Jump to content

Фокус: Халлю фенове в БГ


Recommended Posts

Евентуално бройте и мен, макар че какъв съм фен, само аз си знам. :D

Ще те броя, ама като те знам какъв си несериозен по срещите...

А с второто изискване как си, че нямам спомен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих желал да участвам. От мъжки пол съм, фен съм на халлю и ще се радвам да се срещна. Досега не съм бил активен във форума, тъй като скоро се завърнах в България, но знам и съм чел доста статии от сайта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Права си, но виж как откликват нови хора най-вече... Къде са заклетите фенове, а?

 

Polly.SP, благодаря ти за желанието, но изискването е да имаш навършени 19.

 

Към останалите - ще може да получите ориентировъчния списък с въпросите след 10 януари.

 

Тук сме и старите "кучета"

Ако успея да се домъкна от Австрия с удоволствие ще представя мъжката аудитория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме и старите "кучета"

Ако успея да се домъкна от Австрия с удоволствие ще представя мъжката аудитория.

Спокойно, не е нужно да го правиш. Има кой да те отмени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете двама мъжки желаещи на по 23 години, знаещи англ и корейски . Надявам се да е събота или неделя за да можем да присъстваме.

Също подкрепям идеята с въпросника.  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие па сега идете само мъже :D

 

Значи като е за форумна среща, никой не идва, ама като стане дума за корейки, яката навалица! М? 

 

Ако не можете да смогнете с комуникацията, мога да опитам да дам едно рамо. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм мъжко :P

Занимавам се с к-поп танци от 4 години, и слушам корейска музика от 14 години. Над 18 години съм (damn .. години .. години .. години xD ) 

 

свободен съм на 21 и 24 :) Мисля че има какво да й споделя от гледна точка за к-поп танците в България, макар да не следя толкова к-драмите и да съм гледал само няколко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почвам да се замислям за такива неща да вземем да сложим един ранг на дейността и само активните да могат да се явяват на културни прояви  :28558: - така ще простимулираме мъжкото съсловие да пише/идва по срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж - благодаря на всички отзовали се! Наистина е впечатляващо, че количеството мъже/жени е едно и също. Дори корейката се притесняваше дали ще успея да събера въобще фенове от мъжки пол.

 

Рагносе, едно поправка - повечето не са от форума, а са нови регистрации, така че не се чуди защо не идват по срещите. Пък и може и да не им е интересно там ;) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кой е казал, че трябва да имаш регистрация, за да идваш по срещите. ;) Виждате, че има среща, самопоканвате се и после ако не сме ви изяли, си правите регистрация. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моето скромно предложение е по-често да идват девойки от Страната на утринната свежест...да привличат потребители.  :28558: 
Макар че и обратното би било оборотна техника, някой оппа за цвят не би свършил по-малко работа в привличането на дамската половина на българските фен маси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички, които изявиха желание за участие - очаквам още трима души да ми съобщят какви са им графиците, след което съгласувам с корейката и ви изпращам съобщение кога ще са срещите. Ще гледам да стане в близките два-три дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж, големи благодарности към всички отзовали се! :)

След съгласуване на графика на всички се оформят следните срещи (максимум по 4 човека в група):

І - Петък (22 януари) по обяд 13 часа - stenx, theredoctober

ІІ - Събота (23 януари) по обяд към 12.30 часа - Hameleon, lady of the lake,fareast, lina78

ІІІ - Събота (23 януари) следобяд към 16 часа - theL0new0LLF, LittleSatan, poli483,

ІV - Неделя (24 януари) по обяд към 12.30 часа - bmlk плюс още един, Ellena, Polly.SP

V - Неделя (24 януари) следобяд към 16 часа - Moon Hee Jun плюс още едно момиче, Bochan

 

Като място на срещите не сме уточнили къде точно, макар че ми се струва удобно "Перото" в НДК. Но за целта трябва да дойдете наядени, че иначе може да огладнеете от приказки, а там няма нищо за насищане.

Затова ако имате идеи за друго място на срещата, давайте предложения! :) Или идвайте наядени ;).

 

Ще пиша на всеки от вас отделно в началото на другата седмица за последни уговорки. Ако още някой иска да се включи - има свободни места в срещите ІІІ и V, така че просто да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли и аз да се включа в група V - Неделя, от 16:00?

Име - Божана Донева

Възраст - 22 

Говоря добре английски. 

Фейсбук за комуникация

 

Също така ме интересува дали корейката е навита екипът на радио предаването "Friday Chopsticks"

да й вземе интервю в събота или неделя, към 18:30 часа или по-късно,

на същата локация, където тя ще провежда своите интервюта, след като приключи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох...точно на рождения ми ден ,а и нямам навършени 18...жалко :D...,но стискам палци на всички да ни представят добре...:3

Дано да разберат ,че тук сме добри хора и фенове и доста от нас са зарибени по всичко свързано с Южна Корея ^.^ 

:up:  :panda-145:  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...