Jump to content

Remember - War of the Son (2015-2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Remember – War of the Son

(리멤버 – 아들의 전쟁)

 

                                    Страна: Южна Корея                                    

Също така известен като: Remember

Период на излъчване: 9 декември 2015 - 3 март 2016

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:00

Жанр: Трилър, Мелодрама

Канал: SBS

Епизоди: 20

Режисьор: Lee Chang Min

        

Участват:

Yoo Seung Ho като Seo Jin Woo

Park Min Young като Lee In Ah

Park Sung Woong като Park Dong Ho

Lee Geon Hee като Park Dong Ho (teen)

Nam Goong Min като Nam Gyoo Man

Jung Hye Sung като Nam Yeo Kyung

Han Jin Hee като Nam Il Ho

Lee Si Un като Section Chief Ahn

Jun Kwang Ryul като Seo Jae Hyuk

Uhm Hyo Sup като Prosecutor Hong Moo Suk

Jung In Ki като бащата на In Ah

Park Hyun Sook като майката на In Ah

Lee Won Jong като Suk Joo Il

Song Young Kyu като Tak Young Jin

Kim Ji Hoon като Pyun Sang Ho

Han Bo Bae като Oh Jung Ah

Lee Jung Eun като Yeon Bo Mi

 

Резюме: Со Джин У (Yoo Seung Ho) е гениален адвокат, който използва в работата си способността си да си спомня всичко в перфектни подробности. Но баща му бива несправедливо осъден на смърт, затова Джин У решава да изчисти името му. Проблемът идва от факта, че той се бори не само с времето до изпълнението на смъртната присъда, но и с паметта си, която постепенно започва да изчезва...

 

 

Свали с :subs: :click:  :click:

Онлайн епизод 1 с :subs: :click:

С български и английски субтитри :click: 

С руски субтитри :click:

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сълзи,много драма в първи епизод! И наред с главните сладури,супер много други познати и известни лица.

Харесвам драматичните сериали....заинтригува ме началото... :up:

Благодарности за превода  :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно много сълзи и драма в първите два епизода и любимата тема със загуба на памет, експлоатирана за кой ли път, че и както пише няма да е един, а два пъти..Актьорите ,обаче са супер, няма празно  и може да излезе нещо, надявам се (дори само докарвайки го от игра),  а може и да не излезе.Ще гледаме- ще видим, как ще развият историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нови болести едва ли се откриват често (говорейки за нефантастичен сериал) :D;)

Харесаха ми първите два епизода, определено ще гледам сериала.

Главната ми е любимка, главният го гледам за пръв път и като изключим

на моменти изкуственото му втрещено изражение (излишно уголемяване на очите :D) ми е симпатичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намгунг е роден да играе зло копеле! Перфектният злодей е той :wub:

Абсолютно, а с новата визия, още по-по-най.

Yoo Seung Ho, много кадърен актьор, но нещо сух ми идва следказармено, иначе- очаквано трудна роля, той си се справя винаги.

Мин Йонг- по-различна, да видим как ще докара химията след Лечителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И адвокатчето си го бива.

 

Мин Йонг- по-различна, да видим как ще докара химията след Лечителя.

 

Как ще я докара... Ще ме изненада, ако я докара поне минимално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкият Seung Ho твърдо върви по стъпките на батко си Джи Соп в драматичните роли...мъка,мъка,изплака си очите милият :cry:,но пък много му ходи ролята  :up: За Park Min Young,любимка ми е,но малко ми е в сянка присъствието и,може би тепърва ще се развие образът.

За лошкото Nam Goong Min ,какво да кажа..перфектният злодей....Не мога да не спомена и бащата,великолепният Jun Kwang Ryul,на него всичко му се получава,страхотен актьор!

Харесва ми до тук сериалчето,макар  преекспонирането с някои теми и типичната корейска сълзлива драма.А и рейтингът му доста се е качил след  4 епизод...минава 14...даже е задминал Венерата  :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че веднага разбрах какво ще стане в 3 и 4 серии. Сълзлива предвидимост, но който е очаквал нещо друго е сбъркал сериала.

8.1.16 Тъпо. Скучно. Прозявки. Превъртане.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това следи ли го някой още,постно е откъм коментари гледам...лично аз си го следя с интерес.И то най вече заради злодейчето  Goong Min ,направо ми идва да го фрасна с нещо през екрана  :nunchako:, е няма такъв образ и така добре изигран.

Детето (за мен си е дете) Yoo Seung Ho....милото ,то страданието си е изписано на лицето му,с тези тъжни по природа очи  :cry:

Сюжетът за сега ме държи...особено след изгледания 10 епизод.

Не знам как ще се случат нещата, но силно се надявам на хепиенд  :) А може и да греша... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то най вече заради злодейчето  Goong Min ,направо ми идва да го фрасна с нещо през екрана  :nunchako:, е няма такъв образ и така добре изигран.

Има, има :D Аз по-горе май писах - този е роден да играе злодей. В онова с миризмите пак беше такъв, сега и тук. Пълни ми душата. Докарва такъв налудничав поглед, че да се чудиш - да бягаш или да го утепеш :D Наистина е перфектният злодей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала толкова интересен сериал. И не съм си позволила за тези досега 12 серии грам да превъртам сцени. На мен ми хвана вниманието първоначално само заради самите процеси в Съда и с така наречените вратички, които винаги се намират в Съдебната система. Всъщност ако го съпоставим със ситуацията на правосъдието в България направо си е едно към едно, имаш ли власт и пари минаваш между капките. Стига с правото. 

Наистина има много сълзи, но определено не ме дразнят. Актьорите и тяхната игра е много добра, което рядко го споменавам за всички. Винаги има една издънка, която ме дразни, тук обаче всички са перфектни в ролите си (надявам се да не се развали това до края). Nam Goong Min - леле този човек е роден за злодей настина, цяло изкуство си е да намразиш някого заради добрата му игра. Главните няма да ги коментирам, от тях все още има какво да се желае. И вече честно казано взех да се надявам да не вкарват някоя любовна история между тях, понеже нещо химия ме съмнява да има. 

И с няколко думи: следя го с интерес и то огромен.  :panda-145:  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати обратите в 15-ти епизод.

Съюзниците стават врагове, а враговете съюзници. И то не че е учудващо, но имаше хора които бяха супер против семейство Нам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 вече честно казано взех да се надявам да не вкарват някоя любовна история между тях, понеже нещо химия ме съмнява да има. 

Е, то е ясно ,че тук любовна история няма да има,пък и не това е идеята на сериала...

Да ,все още си го следя с интерес,не ми харесва само

този втори Алцхаймер и на главния където му го лепнаха...

прекалено е някакси,нещо друго да бяха измислили сценаристите.

Но пък Лошко ,с тази сатанинска усмивка....страхотно му се получава ролята!

Остават 4 епизода до финала,след толкова мъка,дано поне не уморят миличкия Seung Ho.... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намгунг ми става любимият корейски злодей! Направо настръхвам като му видя хубавата муцуна! Затвърди ми мнението, че е роден за злодей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намгунг ми става любимият корейски злодей! Направо настръхвам като му видя хубавата муцуна! Затвърди ми мнението, че е роден за злодей!

Хайде, още един път  и от мен  +1.То и  друго няма за коментиране, ааа...забравих-  целувка най-после, макар и удавена в сълзи.Кой викаше, че нямало лИбоФ!

Май единственото достойнство на сериала( след Злодейчо естествено ;) ), ще остане показването на корумпираната съдебна система в Корея, но то това навсякъде е така и се знае, така че, не е кой знае какво геройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност... 18-та серия ми хареса. По-скоро развръзката накрая.

А за Намгунг се потретям май, но какво да се прави - просто той е най-якото нещо в тази драма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...