Jump to content

Recommended Posts

е не! 14 серия е покъртителна! много добре им се получава. агх! " Така става, когато лошото опитва да прави добро" много добра сцена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно репликата за убийствата, все се надявам, че

 

братчето е бил наясно, но не е участвал лично. Трябва да чуя пак, но в оригиналната реплика не обърнах внимание дали имаше местоимение, защото ако няма, може да се е отнасяло и за 2 л., което ще рече доктора - сам или с други.

 

Ох, и аз много, много се надявам да се окаже точно така.

А Мини, в това клипче с братчетата е дори по-сладък от в сериала. Хех, сега му съчувствам повече :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно дърветата...

 

нали в началото бащата завари Хьон да рови до едно дърво в градината и после видя, че там има труп на животно. После детето му каза, че когато е открил животното, то е било вече мъртво. Но бащата си помисли, че Хьон го е убил. Много вероятно е Мин да го е направил, а батко му след като е разбрал просто да го прикрива. Мисля, че бащата от това още повече "психяса" и окончателно прие, че големият му син е чудовище.

Нищо чудно под тези дървета да има и нещо повече (някой и друг труп закопан в последствие).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3 предположения,макар че всъщност няма значение какво става с Мин, любовта им беше толкова хубава.

 

 

Предположение номер 1: Мин избра любовта към брат си и ще иде в затвора.

Предположение номер 2 : Мин си имаше резервен вариант и избра да изчезне тотално.

Предположение номер 3 : Втори сезон

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен край и не чак толкова. Хареса ми, че

не убиха нито Мин, нито Доктора. Точно такъв край му отиваше на този житейско-философски сериал. Изобщо не им вярвам обаче, че Мин и Доктора се отървали от "лошия навик" да налитат с хладно оръжие, когато им избият балансите. За мен и двамата си остават потенциално опасни и това е. То в този сериал все някой размахваше я патлак я касапски нож все едно е художествена гимнастика. 

 

Сериалът много ми хареса. Без излишни претенции показа всички нюанси на сивото. Ще запомня думите на Lee Joon-Young от затвора "времето, в което избираш съдбата си" или "времето, в което се оформя душата ти" (в зависимост от превода) и думите на Lee Joon-Young от затвора, които си спомни Гугито в последните минути на последната серия "Ти ще избереш какъв да пораснеш. Винаги имаш две врати пред себе си и ти избираш през коя да минеш ...... Разбираш ли?! ...."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от тия със сърбежите.

 

Съгласна на 100% с Kiddo, за изненадата.

 

Все пак остави плика с документите на леглото..., но дали не е празен :282: 

:

 

 

Ще го запомня сериала с... Убавците. :D

 

eng_sub_i_remember_you_ep_15_preview_seo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ся, стига си вкарвала и ти възможности. Те не оставят така празни пликове :D

 

Ама двете братчета ми бяха невероятно сладки! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко добър броманс, така е. И малко постен романсът, ама то за повече и не му ходи. Вторият сезон не е лоша идея, оти толкоз хубавец накуп комай от Училището 2013 насам не бях виждала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслада за очите си бяха вярно си е. Те и сценаристите сигурно така са мислели и за това не ги утрепаха. Как да затриеш толкоз убавци, че и събрани на едно място .... ами никак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала си заслужава , кара човек да се замисли за живота и посоките които поема . Актьорската игра е на ниво , диалозите интересни !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде по средата съм все още и евала на сите психарчета.  Имам чувството обаче, че сценарият за мъжка и женска главна роля е писан от двама различни сценаристи. :slap:  Главното корейско Хорейшио си е много читав и разумно мислещ криминолог, за разлика от "измитата чиния" до него, с нейните тъпизми  и малоумщини... леко ми идва да я оскубя косъм по косъм, но...класика в жанра! Адекватно държаща се корейка НЕМА, хеле пък в главна роля. Явно, докато текът нейните реплики ще ги ползвам кат рекламите по БТВ! Интересен сюжет, макар че тази възпитателна методика със затварянето в мазе, прави бащата ега и непрофесионалния надзорник, пък за родител да не говорим...Но като цяло сериалът е готин - нещо по - различно  B) И колкото повече гледам - тозлкоз повече ме радва :up: Засегнали са стабилна доза от виктимологията (наука за жертвата), не е само чисто крими...Въпросният пич Choi Won-Young и оня късия от Ексо наистина направиха много добра игра! 

П.С.  - Стайлинга на Хорейшиото е на ниво  :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айш много се ядосвам , само на 10 серия  и съм бяс , дори няма ви чета коментарите вече ... айш ама сериала за сега си е много як

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избеснявам от развоя на събитията от части ...

все се надявах ,че ще има някъв happy end за братчето ...

ама уви , нема да има .Ърбанчето е право , психарията е на макс .Интересен се оказа , в общи линии не ме е подвел усета .Имам още 2-3 серии да видим .



ей ся съвсем изпуших , баси аз и гадината как ме изненада , съвсем неочаквано . ЗАради това ще се измъкне май ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...