Jump to content

Общи новини за звездите


Recommended Posts

Актьорите Jae Hee и Jo Hyun Hae се уволняват от казармата на 18-ти и 19-ти юни.

Това са двама от най-най-най любимите ми актьори и с нетърпение ще дочакам да се появят възмажали и помъдряли :es:

45f4a31f685c9ec0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две новини. Първата е, че Kim Kang Woo си няма форумна тема при нас - моля да ме поправите, ако греша. :mad2:

А втората е, че той се е оженил за дългогодишната си приятелка.

Събитието са посетили доста знаменитости: Han Hye Jin, Jeon Hye Bin, Lee Hana, Song Seung Hun, Joo Jin Mo,

Park Si Yeon, Han Jung Soo, Park Kun Hyung, Moon So Ri (Jang Jun-hwan’s wife), Kim So Yeon, Kim Joo, Kim Hyena,

Shin Se Kyung, Lee Chun Hee, Jo Dong Hyuk, Park Ki Woong и други,

а цялата статия четете като кликнете върху снимката:

100617_kimkangwoowedding-433x600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сватба ми събра очите от ранни зори с онази яката прес конференция... :lol:

Направо си мисля, като гледам Сънг-хон, колко му е мъчно да ходи по сватби без другарчето си, дето има прес-конференция днес?

Но друга ми беше мисълта, защо не виждам темата на Jae Hee? :huh:

 

П.П.Дането мила, дай старт с твоя първи пост, а знам, че фенките му ще я напълнят?

То сега след казармата ще го завърти въртележката с новите проекти, пък дано излезе най-накрая оня сладурския филм

Zig Zag love (имаше някакво друго дълго име май)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за общи дискусии за новоизгряващи звезди, проекти и новини за тях. Споделяйте също и за завърнали се на небесклона звезди и информация около тях.

Най-вече, ако няма създадена тема за съответния човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не знам тук ли е мястото на този въпрос,но все пак :) Кои корейски актьори са в армията в момента.

По принцип не съм много наясно с личния живот на повечето актьори и всякакви други знаменитости-нали все пак работата им е това,по което ги преценяваме,това което виждаме.Но напоследък чух за доста актьори извикани в армията.Общо взето знам за двете години задължителна служба,и горе долу за възрастта на която ги ''призовават''.

За момента знам за Lee Jun Ki,Joo Ji Hun и Kim Nam Gil.

Питам за да знам горе долу дали няма да се наложи да си почакам (към две години :D )някой,чиито филми ми се гледат сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не знам тук ли е мястото на този въпрос,но все пак :) Кои корейски актьори са в армията в момента.

По принцип не съм много наясно с личния живот на повечето актьори и всякакви други знаменитости-нали все пак работата им е това,по което ги преценяваме,това което виждаме.Но напоследък чух за доста актьори извикани в армията.Общо взето знам за двете години задължителна служба,и горе долу за възрастта на която ги ''призовават''.

За момента знам за Lee Jun Ki,Joo Ji Hun и Kim Nam Gil.

Питам за да знам горе долу дали няма да се наложи да си почакам (към две години :D )някой,чиито филми ми се гледат сега.

 

В момента се сещам още за Jo In Sung, Lee Dong Wook, Kim Ji Suk, Lee Wan, които са в казармата, като първите двама мисля са вече почти година там....

а останалите скоро влязоха, в този ред на мисли на други сладури им предстои, не ме натъжавай :(:) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KIM RAE WON – август 2009г.

KIM JAE WON – 23-ти март 2009г.

JO IN SUNG – 6-ти април 2009г.

KIM JUNG HOON – 28-ми април 2009г.

ERIC MUN - 9-ти октомври 2008г.

KIM DONG WAN - 17-ти ноември 2008г.

 

И тези служат в момента .Тази година се очаква да приберат и Хьон Бин и Рейн (т.е. набор 82 :( )... Голяма мъка :mad2::mad:

 

Ама и аз съм един кьорчо... Не съм видяла темата, а толкова неща се случват в Корея, че е невъзможно да се изброят.

 

Например:

cjm_46.jpg

Chun Jung-myung ("Сестрата на Пепеляшка") ще става гангстер.... в новия филмов проект под името "Blue Salt".

 

song-seung-hun.jpg

Nanako Matsushima и Song Seung-hun ще си партнират в кавър на хитовия американки филм "Ghost". Лентата се очаква да излезе през ноември тази година.

 

Park Shi-yeon(Coffee House) се снима за High Cut (според мен визията й е убийствена)

parkshiyeon_hc4.jpg

 

parkshiyeon_hc5.jpg

parkshiyeon_hc6.jpg

 

 

Вчера пък беше премиерата на филма "Invincible"(реж. Song Hae-seong) - римейк на хитовия "A Better Tomorrow"

mujeok5.jpg

В него участват Joo Jin-mo, Song Seung-heon, Kim Kang-woo и Jo Han-seon. Това е една съвместна продукция между

Япония, Ю.Корея и Хонг Конг.

http://www.youtube.com/watch?v=k5uO-ZCRG1M

 

... и така нататък :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yang Hyun Suk ( YG Entertainment’s CEO или по-позната като YG Family) и неговата дългогодишна приятелка са станали родители на здраво момиченце днес в 2 сутринта.

Пожелавам им да им е здраво бебчето и да ги радва много :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B21-header.jpg

Това е най-голямата музикална кпоп формация, за която знам.

Новоизгряващата група "Double B21", състояща се от 21 членове издаде дебютното си парче:

http://www.youtube.com/watch?v=4kiFEfjCzc4&feature=player_embedded#!

 

Любопитното е, че всички членове са доста високи - около 186-те см.

Музикалната им компания е Xing Entertainment , а на лайфовете поради големия си брой ще се изявяват в група по 7 членове :lol2:

 

Лично мнение - никога няма да запомня кой кой е, но има и добри попадения, а песничката е зарибяваща :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hye Seong влиза в армията

Kim Hye seong е един от малкото актьори,решили да изкарат двете си години задължителна служба по-рано.Обикновено популярните актьори препълват графиците си с проекти и отлагат до крайния срок-когато навършат 25.Звездата от ''High kick!' ''Boy meets boy''' и iInto the gunfirе''е едва на 22.Доста необичайно решение,но си го обяснявам с желание за по-бързо освобождаване от това задължение,за да може да се концентрира над кариерата си по-късно.Мога само да кажа ''Успех'',макар да е пълнолетен на външен вид не бих му дала възраст над 16 години,дано се справи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиде си големият Андре Ким.

Почивай в мир!

andrekim.jpg

 

Днес 12.08 в 19:00 (корейско време) е починал Kim Bong Nam(истинското име на модиста) на 75г..Борбата с рака е била тежка,

но сравнително бърза.За жалост Корея и модният свят загубват една от знаковите си модни фугури, която обаче несъмнено ще

остане да блести с ревютата си.Сватбените ревюта и вечерните шоута са онези негови спектакли, които са събирали корейски знаменитости,

като на филмов фестивал.Споделям едни от най-знаковите и невероятни фотоси...

09d62ee2edb72841531af71449658db31236598104_full.jpg

Andre%20Kim.jpg

andre_kim_bridal_couture.jpg

 

sullisiwonandrekimfashion9.jpg

82548713.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA49EF8789215ABF3343C02EA548B4642C240A71ACC98549386FE0F843251E45BB3A7AD6E868E30A760B0D811297

andre-males.jpg?w=500&h=381

andre-nickkhunimseulong1.jpg?w=470&h=612

AndreKim+KimJeongHoon+LeeDaHae+Janggeunseok.jpg

scfdszf.jpg

vnhxsi.png

2528336024_06dfba8097_o.jpg

0715-andre4.jpg?w=500

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър или първите стъпки в продължението на IRIS - Атина:Богинята на войната.

Гответе се за здрав екшън....дано скалъпят и сюжетна линия малко ;)

Снимките са от Италия и камерата фокосира повече върху двамата главни герои...

http://www.youtube.com/watch?v=rBpZGYrev4Y&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Park Hyo Shin ще запише песен за саундтрака на сериала Атина:Богинята на войната.

Песента ще се казва I Love You, а клипът ще включва сцени от сериала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение продължението на ИРИС.Първата част изключитено много ме изкефи,надявам се и продължението да е още по-добро. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже мацката си няма тема, а снимките са убийствени..

Кой би казал, че това е омъжена жена, почти на 39, майка на 1 син..

Страхотнaта кака Tae Ra от серила Bad Guy..актрисата Oh Yun Soo.. като модел на британската фирма за аксесоари DAKS..

 

OhYeonSoo1.jpg

 

OhYeonSoo2.jpg

OhYeonSoo3.jpg

OhYeonSoo4.jpg

OhYeonSoo5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах този скандал... Взе ми нервичките и ноктенцата :28558:

Но моя пост има друга цел. И това е малко инфо около предстоящата дългоочаквана драма - Mary Stayed Out All Night.

71438.jpg

Това ще бъде завръщането на Гън Сок след почти едногодишно отсъствие от снимачната площадка (изключая филма, който все още си чакам :mad2: )

Та въпросната драма стартира на 8-ми ноември и ще се излъчва по телевизия КБС понеделник и вторник в праймтайма - 10 часа вечерта корейско време (3 часа българско).

(на същата дата ще се излъчи и последният еп. на Sungkyunkwan scandal, та лично аз ще трябва да се заредя пред два компютъра, за да не изпусна краят на едната и старта на другата драма- как ще стане това , само може да гадаем :28558: ) Още от сега правя заявка за превод, така че останалите преводачи да не точат зъби и нокти ;)

Та потвърдения каст засега е следния:

Jang Geun Suk в ролята на Kang Moo Kyul

Moon Geun Young в ролята на Wi Mae Ri

Kim Jae Wook в ролята на Byun Jung In

Moon Jung Hee днес също беше добавена сред звездната плеяда.

 

Историята е базирана на популярна манга, която за съжаление не успях да открия с превод на анг. :( Но ако някой иска, може да я погледне с корейските букви: от ТУК!

Но поне съм сигурна, че много женски сърца и лица ще бъдат залепени за малкия екран :28558:

11631558-.jpg11631561-.jpg

 

И още малко фанарт:

 

scurfewart.jpg

82767242.jpg

Copyof0f506a3c9d0f9f6396ddd889.jpg

2uztg77.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...