Jump to content

Recommended Posts

Ами честно казано - то освен нея май никой друг до сега не се е къпал :lol: Мен ме изуми по-скоро сцената в тоалетната - момичето беше толкова невъзмутимо при вида на мъж, който си "върши работата", а иначе като им види вратовете малко по-оголени я избива студена пот и извръща смутено глава :lol:.

А иначе debil4e като цяло със сигурност има някои несъответствия като хълцането, или пък как красавецът с ветрилото, който уж беше много умен изведнъж се хвана на историята с призрака, да не говорим за факта, че тя е с две глави под другите и наполовина техните килограми, смее се като жена и въобще нищо мъжко няма в нея - но това е - като на филм. Всъщност поправка - поне се държи мъжки момичето, много по-мъжки от някои мъже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За менструацията - ти сериозно ли вярваш, че в миналото жените са ходели с окървавени дрехи в ония период? Все може да си подложи някакъв парцал, лигнин (или каквото са подлагали по онова време)и после да го зарови някъде :D. Мъжките дрехи и без това са няколко ката, та надали се е виждало дори да пусне малко кръв.

 

И аз съм склонна да се чудя защо те не виждат, че очевидна жена е жена, ама все пак това си е художествена измислица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra

За менструацията - ти сериозно ли вярваш, че в миналото жените са ходели с окървавени дрехи в ония период

 

Нищо подобно :D -определено съм наясно, че дори в периода когато не са носели бельо са използвали /предупреждение към силните половинки, ако не искате да научавате повече от колкото искате да знаете както казваше един мой познат, не отваряйте спойлера :D /

 

дълги кърпи, които са вързвали през рамо или около кръста/но по-рядко-това в Б-я/-това, което имах предвид беше, че ако не се подмива в този период най-малкото миризмата ще е доста неприятна :blink:

 

Още веднъж се извинявам за прекалено образното описание, но просто не ми хрумна подходящ евфемизъм :blush: , но както Сиера уточни - все пак това е художествена измислица <_<. Ще се постарая да не търся повече под вола теле ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано от моя пост нищо смислено няма да излезе ( извинявам се за което) , но не можах да се стърпя...

Изгледах 9-ти епизод и мога да кажа, че ще си изям ноктите докато не пуснат следващата серия. Защо ли?

Ами този епизод беше пренаситен от емоции... А края му ме остави без думи... Ким Йон Шик бил много изобретателно същество!!!

Харесва ми, че сценаристите и режисьора са обърнали внимание не само на главните герои, а и на второстепенните. Пича от книжарницата прави жестоки муцки :lol2:

Толкова добре е подбран каста, че шапка им свалям. И в сюжета стана пълна каша :lol:

Добре,че правят подобни сериали - ако не друго поне да оплакнем окото и да понаучим някоя и друга корейска дума. :28558:

Кисссс:

d4613bc8f1e4a3c1c9176890.jpg

 

JS3-1.jpgJS2-1.jpg

2dwcghv.jpg

9gllci.jpg

10n97ps.jpg

12855909062010092721364.jpg

ssssad.jpg

43436366.jpg

33071426.jpg

893087.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа tuci8710, ти си много бърза :lol: Аз все още се двоумя да чакам ли до утре да го гледам с превод или да го пускам - сърбят ме ръцете. Но иначе си права за каста. Много ми е трудно да реша на кой симпатизирам. Честно казано всичките много ги харесвам, а за дългокосия красавец от сега ме боли сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че има ги във Вики... тук - давате надолу, надолу, надолу и ще видите 7, 8- ми и т.н. езизод, след 2-3 дена ще сложат и 9 и 10 еп.

8-ми епизод

1\6 2\6 3\6 4\6 5\6 6\6

 

7 епизод

1\6 2\6 3\6 4\6 5\6

6\6

 

без субки 9 еп. за много нетърпеливите - тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за закъснението. Свалих си 9-ти и си го изгледах, защото съм от шматка и половина нагоре и естествено не сколасах да се сетя,

че сме понеделник, а когато това се случи - вече беше 6 часа :28558: , пък сериала корейците няма да го забавят с 2 часа заради моя милост, но това е друга дискусионна тема :28558:

Та ето линкове за сваляне - има изобилие от тях в Tемата на сериала в soompi:

ep.9 online ; версия XviD-HANrel ep.9 от Мегаъплоуд (парола: http://am-addiction.com ) ; Торент на версия HDTV.XViD-HANrel - 9-ти еп.

Също така ако следите въпросната тема, ще видите и линкове за Вики, разбира се когато превода бъде завършен ;)))

Достоевски - не се чуди, а нападай серията. По този начин си гарантираш едночасово точене на лиги до земята и зяпане на актьорите, а не на субтитрите.

Даже почти всичко ще ти стане ясно - сериала все пак не блести със сложни термини и понятия, което мисля, че е в наш плюс :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още като излезе серията и я нападнах. Така стана всъщност и с предните две, но това е друга тема. Няма как. Серийката ми хареса много, страшно много. Имаше достатъчно динамика, а краят просто ме изуми, защото въобще не го очаквах. А и четворчицата просто ми напълниха душичката от радост. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа :) , както казваше един водещ "мноо мерси" :lol: - е той използва малко по друг израз за да имитира начина на използване на чуждиците от нас българите, но се надявам да ми простите. Ей сега ще го пробвам с български превод ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така 9 епизод е преведен\\ английски\\\ Eто от драмакрейзи има и 10 eпизод, който още не е преведен - онлайн . Така и за теглене 10 епизод

Драмата ми е интересна и е добре направена, учуднащо, на някои места не е в топ 20 или 10 ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е ето в това 75383.jpg. Когато пише STOP, това означава, че все още не са го пуснали. Може би са в процес на превеждане, а може и нещо друго да е. Предполагам скоро ще го пуснат. Когато ти изпише GO върху картинката, значи е готово и са го пуснали за гледане:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега все още има проблем със лицена, но екипа на вики са супер готини и ъплоудват готовите субтитри.

Ето линк с инфо откъде може да си ги сваляте: :click:

И малко спам снимки от следващия епизод:

 

 

8961285909570.jpg

8961285909667.jpg

sspoiler.jpg

156g1o4.jpg

2i792yg.jpg

4ugqrk.jpg

289h66d.jpg

 

 

 

И не пркалявайте с емоциите по драмата, защото в противен случай в главата ви ще се развъдят бръмбари като в неговата :28558:

 

27xm3hf.jpg

x3wtfm.jpg

 

 

Един нов оупънинг:

http://www.youtube.com/watch?v=huFguKZIQJ0&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам екипа на Viikii. Мерси за информацията, Туци! Тааа гледах 10 епизод raw, а вече и със субтитри и мога да кажа само:

 

 

На Сун Джун светът му най-сетне започна да се срутва(от всички възможни страни). В крайна сметка остана верен на принципите си, показвайки онази книга пред всички, но мога да кажа, че усети горчивият вкус на реалността и никак не му беше лесно да стигне до решение. Но е сигурно, че занапред ще има още дилеми. А какво да кажа, историята на онези две момчета наистина си трогваше и послужи като един вид житейски урок за героите. И си мисля, че това си беше и целта на Кралят(който между другото не спира да ме радва). Момчето, което крадеше ще си признае май. И аз бих, ако Дже Шин ме накара, но това е друга тема. И последно. Кажете ми, как е възможно толкова да се радвам на Сун Джун и Юн Хи? Толкова безбожно сладка двойка просто няма. А Сун Джун е толкова безбожно недосетлив понякога, че ми иде да му щипна бузите. Все още вярва, че Юн Хи е момче, макар и да я видя с очите си колко красива е. :lol: Ще ме умори. Много ми бяха забавни, когато Юн Хи беше застанала на онази стена и я беше страх да слезе, а отдолу Сун Джун стоеше и се подсмихваше хитро хитро, протягайки ръка. :lol: Но много е налапал въдицата горкия. Все си проверява "болката в сърцето" и все гледа към устните на Юн Хи, а аз само стоя и се забавлявам. Най-смешна обаче ми беше сцената в леглото, когато Дже Шин, за да избяга от Юн Хи, прегърна Сун Джун. Тея двамата винаги трябва да са близо в леглото(хм, не трябва да изглежда двусмислено), защото винаги има смях с тях. Оо и наистина последно. Много обичам човекът, който е решил всяка серия да е толкова красива. Цветовете, пейзажите..всичко е страхотно.

 

 

Оле, много съм се пристрастила. Защо започнах да я гледам, докато излиза все още? Защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина сюжетът ни е познат, но все така си е забавен... поне според мен. А и такива сладури са избрали да играят в тази драма...

Обичам екипа на Viikii. Мерси за информацията, Туци! Тааа гледах 10 епизод raw, а вече и със субтитри и мога да кажа само:

 

 

На Сун Джун светът му най-сетне започна да се срутва(от всички възможни страни). В крайна сметка остана верен на принципите си, показвайки онази книга пред всички, но мога да кажа, че усети горчивият вкус на реалността и никак не му беше лесно да стигне до решение. Но е сигурно, че занапред ще има още дилеми. А какво да кажа, историята на онези две момчета наистина си трогваше и послужи като един вид житейски урок за героите. И си мисля, че това си беше и целта на Кралят(който между другото не спира да ме радва). Момчето, което крадеше ще си признае май. И аз бих, ако Дже Шин ме накара, но това е друга тема. И последно. Кажете ми, как е възможно толкова да се радвам на Сун Джун и Юн Хи? Толкова безбожно сладка двойка просто няма. А Сун Джун е толкова безбожно недосетлив понякога, че ми иде да му щипна бузите. Все още вярва, че Юн Хи е момче, макар и да я видя с очите си колко красива е. :lol: Ще ме умори. Много ми бяха забавни, когато Юн Хи беше застанала на онази стена и я беше страх да слезе, а отдолу Сун Джун стоеше и се подсмихваше хитро хитро, протягайки ръка. :lol: Но много е налапал въдицата горкия. Все си проверява "болката в сърцето" и все гледа към устните на Юн Хи, а аз само стоя и се забавлявам. Най-смешна обаче ми беше сцената в леглото, когато Дже Шин, за да избяга от Юн Хи, прегърна Сун Джун. Тея двамата винаги трябва да са близо в леглото(хм, не трябва да изглежда двусмислено), защото винаги има смях с тях. Оо и наистина последно. Много обичам човекът, който е решил всяка серия да е толкова красива. Цветовете, пейзажите..всичко е страхотно.

 

 

Оле, много съм се пристрастила. Защо започнах да я гледам, докато излиза все още? Защо?

 

 

Нормално е да не познае, че жена... Баща му го определи "само чете и изобщо не знае нищо за жените" (перифразирам)

По ми е интересно как плейбоят все още я смята за мъж??? Той уж е "виждал" жена на живо. ;)

A Рошльо... добре, че я видя гола... иначе и той щеше да продължава да я мисли за мъж....

Общо взето... азиатецът, докато не го съблечеш, не можеш разбра какъв пол е. ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури са и са много очарователни всички.

 

 

А г-н Всезнайно мисля, че знае вече, особено след последната серия де. Иначе преди това и се хвана като го излъга за призрака, което пък направо ме хвърли в тъча. Четох спойлер, че Йонг Ха ще прояви интерес към девойката, която все тича след Сoн Джун. Ако е вярно, ще ми е интересно как точно ще се развиват нещата. Но ще почакаме и ще видим.

 

 

Btw, четох резюметата на книгата на английски и..

 

В нея Йонг Ха е женен. Дже Шин май пък си намира момиче. А Сoн Джун и Юн Хи имат такива горещи сцени и чак ме е яд, че това не е например корейски филм. Защото като е сериал и то такъв, който е предназначен за по-млада аудитория, значи е почти сигурно, че даже целувките ще са дървени. Но това няма да ми попречи да го харесвам де.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о мале хиляди благодарности на викии

страхотни са дано да продължават в същия дух и да ни доставят софт субс :rolleyes:

 

последния епизод вече почти наизуст го научих :D

 

ако някой се сабере да го превежда на бг мога да се включа и аз ако има нужда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о мале хиляди благодарности на викии

страхотни са дано да продължават в същия дух и да ни доставят софт субс :rolleyes:

последния епизод вече почти наизуст го научих :D

ако някой се сабере да го превежда на бг мога да се включа и аз ако има нужда

Превежда се - тема.

Дори бг субтитрите за първа серия са качени на сайта - тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз съм тотално във филма. От две седмици нищо друго не съм подхващала. То актьори ли не бяха, то декори, а историята - нямам думи. Каста определено е прекрасен. А Юн Хи е старохтна - обожавам тази героиня, отдавна не бе ми се случвало да попадна на такова девойче. Те обикновено корейките ти иде, като ги видиш, да ги цапардосаш с мокър парцал и да им реаранжираш гардероба, а и да и прочетеш една лекция по етика. Но Юн Хи я признавам, хич не е типичната простакеса, дето ще я правят на принцеса.

 

Така се надявах накрая кръв да се лее, ама...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези четиримата ще ми вземат здравето честно :lol:. Просто не е истина как са ги подбрали толкова магнетични. Честно казано тази серия не беше кой знае какво, но те и да стоят и да си разменят плетки само - пак си струва да ги гледаш.

Това накрая обаче много - много не го разбрах - викат "чуа, чуа", ама кой кого харесва и за какво харесване изобщо става дума не рабрах.

 

Като гледам превюто за следващата серия - там май ще стане по-интересно.

На Микито сърчицето ще му изхвръкне вече - дали ще стане като в Кафе принца - честно казано надявам се първо да разбере, че е жена и после да се целуват, ама както дойде :D

 

Ама много са им бели зъбите на тия хора, явно пастите за зъби едно време са били много добри :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...