Jump to content

Recommended Posts

Цветенце, ако така ще се оценяваме, защо отказа тогава ролята със седемте самоличности? Щеше да е милионер след 5 серии :rofl: :rofl: :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с очилца, и без, всякак го взимам... та дори и без милионите ;)

Леле, чак на 28 януари свършвал Пинокио-то... Буааа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ги гледам корейчетата в какви скъпи дрешки се обличат 90 хиляди си е направо малко. Факт е, че взимат и от реклами доста, но все пак ми е странно, как успяват да поддържат този стандарт, ако само часовникът ти струва 10 хиляди.??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова няма хубави драми напоследък. Докато хонорара на актъора и грима му струват повече, отколкото сценарии и режисура... така ще е. Затова и кабеларките започнаха да настигат националните телевизии в Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ги гледам корейчетата в какви скъпи дрешки се обличат 90 хиляди си е направо малко. Факт е, че взимат и от реклами доста, но все пак ми е странно, как успяват да поддържат този стандарт, ако само часовникът ти струва 10 хиляди.??

 

В повечето случаи са собственост на продуцентската компания и като ги изхвърлят буквално им взимат ризата от гърба. Дрънкулки и парцалки от рекламни договори. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрешките и часовниците са си с рекламна цел. Като свърши договора с една компания, идва следващия...

От четенето на сценария

10458375_973472016014989_431023330196182

 

Сега пък видях, че първи епизод ще е на 21 януари. Файтинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам на клона.Няма лабаво с Бинито.Само как ми се искаше вместо Хан Джи Мин тук да играе Мун Че Уон.

Верно малки бюджети имат драмичките. Като погледне човек бюджетите на американските сериали и  се получава огромна разлика.

Нормално е Бини да взема голqm хонорар,все пак за корейските стандарти е голяма звезда.Навсякъде така се практикува.

Един пример с тениса,където Надал за да участва в едно малко турнирче в Германия от серията 250 ,взе пари повече отколкото е целият награден фонд на турнира,и взе че падна първи кръг. Та такъв е живота.Когато си извоюваш име ,то почва да работи за теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим ,че всичко, с което е облечен и накичен, откаченяците го изкупуват от магазините за нула време.Четох  след звездолиновата драма, че  супермарковите дрехи, с които обличаха на главната, са се изтрепали да ги купуват, по време и след сериала.

Да свършва по-бързо Пинокиото, а дано го съкратят, че  да гледаме сладурите с трапчинките.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си я харесвам Хаджиминката, но с карето на главата...С тая фризура, като някоя блатна самодива ми е :bee: . В Кайн и Авел беше готино парче, ама нейсе...къде я изтипоса тая изтрескала коса не знам...Ако някой има голям хол, дайте да се съберем там на 21 - 22ри с повечко соджу и джак, и да режем лентата за новия сериал :beer:  и ако някой не вдява корейският ленгуйдж - все ще се намери кой да ни превежда в ефир... на нас "по - простите" :28558:

                                                                  10846080_754534711262785_788674882638214

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyeri от Girl's Day е потвърдила участие в драмата. Тя ще е в ролята на влюбена (несподелено) в героя на Бини.

hyeri.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги официално и двете визии (лица) на Бини: Koo Seo Jin и Robin

10003314_987477304614460_299069260709326984258_987477351281122_23245177728321024

 

И едно от новите постерчета (може вече да го сложим най-отпред) :)

 

10898217_698168446963041_273827303696319

 

 

Редактирано от mrnkaloto
Готово, че чак се изпритесних, ххахах
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бини.. Бини оле от кога чакам нещо с него. От изгледаното в трейлъра си мисля, че ще е пак някаква романтична сапунка с всички клишета които сме свикнали да гледаме. Мисля, че за Бинито ще се изтърпи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...