Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Agreeably Warm

맨도롱 또똣

 

Познат още като: Warm and Cozy, Jejudo Gatsby

Страна: Южна Корея
Жанр: драма, романтичен
Тв канал: MBC, сряда и четвъртък 21:55 ч. корейско време
Период на излъчване: 13 май 2015 г. -  2 юли 2015 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Park Hong Kyun (The Greatest Love, The Great Queen Seondeok)
Сценаристи: Hong Jung Eun & Hong Mi Ran

Субтитри: Английски

 

В главните роли:

Yoo Yeon Seok като Baek Gun Woo

Kang So Ra като Lee Jung Joo

Kim Sung Oh като Hwang Wook

Seo Yi An като Mok Ji Won

Jin Young (B1A4) като Jung Poong San

Ok Ji Young като Cha Hee Ra

Lee Joong Moon като Jung Joo's boyfriend

Lee Sung Jae като Song Jung Geum

Son Ho Jun като Son Joon (епизод 16)

 

Сюжет: Романтична история, чието действие се развива в ресторант на остров Чеджу.
Пек Гон У (Ю Йон Сок) е собственик и главен готвач на ресторант "Agreeably Warm", млад мъж, който среща привлекателната И Джонг Джу (Канг Сора).

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български, английски и руски субтитри :click:

Свали с английски субтитри + OST :click:

 Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

 

[2015.06.26] Agreeably Warm OST

804169.jpgСвали

 

 

1. Thank U - K.Will
2. Butterfly - Ha Neul Hae and Gong Bo Kyung
3. A Little Closer - Hyo Rin of Sistar
4. Please Don't Be Seen - JuB of Sunny Hill
5. All for You - Son Seung Yun
6. Jeju Hands - Voiture
7. Lala Theme - Voiture

8. Funning Guitar - Various Artists
9. I Missing You - Various Artists
10. In Deserted House - Various Artists
11. Broken Heart - Various Artists
12. Sea of Love - Various Artists
13. Falling - Various Artists

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен, лек и интересен. С нетърпение очаквам следващите серии. Харесвам Канг Со Ра. Играта й е естествена. Главният не се сещам да съм го гледала. На него също му се получава много естествена играта - още като го видя и ми става забавно. Химията също я има още от първия момент, даже се учудих на историята с близнаците при тази явна химия между тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче е истинска наслада. Особено с морската си обстановка точно в началото на нашия летен сезон. Малко преиграно ми идват детинското говорене, муцунки и поведение на главния, но ми е забавен. Получава му се добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съгласна, не е кой знае каква сюжетната линия, но много хубавичко си играят, особено усмивката на ГГ , когато готви и очите му блестят...

Главната шматка е страхотна шматка, в добавка, нашият красавец- манекен на мъжко бельо, с този невзрачен кметски вид,

а пък за за брата на ГГ-удавник :28558: и приказната русалка, да не говорим. Наистина "Топло и уютно" е с това сериалче с приказен сюжет...

Очаквам с усмивка... :up:  :up:  :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, това сериал ли било?Аз пък мислех ,че е рекламен филм  за о.Чеджу  ;).Че и Со Джи Соп, удари едно рамо, продължавайки  рекламата от минисериала си, дето обхождаше острова и казваше по 2 изречения на епизод.  :28558:. Няма лошо да си рекламират, но на моменти островитяните ми идват в повече.Кулинарното шоу на края на епизодите  с рецептите-  също супер, хотелът няма грешка и той.

Главният с кулинарията се справя,  иначе доста декламира, но  пък главната си може и за това е там, да крепи красавеца.

Природата- няма нужда от коментар.

В заключение- най-слабото звено в това 3 в 1 е сериалът, но така е- който плаща, той поръчва музиката.Няма какво да се разсейваме с интересна история, нали романтика струи - целта е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще се повторя, страхотна игра, и най-вече на ГГ  Сякаш готварството му е първа природа, така убедително играе.

В любовен план, всичко ще си дойде по-местата.

ГГ, толкова добре  е схванал женските номера, че няма начин да бъде излъган или подведен и да сбърка. И съм сигурна, че накрая, въпреки опитите му да излъже сам себе си, няма да му се отдаде :28558:  :28558:  :28558: .

Много хубава музичка, героите и отношенията между тях търпят развитие, забавно,  много приятно и леко, и въпреки някой трудни моменти за героите, визирам и километрите които навъртя кметчето с колелото,

за да гони изгората си... Много сладки муцунки на разочарование и на изразяване правят героите. Да не забравя да спомена  и брата на ГГ, президента, който толкова пъти намеква на неговата що за пъстра птица е, а тя така и не схвана нищо, така че той реши да продължава да й го намеква, избра много интересен начин..... :up:  :kissy:   

Очаквам... :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A, в 8-ма всичко излезе наяве и сега... цели 7 серии какво ще гледаме :28558:

погодата и красотите на Чеджу, и къде без майсторлъка на ГГ, ми няма лошо, стига да има и прятна музика за релакс... и сме дволни всички... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа, ама... корейска.Тъкмо си мислех, че ще се къпем в романтика из красотите на Чеджу с Пепеляшка и готвачът-принц, 4 епизода, до края, и айдеее 

извадиха от нафталина задължителната семейна тайна :nunchako: , та да развалят пейзажа. И кво ся-  до мандариновия шербет в последната минута- само горчиви манджи

 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазалото наближава. Голям смях падна с братята, сестрата и племениците на кмета, сякаш от един калъп излязли :28558:  :28558:  :28558:

Изпепеляващи  :28558:искри прехвърчаха между кмета и Приказния  :28558:

Пък за Сеулченката, която мислеше, че пак е  излъгана от Лъжливото овчарче да не говорим.

Ама и това овчарче много ги разбира номерата и мислите на жените, но не го дадоха женкар, явно му е в кръвта, ама се насилва заради баща си, за да не прилича на него... Но и както ги разбира, сега ще си сърба попарата, след лъжите които непрекъснато сервираше за майтам на нашата убавица...

Ами  Черната перла... какво я чака, за миг ще побелее, като научи истината....

Интерсни реакции на героите и лафчета, много добра игра на артистите, исках малко по-заплетеничко, не по-трагично и мазало накрая.

Кой кого убил, кой на кого брат или сестра и т. н.

Развръзката. Очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те си даваха позиви, че ще я завият тая сюжетна линия още от епизод 1. Абе хубави пейзажи, симпатични двойки - наистина се кефя, че има любов и между хора на по-голяма възраст. Като цяло е доста скромно откъм сюжет, но се абстрахирам заради целта му да е реклама на Чеджу и на храната му, а и защото е разпускащо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладки главните, пасваха си и са хубава двойка. Yoo Yeon Seok ми преиграваше, но пък има някакъв дяволитичък чар. Kang So Ra е много готина, кеф е да я гледам, тя най-много ми допадна от всички. Историйката не е нищо особено, но добре представена, леко и обикновено върви, без натрапчиви дразнители, не прекалиха и с драмата. Много ме радваха и другата двойка – братът /той и кметчето бяха извор на смешни моменти/ и гмуркачката, даже в накои серии чаках повече тях, отколкото главните. Като приказка го възприемах, може би заради името на ресторантчето, пък и пейзажите и гледките са си приказни. Хареса ми края на всяка серийка да завършва с рецепта, оригинално. Има и хубава музичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният ми е любимец. Не знам дали заради възрастта му, или защото е дебютирал много по-късно, след като се е изучил с висше, но му дават винаги по-естествени и разкрепостени романтични роли. С едно нещо съм го запомнила и то е, че като се целува на екрана не изглежда като пълно дърво,  и не долепя стерилно сковани устни до партньорката си, което на фона на останалите "целомъдрени" актьори, няма как да не се забележи. И тук, и в докторския сериал се целува добре, а камерата не ни го спестява. Вероятно е заслуга на режисьорите /все пак те решават как да заснемат сцените/, но заслуга има и актьорът. С това съм го запомнила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно, романтично, забавно и мило сериалче! :) Остави в мен много топло и приятно усещане. Красивите гледки определено са голям бонус и това допълнително те зарежда с положителни емоции. :) Актьорите бяха страхотни и всички до един се справиха отлично с ролите си. Главните актьори много ми допаднаха, като двойка и добре стояха заедно пред екрана. :) Един от малкото случай, когато ми допадна изцяло образа на главната героиня. Нямаше типично дърпане от нейна страна, беше много наясно с чувствата си и не се притесняваше да ги покаже, хареса ми, че не са я издокарали с някоя грозна прическа и не я обличаха, като раздърпана клошарка, въпреки че беше бедна,  а най ми допадна характера й. Хареса ми, че не е безгръбначно мекотело, което позволява на всеки да я тъпче, а напротив. Тя е силна, умна, същевременно възпитана, забавна, справедлива и винаги заставаше до мъжа когото обича, като една истински влюбена жена. :) За главният нямам думи, освен, че е голям сладур и героят му също много ми допадна, може би единственото, което ме подразни беше факта, че тичаше след онази кукумявка, която го използваше, както й се иска и направи много поразии. Ако изключим това всичко останало ми хареса. :) Беше забавен, сладък и от типа хора, които помагат на другите без да очакват нищо в замяна. Брат му също беше голяма терца. Той и гмуркачката също много ми допаднаха, като двойка и се допълваха взаимно. :) За кмета нямам думи и той един образ беше дето го няма никъде. :):):) Сериалчето много ми хареса, особено първата половина. През втората малко в повече ми дойдоха някои неща, но са малко и мога да ги подмина. Много позитивен, забавен и свеж, определено става за разпускане без да те натовари или поне при мен така се получи. :):):) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично сериалче...едно такова романтично, мило, лятно...Главната двойка бяха много сладки заедно, а брата с гмуркачката- големи образи...както и кмета, и местните също...въобще много топло и уютно се е получило... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топло и уютно, така се чувствах докато гледах сериалчето :) Отива в графа "Ще се гледа пак"!

Off Topic

Това с бебето накрая беше много готино, посмях се доволно :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Чета само положителни отзиви, но на мен не ми беше нещо УАУ. Главният беше много хубав, малко лигав, но чаровен. Но нищо повече - не се  почуствах топло и уютно, не ми бяха убедителни двамата.  не видях някаква химия. Обичам много романтични сериали / други почти не гледам/, но този не беше моя :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...