Jump to content

The Time We Were Not In Love (2015)


Recommended Posts

Превъртях първоизточника преди време и не ме грабна, направо беше бозаво, типично  по  тайвански(това ме и отказва винаги от техните сериали).Може би, поради това, нещо не съм въодушевена и от първия епизод.Ще му дам шанс, заради любимците, обаче още няколко епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахах, почвам да се притеснявам... С dido сме на едно мнение по три теми в рамките на по-малко от седмица. Не знам кого да докладвам от двама ни като тежко болен по-напред, него или себе си.  :D

 

Още преди да излезе бях силно скептично настроена по отношение на сериала. Не харесвам оригина - прекалено сладникав ми е (предвид, че смятам за връх на сладоледа 89% от сериалите на OCN). За съжаление корейския му аналог се оказа нищо повече от едно дословно преповтаряне, с леки, да не казвам почти незабележими промени тук и там. Ха Джи Уон е прекрасна както винаги, но само осанка не стига, за да бъде даден сюжет привлекателен за зрителското око, нали? Смятах, че корейците, могат да направят персонажите малко по-пълни и пъстроцветни, но останах излъгана в надеждите си. Не планирам да довърша сериала, но все пак ще следя темата, в сличай, че някой почитател сподели евентуалното наличие на бъдеща "интересна" развръзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен първите два епизода успяха да ме накарат единствено да си пусна тайванската версия. Ариел Лин печели с размазваща преднина, 'щото Ха Джи Уон е изключително дразнеща тук. Почна да ми опротивява след като я гледах в някакво риалити как се лензи, като и там не се различаваше много с тази си роля. Този факт хич не ми помогна да я храносмеля. Иначе младежите и в двете версии са симпатяги, само Лъ е доста по-шармантен от тайванския си съперник. Но определено корейската версия ще бъде безскрупулно зарязана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, трябва да има нещо което да се случи, не може да няма история! Аз си мислех, че те ще се събират и разделят във всяка серия с нов желаещ, докато не превъртят всички и не установят, че на тях двамата им е ок така … ама явно няма да е това. И секс не правят , значи и деца извънбрачни няма да има. За бизнеса не разказват твърде. Не ми прилича и на филм в който някой ще умре или изпадне в амнезия. Не са и смешни... значи нещо друго ще се случи…


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как да  се случи нещо, нали е  тайвански първоизточникът  :28558: - просто  нахалната "увсъ"- стюардеса, ще го преследва  мъжкия екземпляр петнадесетина епизода, та да може той да се включи в тока  и  се светне да избере френдката и ... край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък догледах тайванския и останах доволна. Нямаше драми, нямаше трагедии - просто нормални, свежи отношения между двама зрели души. Нещо, което корейският вариант няма как да постигне като внушение поради ред причини, затова няма и да го довърша. 14 часа да гледам как Ха Джи Уон се кифли, плюска и лигави - не, това не е за мен. Ще си запазя хубавия спомен от милата двойка в In time with you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, чувствам се самотна изоставена и неподкрепена в опитите да го гледам този сериал! Да знаете на 13та заспах от началото , но на 14та на края се събудих и 

ТОЙ Я ЦЕЛУНА !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си сама в заспиването.

Любов ли бе да я дочакаш,

любов ли бе да я проспиш,

любов ли бе да я  изгледаш,

до края, ако издържиш.

Колко му е-  само 7000 дни! :na2:

 Neoreul Saranghan Shigan, 7000 Il  :282: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли успях да го догледам до края?! След 14еп, нямаше смисъл да правят повече епизоди. Отначало го започнах заради Ha Ji Won, но тук не ми хараса играта и, такова дърво беше на моменти, особено в целувките.
Като започнах тази драма се сетих, че и аз съм гледала тайванската версия и дори съм пуснала много добър коментар в темата, макар че не харесвам Ариел Лин въобще. Следователно не бих препоръчала на никой да гледа този сериал, загуба на време си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо на никой не му се видя интересен сериала  :cry:На мен пък ми хареса - не беше натоварващ като повечето драми и си имаше своя блясък (донякъде) . Не ми хареса нещи химията между двамата главни герои ... само ако бяха сложили тоя сладурску Ча Се У като главен  :slap: Много се нервя като избират вторият главен да е по-подходящ и по-хубав  :icon_sunny:  Сериала си заслужава според мен  , върпеки че сюжета е малко очевиден . Все пак ми беше приятно докато го гледах  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като те слушам (чета), единственият му плюс е, че не е натоварващ :28558: Точно с такива впечатления останах от малкото видяно. Загубата на време може да е и приятна;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз така ще го определя - приятна загуба на време, не блести с нещо особено. Ха Джи Уон имаше малко кифленско държание, но може би такава и е ролята.

Гледах я в един епизод на Running Man  и смея да твърдя, че и там така се държа. Иначе ми е от симпатичните корейски актриси. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Английският превод ли не е добър, не знам. :( Непрекъснато имам чувството, че изпускам смисъла - той и казва, че ще замине за 1 една седмица, тя се тръшна край ще късаме, какво изпуснах <_< Не стига, че ме унася и гледам от инат, пък сега и това

 

Edit:  Изгледано с доста превъртане, наистина е леко и ненатоварващо, като изключим историята със завърналия се годеник, която тотално стоеше във въздуха и на места ме изнерви. Нямаше безкрайни, невероятни грандомански трагедии, което си е голям плюс за мен. Последните два епизода бяха сладурски, даже доста :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 10 ти епизод и определено мога да кажа, че ми харесва сериала. Лек и приятен сериал, леко напомнящ на Worlds within в смисъл, че се разглежда връзката между двама души без излишни драми и семейни войни и зла свекърва  :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...