Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Binggoo (2017)

빙구

 

Държава: Корея

Година: 2017

Още известен като: Ice Bing-gu; Bing Gu

Жанр: драма, романтика

Епизоди: 2 по 65 мин. (или 10 по 10-15 мин.)

Сценарий: Lee Hyo Jin

Режисьор: Kang In

Канал: MBC

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Kim Jung Hyun – Go Man Soo
Han Sun Hwa (Secret) – Jang Ha Da / Han Yeong Sil

Cha Joo Young – Yoo Shin Yeong
Nam Ki Ae – Yoo Shin Yeong
Jung Ga Ram – Jang Cha Da
Kim Hee Chan – Jang Eun Suk
Jung Bo Suk – Jang Eun Suk
Ahn Kil Kang – Art Director

 

Резюме:

Колко може да се измени светът за 37 години? Го Ман Су живее в 1979 година в Корея. Той е влюбен и безгрижен, и го чака щастливо бъдеще. Но всичко се променя, когато една нощ е замразен в голям леден блок. Намират го след 37 години и се оказва, че тялото му се е съхранило без промяна. Но не и светът наоколо. Как ще се подреди животът му, когато внезапно се озове в 2016 година?

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри   :click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че от няколко дни се бях зарекла да зарежа всичко корейско резюмето ме заинтригува. Веднаж си правих маратон с филми на Луи Дьо Финес и имаше нещо подобно като история. Вярно,не съвсем същото-там годините бяха повечко пък и ме съмнява корейците да наблегнат на комедията,но може и да го проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично мини-сериалче! Нищо притенциозно, дори малко глуповато поднасяне на вечната тема за любовта, премесена с ежедневните грижи. С умиление си спомних как в 70-те години ни гонеха за късите поли и дългите коси. Е, не са ме гонели по улиците полицаи както тук. И никога не ми е хрумвала мисълта да си наметна покривката от масата в кафенето.  :rofl: А полицаят, който посегна да мери дължината на полата с ролетка, ми просна акъла на слънце.  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...