Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Lover (더 러버)

                                     Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: The Love

Период на излъчване: 2 април 2015 - 18 юни 2015

Време на излъчване: Четвъртък 23:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал: Mnet

Епизоди: 12

                 Режисьор: Kim Tae Eun                 

 

Участват:

Oh Jung Se

Ryu Hyun Kyung

Choi Yeo Jin

Jung Joon Young

Ha Eun Sul

Park Jong Hwan

Lee Jae Joon

Terada Takuya (CROSS GENE)

Na Hae Ryung (BESTie) - гост в епизод 6

 

Резюме: Oмнибус сериал за четири различни двойки, живеeщи в един и същи жилищен комплекс...

 

О Джонг Се и Рю Хьон Гьонг са около 30-годишни, те нямат брак, но от около две години живеят заедно...

 

Че Йо Джин Че и Чонг Джун Йонг имат 12 години разлика помежду си, а живеят заедно от една година. Той е млад певец, а тя е пищна и гореща аджума, подкрепяща по-младия си приятел...

 

Ха Ън Сол и Пак Джонг Хуан играят третата двойка в своите 20 години, които току-що са се преместили да живеят заедно. Ха Ън Сол е жена, която не иска приятелят ѝ да разбере, че няма грам женственост, затова неуморно работи, за да поддържа тази илюзия...

 

И Дже Джун играе самотник, който предпочита да остане у дома, но е принуден да си намери съквартирант по финансови причини. Решен да избяга от всякаква комуникация, той търси чужденец, който не може да говори корейски много добре. Терада Такуя играе новия съквартирант, млад мъж от Япония, който е на пътешествие по света...

 

С български субтитри :click: :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

 

Какъв закачлив трейлър само :282:, ще се гледа, дано излезе свежа комедийка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: трейлъра разбива просто, чак да не повярва човек, че става въпрос за корейски сериал. Изглежда доста забавно, записвам се да си го следя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че на корейците такъв тип сериали не им се получават. Имат някои добри такива филми обаче като

 

:rofl: трейлъра разбива просто, чак да не повярва човек, че става въпрос за корейски сериал. Изглежда доста забавно, записвам се да си го следя!

"Sex is Zero" (2002).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлърът наистина привлича вниманието. За момент се замислих дали верно е корейски сериалът, който се промотира. Явно с пролетта се задават доста забавни заглавия. :) Дано оправдае очакванията, но и да не ги, пак ще изгледам поне първите два епизода. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех какво положително да кажа за сериала след като гледах половината от първи епизод и го изтрих, но не успях да измисля. Може би Choi Yeo Jin ме кефи само, като актъорска игра също. По-добре да си бях свалил онзи испански ли е не знам там сериал "Новите Съседи" или нещо подобно да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:na2: За мен специялно мога да кажа че сериялчето кърти !  :rofl:  Първи епизод и втори епизод .. винаги имаше къде да се усмихнеш или да се хилиш  :28558:  . Нямам търпение до трети епизод , да продължава все така.   :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трейлъра не разбива само, направоте кара да го чакаш с нетърпение този сериал, аз тази вечер ще го сънувам , хипер яко изглежда да е ... определено трейлъра си свърши работата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мега як! Тая простотия кърти отвсякъде- с нетърпение очаквам епизоди! Мислех, че след фермерите, корейците  няма да изкарат подобен тип сериал и много се радвам, че се оказах с грешно мнение! Точно мой тип комедия, само кат се сетя за определени моменти и  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия двойчици, като са ги натъпкали в тая очукана панелка, ала комунизЪмът, така и не ми става ясно, какво искат да ни покажат- че на плебеите в Корея, бебетата не ги носи щъркелът, или че на низшите и "моралът" по корейски е нисък? Това трябва да му се види края, защото за сега не е ясна целта на занятието, да не вземе да се окаже ,че са в изолация  :28558: . Иначе купонът върви, спор няма. Чакам да раздвижат и  броманса, че там са длъжници.

Несъмнено обира точките, за простотия накуп, но пак казвам, докато не видим гледната точка, няма как да преценим- що е то,  това. Като нищо, може да е и гавра с ценностите, дето се пъчат, но това ,че всички са от най-низката прослойка ми е странно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам Дули, но и нормален мъж да бях - сигурно на япончето и аз нямаше да откажа :slap: ! Заради такива красавци като този, педерастията се развива мащабно :28558: . Направо вкарва повечето жени барабар с целия арсенал гримове и причоски в малкия си джоб. Откъдето и да го погледна - абсолютна красота - то не са очи,  то не са зъби, кожа...изписан, изписан, та чак ми е все тая мъж ли е, жена ли е :slap:  :tongue: , а и като го чух и какви звуци издава...направо не му завиждам на съквартиранчето му. Като го гледам и той се вижда у ''зор'' вече :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последния епизод не длъжнии, ами не знам какво са и сценаристи, и режисьори... А героят на Lee Jae Joon му е крайно време да покаже кой е мъжът в къщата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гей двойката, /ако е такава, де/ красавци отвсякъде, готини парчета,  женската половина може само да въздиша със съжаление...

Много се смях в първа серия, имаше много забавни моменти, във втора сякаш се поизчерпаха откъм интересни ситуации, дори зациклиха, например като ядяха рамена.

Нямаше чак такава нужда от това повторение, някъде пък попрекалиха, та ще го следя, но след неусетно изгледаната първа, втора ми се стори безинтересна...

Но... се надявам да има още веселие и закачки, нали ще се развиват отношенията им в някаква насока, та ще следя...нищо че еуфорията ми доста поспадна... не като на героите, на които за миг нищо не им спадна.. Винаги в бойна готовност, за мъжката част говоря, дори разпръскваха светлина у мрачината.... :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново бъкащ от простотии четвърти епизод.

Бромансът се раздвижи че и трети намериха в неразборията. :282:  А това с бързата помощ- гледах и не вярвах на очите си. :28558:  Каката с палето връх с кошмарите насън..Другите, не бяха  толкова ефектни,ако изключим  сцената с племенника, също култова.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен от всякъде, гей двойката най ми допадна (в смисъл- ще се получи ли или няма да с получи), после на 2-ро място са 30- годишните и техните любовни премеждия в леглото... :), а останалите ми бяха като на 2-ри план. Много забавно, дори на 11еп. към края ме заболя устата от смях...Много развселяващо сериалче, кърти отвякъде, не е типичното корейско, супер забавно е. Ако ви е писнало от драмите това е за вас, ще ви оправи настоението на 120%  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шокирана съм от невероятната тъпня! С надеждата все пак да видя нещо, издържах до 4 еп., но там една сцена с пръдни ме втрещи и след това се отказах окончателно да го гледам. Не си струва, изобщо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, колко се смях на тия идиоти! Първично, неконтролируемо и освобождаващо, отдавна не ми се беше случвало. Направо не е истина, като се сетя, пак ме напушва неистов кикот. Може би, защото очаквах стандартната корейска комедия за средностатистическата аджумма, обаче не познах, какъв кеф! Героите в много отношения не изглеждаха като познатите, е, вярно, че имаше простотии, но те бяха солта и пипера и не чак толкова прекалени, както в "Sex is Zero". Недостижими бяха Дублажният /хм, корейските мъже опипвали жените си?/ и Музикантчето /това се държеше както изперкал фен-шестокласник/. В първа серия между смеховете се чудех как може да са избрали за ролята на Такуя толкова неяпонски изглеждащ кореец, пък то се оказа, че е бил корейски изглеждащ японец, още не мога да го повярвам. Ама то красиво, та красиво... Хареса ми и постройката на филма, наред с ежедневието и глупостите, се промъкваха размислите на героите /всъщност на всички нас/ за живота. Човек има нужда да разпусне и по такъв начин, препоръчвам! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гей- двойката ми бяха най-забавни от всички...имаха такива култови сцени  :slap:, а япончето си е направо произведение на изкуството- не се съмнявам, че може да вкара в изкушение дори нормален мъж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...