Jump to content

Recommended Posts

Интересно, докъде ли ще стигнат с постелните сцени? Като си спомня как се смях, когато в Chuno замъглиха голото рамо на И Да Хе:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че във видеото са наляли половината история от драмата...

 

Според мен има кадри само от първи (максимум и от втори) епизод, явно от рано ще има драми и умирани + съживявания ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то сега какво ли можеш да кажеш. Без субтитри схвана ли нещо?

Е, губят ми се някои неща в превода, но общо взето си се разбира. :D Има-няма 200 сериала и корейският вече не е проблем.. :282: Пък аз се чудя що напоследък взех да гледам новите сериали преди да им излязат английските буквички. :28558:

 

ㅁㅜㄴ재 ㅇㅓㅂㅅ다

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След три дълги години в чакане най-накрая изгледах 1-ви епизод на 2-ри сезон. Огромни Благодарности за бързия превод на Мацкова и Пирани. Изгледах си епизода с голям кеф, освен това имах чувството, че гледам втори сезон на Iris и Slave Hunter едновременно :lol: Доста динамично върви сериала, за един епизод се случиха много неща, дано продължат по същия начин. Enjoy :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах си епизода с голям кеф, освен това имах чувството, че гледам втори сезон на Iris и Slave Hunter едновременно :lol: Доста динамично върви сериала, за един епизод се случиха много неща, дано продължат по същия начин. Enjoy :yes:

 

И аз имах същото чувство за дежавю:lol: Хареса ми играта на David McInnis, дано не му видят сметката бързо. Появиха ми се някакви въпроси, но ще почакам малко за разумно обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия превод, възползувах се веднага. Да динамично, бива.Много лесничко обаче IRIS-чийте, си проникват ,където им скимне, русото-факир.Понеже тъкмо приключих гледането на La dolce vita, допълнително ми е интересно да видя Oh Yeon-Su в съвсем друга светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което ми идва на ум още след първа серия е "Язък за барута!". В буквален и преносен смисъл. В преносен - излъгани големи очаквания! :( В буквален - надявах се, че сценарият няма да е толкова смехотворно слаб, но -уви! Явно са решили, че изгърмените тонове боеприпаси са гаранция за качество. Не са! След като вдигнаха високо летвата с "Ирис" и "Атена", не могат да очакват никакво снизхождение към това недомислие! Като започнем от будещите недоумение "тренировки" на НСС из корейските курорти с петзвездни хотели с мокър бар и коктейли :beer: , минем през бутафорния "щурм" на "супер тайния" затвор и завършим с предвидимият втори (и също толкова бутафорен) щурм на "тайната" база на НСС! :282: Щом започнах да превъртам на първа серия, какво ли да очаквам по-нататък? Героите падат от небето с минималната базова информация за тях, очевидно в бъдеще ни очакват милиони ретроспекции. Сериалът изглежда стерилен, без душа. Някакви манекени разхождат скъпи дрешки и обувки, които са маркови, но затова пък абсолютно неподходящи за професията им. И засега са само с музиката от първа част. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно щях да питам кое е "русото чудо" след изгледана първа серия, че ми е доста познат от американски продукции!? Благодаря mackova за пояснението - David McInnis.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нито "Атина" съм гледала, ни "Ирис" и пак останах с подобни на Дидо впечатления от епизод 1. Надявам се, като гледам нататък да ми се размие усещането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хареса ми, само не можах да разбера защо тренираха целите в черно на бял сняг :slap: ....нямаха ли бели маскировачни екипи или нарочно...явно тренера не е бил в спецчастите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хареса ми, само не можах да разбера защо тренираха целите в черно на бял сняг :slap: ....нямаха ли бели маскировачни екипи или нарочно...явно тренера не е бил в спецчастите :D

 

Хаха, и на мен това ми направи впечатление. Явно са искали да се "убият" по-лесно :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ирис беше първия ми корейски сериал. Гледах го по btv, а след това поне още 5 пъти. Повтарях многократно някои сцени - изключително въздействаща комбинация от перфектна игра, режисура, операторско майсторство, ост...Оттогава - над 50 изгледани корейски сериала. Имах големи очаквания от IRIS 2, но след изгледан до половината първи епизод :no: - няма да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен първи епизод ми хареса. Нямам очаквания за документален филм, а за корейски сериал, който да развлича като художествена измислица в този жанр. Е, наистина доста хора ще го сравняват с първи сезон, няма как да се избегне, но пък личното ми усещане е, че и този ще ни донесе достатъчна доза удоволствие.

Засега доволна - бързо темпо, добра игра и колкото повече скъпи дрешки и обувки, толкова по-забавно за гледане! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая изгледах 1 епизод вълнувах се доста и когато видях убиеца на Kim Hyun Joon бях потресена..Очаквах че ще продължат драмата като включат в нея и Kim Tae Hee ама ядец..Хареса ми като цяло еп-а но ..не ме грабна като миналият сезон ..Толкова Бум бум бум имаше с тези пистолети че въобще не разбрах какво се случва laugh.gif За първи път виждам Чанг Хьок може би защото не съм запозната много с актьорите ..Но ми направи голямо впечатление неговият персонаж е толкова спокоен rolleyes.gif Тук И Да Хе е толкова красива когато я видях толкова се зарадвах двамата с Чанг Хьок си подхождат biggrin.gif Дано не направят някой гаф и драмата да стане някоя проста бозица с пистолети ..

Бум бум бумlaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...