Jump to content

Recommended Posts

Дам,за да става драма и трагедия, някой спомена, сополи трябва да има в изобилие.

Иначе, няма да е корейско... То и в китайските мрат, ама там по други причини...

:28558:  :28558:  :28558: Забъркаха и поредния триъгълник. И ся кво, да ни е гадно за малкия.

Да гледаме, ГГ как ще го отритне. Тъкмо момчето я загледа с безумно влюбени очи...

Щот при корейците, знаете-първото си е първо...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми направи лошо впечатление това в болницата. Възприемам го комично, защото самият герой вместо да се притеснява за заболяването си и да се отнесе сериозно мисли повече за кариерата си, за срама от лелките в мамологията и какви ли не други глупости. Забавно беше също така, че чисто по женски взе да обяснява на лекарката за естетичната страна на въпроса, да се панира "как ще се оженя после?" и да мрънка за потенциалния белег. Как да не го гледа като малоумен?:)

 

А това с упойката хич не е някакво невъзможно. Скоквала съм директно след събуждане от обща упойка, нито съм залитала като На Ри, нито са ми давали резервоари с топки да се продухвам:) Като станах от тоалетната чиния ми се зави свят, щото по принцип съм с ниско кръвно. Наплисках се със студена водичка и ми мина. Пък нашите хора си бяха будни от доста време и си бъбреха;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с Kce. Даже може да мине и за здравна просвета.Понеже е необичайно, всеки видял сериала, ще има едно наум, независимо от пола, което е само в плюс. Героят има   евентуално рак в   първи стадий, което след биопсията, като нищо може и да не излезе  такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В страна, в която актриса с менингит продължава да снима, за да не пречи на работата, а работодателите ѝ и обществото допускат това, май си е направо задължително да се набляга на здравето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми дожаля за главния при прегледа. Стотици хиляди жени минават през това непрекъснато и никой мъж не вярва колко болезнено и неприятно е. А този опищя орталъка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В страна, в която актриса с менингит продължава да снима, за да не пречи на работата, а работодателите ѝ и обществото допускат това, май си е направо задължително да се набляга на здравето. 

 

Това, като го прочетох  за  "Monster"-a и бях в шок. Много смела мацката, че и тия около нея. Освен да я разболеят и в сериала, не виждам ка ще го дотътрят до край, както е централна фигура.

Та, вярно е нищо на фона на това, след анестезия и лека интервенция да иде на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми дожаля за главния при прегледа. Стотици хиляди жени минават през това непрекъснато и никой мъж не вярва колко болезнено и неприятно е. А този опищя орталъка. 

Въпросът не е да ти дожалее за конкретния герой, щото може да е на всеки, въпросът е за болните и заболяването като цяло...

То, че изглеждаше комично, ама ако ти се пече на тебе... И той няма големи гърди, като жените, а трябваше доста по-силно да бъде притиснат... за да бъдат обхванати възлите...

или бучките, каквото е там... А лекарката имам чувството, че се кефеше... :28558:

Малко кофти се получи. Че има профилактична насоченост, то е ясно...

Но какво се учудвам, те корейците в най-драматичните моменти, винаги вмъкват и комични, и обратно, то така е и живота, не може да си се от веселата страна, има и тъжни и страшни моменти... Както и да е, ще продължавам да гледаме всеотдайната новинарка и двамата й ухажори, въпреки, че пак всичко е предвидимо... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва, че не правят голяма драма. Жените (а и мъжете, както се видя) трябва да се научат да гледат на това без ужас, най-малкото за да ходят на редовни прегледи и да си хващат рака в ранен стадий, когато шансовете за пълно излекуване са много добри. Във всички филми за рак гледаме разни безнадеждни истории, мъчително умиращи хора, трагедии за цялото семейство и т.н. - та зрителите чак да ги е страх да отидат на мамолог, сякаш задължително ще им даде смъртна присъда. То другото не може да се котира и като интересен сюжет - при редовен преглед да се открие рак първи стадий и да се излекува завинаги:) А съчувствието към героя го показаха много добре в лицето на На Ри, тя милата как ревна за нашия страдалец  :28558: Докато той ѝ се чудеше на акъла.

 

Баба ми почина от рак на гърдата, не ме мислете за твърде цинична. Просто Лавандулка е права, просветата е крайно важна за намаляване на смъртните случаи. А и преди хистологичното изследване на отстранения тумор е рано да се говори за нещо фатално. Все пак никой не се тръшка от факта, че на улицата МОЖЕ да го блъсне кола;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухуууу, 5 серияяя, толкова ме забавлява и така се посмях, а я гледах без букви и на един дъх. Най-сетне прекрасна игра, а не преиграване, много искреност у самите актьори и комичност и забавление, когато играят с доброто старо корейско излъчване, което толкова обичам в хубавите сериали без напъване и преструвки.

Урааа! за Нея, за Него и за Секънд лийда дето направо дрънка от симпатичност и чар и ние го обичаме каквото и да измислят другарите корейски сценаристи и още едно  Урааа за хубавите корейски сериали, че още съществували все пак!

  :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да се смееш ли, да плачеш ли..!?

С нотка на черен хумор... Явно това са целели сценаристите... :28558:

Сред изблик на океан от сълзи, и неизразима мъка, главният произнеся

думите:

739

00:56:51,040 --> 00:56:53,530
Аз заслужавам да умра.

740
00:56:53,530 --> 00:56:55,960
Вземи мен вместо него.

741
00:56:55,960 --> 00:56:59,000
Също така...

742
00:56:59,480 --> 00:57:02,880
Ще взема Пьо На Ри с мен. :28558:  :28558:  :28558: 

А отсреща тя и приятелчето му безобразно се хилят...

сигурно на сутиена му.... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, постоянно гъделичка това тяхно свежо настроение и чувство за хумор /понякога наистина е леко черен хумора/, добре играят и много ме забавляват. :D

Доста стандартни сцени бяха чудесно изиграни и всички герои ме радват и младите и по-възрастните, само бабата изключвам, тя изобщо не се вписва в духа на всички леко чалнати и леко ексцентрични герои, малко ми е все едно не е от този сериал.

Пьо На Ри е най-хамавелесто-приятна, тя е свързващото звено и продължава да е убедителна и готина по нейния си начин, а когато я дават на работа /когато успее да се мерне на екран/ с прогнозата за времето само чакам какво ново ще и роди главата, доста е креативна за малките 60 сек, които и дават, наистина е интересна и различна. Е как пък тъпия и шеф един път не забеляза, че от нея блика талант, не знам :P

Влюбеният секънд лийд ми е много на сърце, много е тактичен, мил и готин, та  до къде ще се докара с това негово леко загатване на чувства, прави го много дискретно, но не съм сигурна, че Пьо На Ри го усеща, все се разминават за малко в доста от ситуациите, тя остава с едни такива неясни впечатления, а той си има вече истинска симпатия към нея.

Леко, неусетно и забавно върви действието, дано продължат в същия стил, харесват ми, естествено разковничето ще дойде след като репортер И се усети, че и той има чувства, след дългата едностранна любов на Пьо На Ри. Обаче нейната шантава главица какво ще измисли, интересно ми е ;)

 

p.s. Много ми допадат двете напористи бивши съпруги-водещи и шефа на Рак ресторанта, като ги видя на куп и просто предусещам, че ще хвърчи перушина, заради симпатичния готвач и потривам доволно ръце А дано е скоро! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да се смееш ли, да плачеш ли..!?

С нотка на черен хумор... Явно това са целели сценаристите... :28558:

Сред изблик на океан от сълзи, и неизразима мъка, главният произнеся

думите:

739

00:56:51,040 --> 00:56:53,530

Аз заслужавам да умра.

 

740

00:56:53,530 --> 00:56:55,960

Вземи мен вместо него.

 

741

00:56:55,960 --> 00:56:59,000

Също така...

 

742

00:56:59,480 --> 00:57:02,880

Ще взема Пьо На Ри с мен. :28558:  :28558:  :28558: 

 

А отсреща тя и приятелчето му безобразно се хилят...

сигурно на сутиена му.... :28558:

Ахахахахааха, на тази сцена и аз така си помислих, че Пьо На Ри показа на шефчето клипа със сутиена :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък точно тази актриса не я харесвам изобщо. Много еднотипна ми е. Дори не и сменят прическата - неизменно си е еднаква във всеки сериал. И сякаш изглежда преждевременно остаряла - още от преди няколко години като я гледах ми изглеждаш стара. До нея, който и да сложат, ще младее и хубавее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава "остаряла" и аз искам да съм - стройна, слаба, финна и с готини крака, приемам без проблем. :i love this:

Пьо На Ри като се издокара с някой по къс тоалет и се усещам, че и зяпам краката постоянно, а младежът още не е стигнал до момента дето ще я спонсорира с тоалети, тогава ще е още по-сладка.

Мнооого ми хареса 7 епизод, все така свежо, че и дигат темпото според мен на диалога и на закачките между секънд лийда  и нея, голямо удоволствие е да ги гледам. Недоволният репортер също ми е сладък, недоволства милия, ама така се е оплел в това да е горд и сериозен, че пропусна една страхотна жена да мине покрай него и сега ще си я гледа отстрани като наблюдател, а малкия ще се наслаждава на времето с нея. :wub: /Като казах малкия,  той пък какъв страхотен актьор се извъди, не знам от къде го изкопаха, но е просто съкровище, супер чаровна усмивка, много елегантен, наслада за окото/

 

p.s. Благодарности за супер бързия превод на Памела, страхотна си! :subs::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо сериалче :icon_sunny: ,и аз тая актриса много не я харесвам,но тук си ми стои супер добре.Действието се развива динамично и диалозите си ги бива,особено между нея  и приятеля. А интригата между готвача и двете мами ..явно ще пада смях,явно имат еднакъв вкус за мъже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава "остаряла" и аз искам да съм - стройна, слаба, финна и с готини крака, приемам без проблем. :i love this:

Пьо На Ри като се издокара с някой по къс тоалет и се усещам, че и зяпам краката постоянно, а младежът още не е стигнал до момента дето ще я спонсорира с тоалети, тогава ще е още по-сладка.

Мнооого ми хареса 7 епизод, все така свежо, че и дигат темпото според мен на диалога и на закачките между секънд лийда  и нея, голямо удоволствие е да ги гледам. Недоволният репортер също ми е сладък, недоволства милия, ама така се е оплел в това да е горд и сериозен, че пропусна една страхотна жена да мине покрай него и сега ще си я гледа отстрани като наблюдател, а малкия ще се наслаждава на времето с нея. :wub: /Като казах малкия,  той пък какъв страхотен актьор се извъди, не знам от къде го изкопаха, но е просто съкровище, супер чаровна усмивка, много елегантен, наслада за окото/

 

p.s. Благодарности за супер бързия превод на Памела, страхотна си! :subs::yes:

Благодаря и аз, но преводът ще се бави доста сега, защото започнаха лекциите и няма как просто... Преди чаках английските субтитри към 2-3 часа вечерта да излязат, обаче сега в 10 си лягам :D  Ще се радвам да ме разберете. :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, репортерът за много отракан се имаше, че е вехнала девойката по него три години, ама на - сега гледа отстрани като на*ран:) Хич не му съчувствам, особено след тая изцепка с телефона ѝ. Време е да си получи урока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера дали е имало епизод или заради Чусока са пропунали? Така се бях настроила да гледам за лека нощ осми епизод.

Упси.....имало е! 

И за да не е съвсем спам поста ми нека да си кажа, че и аз съм с две ръце за секънд лийда..........много е добър.

Какъв е шанса да разчупят стереотипа корейчетата и да я съберат с него???? Мечти...дем! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен е секънд лийда, че и стоят добре с главната в тандем, както се видя на сцената с роклята;) Ама като ги знам корейците, сега ще го извъртят, че...

 

 

...с "мистър пърфект" дамата не може да се отпусне, не иска той да я вижда пияна и т.н., пък с оня раков болен е спокойна и открита и бла-бла. И то на фона на това, че секъндчо ѝ се кефи на откачените лафове за облаците и я бъзика, че има маймунски ръце... Няма да го видим за пръв път тоя безумен сюжет със сковаността пред идеалния.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...