и на моменти ама пък чак толкоз вече .



Та човек всеки от нас имаме лошия навик да се фокусираме само върху лошото върху каквото и да е да търсим все лошото дори да има нещо хубаво или препускаме да го видими или махаме с ръка и казваме ма то е .......което не е хубаво но всеки от нас го прави.Начин на мислене и е не знам но има хора които хубаво гледат на нещата не се фокурисат толкова върху недостатъците признават ги може би но не търсят слабостта примерно върху характера на човек и да го използват в дадена ситуция против него или да натякват с някакъв аргумент имам чувството че ние искаме да видим лошото в каквото и да е било ровим се дълбоко и докато не видм нещо мръсно няма да мирясаме и няма да сме доволни.Да идеализираш да поставяш на пиедестал нещата не е правилно трябва да имаш реална приценка да да не отиваш в никоя от крайностите и да дадеш шанс на човека или каквото и да е било друго дори да си чул негативен коментар а не да се доверямае на сляпо от преценката на друг защото може да бърка може ние да сме на друго мнение но да се подведем от мнението на другиго и няма как да разберем.Винаги ли сме били такива иил нещо се е случило с нас .Подхождаме с някакво недоверие и не можем да повярваме че е истина ако се появи наиситна добър човек ние ще почваме да задаваме наум естествено куп въпроси ще кажем че е фалшив или живота не го е ударил още или нещо такова не можем да приеме мче може би само може би има хора които колкото и гадости да им са се случили в живота не ги е променил и са си останали човечни усмихнати и готови да помогнат на някого може би не искаме да го признаем може би ни е непирятно ако видим човек с качества тъй като ние самите не ги притежаваме и не ни става приятно дажге и може би ревнуваме тайно а някой може дори да почват да вгорчяват живота на въпросиня човек именно заради това.И честно казано понякога се депресирам като гледам даден сериал като гледам героите естествено някой техни черти преулечени и прочие но долавям какво е основното и се депресирам тъй като откривам че аз самата нямам дадеди качества добродатели и че не съм кой знае колко свястна личчност като ги гледам ми се иска да бъда по смела да си проявя мои качества които не съм проявява но все нещо ме спира и не мога да го направя и да понякога се депрерима

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е единственият корейски сериал, който съм изгледала два пъти засега. Lee Min Ho ми беше изключително истински в ролята на Kim Tan. И въпреки че Park Shin Hye не ми е любимка, играта на Min Ho компенсираше нейната. Имаше любов, смях, драма, хубава музика, фешън стайлинг... Дано да съм помогнала на тези, които се колебаят дали да изгледат този сериал. От мен той има :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The Heirs" е първата к- драма, която гледах и заради която се запалих по корейските филми и сериали...

 

Редактирано от grendely
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...