Jump to content

Recommended Posts

Таничке, при Джи Сонг не става дума за грим, а за зверска игра и за нея не му трябват седем роли, че да се открой , но 7 дали - 7 взел и се справил  :na2: . Може да не е красавец, не е типичната „корейска любов“ на форума, нисък е ( в Япония ръста ще му е таман ), човека просто много, ама много добре играе . А иначе, харесването на каквото и да било не би трябвало да зависи от рейтинг, критика и награди - според мен най-адекватното е личното пречупване, на него вярвам и него приемам. Няма да се впускам в това, кой сериал , но за Джи  Сонг ме засърбяха ръцете - за него винаги  ще е така.

 

Ако не стана ясно( при положение, че знае японски) лелея мечта да се заеме с японски проект  :)

Подкрепям те с две ръчички, гледах и двата сериала и Джи Сонг ме грабна повече като игра.  "Kill me, heal me"  имаше по- силно въздействие върху мен, макар че първо гледах Hyde, Jekyll and Me и то заради " сладкия картофчо", защото гледам всички филми с негово участие. Определено Джи Сонг прави зверски добра игра, с невероятно въздействие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал. Изгледах всички 20 епизода, за разлика от други, които не успявам да изгледам до края.

Краят много ми хареса. Беше логичен и бих го определила като щастлив. Всяко друго развитие на историята би било странно.

Все си мислех, че накрая ще разделят главните герои и ще ги срещнат след година-две пак, както обичат да правят, но се раздвам, че не стана така :)

Благодарности на екипа за субтитрите :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош сериала. Става за убиване на времето. Не ме грабна кой знае колко но пък за сметка на това мога да кажа , че актьорите ми допаднаха особено главният актьор. Много добре се справи с 2 роли които трябваше да изиграе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме разочарова сериалчето. Изгледах го единствено заради Бини, но и неговото представяне не беше добро. Историята мудна, скучна и много изсмукано от пръстите. Голяма мъка беше докато го довърших.

Лавандула, браво, страхотни стихове! :up::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го от игла до конец и мога само да кажа: и с двата крака съм при групата на разочарованите до дън душа. Язък, че толкова месеци го пазих на харда с идеята, че имам нещо хубаво с Бинчо да ме чака. Напълно съм съгласна с всеки един "негативен" (трезв бих го нарекла аз) коментар изразен дотук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновена плейлиста във vbox за онлайн гледане на сериала. :) 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах сериала заради многото коментари, реших, че е популярен, а после като тръгнах да чета се оказа, че повечето са отрицателни или просто се коментира Бини. Първите два епизода бяха смешни, мина ми през ума, че може да е някакъв вид пародия, особено като показаха как лошия души главната толкова време, или моментите на поява на Робин, въжето. По-нататък малко се пооправиха, не е най-великия сериал, но имаше интересни моменти. Напомня малко на Kill me heal me, но там също имаше дразнещи моменти, като например, че главната не й личеше, че е доктор, а просто прави компания. 

Редактирано от Sunny1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош сериалът. Вече съм позабравил подробности, но си спомням, че нея година всички си паднахме по Джи Сонг. Неговият беше с подобна тема, но далеч по-добре направен и изигран. Иначе сам по себе си този също става за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне го изгледах и аз. Последните 4 епизода бяха голяма мъка, но успях. Като цяло не е лош. Има приятни и интересни моменти. Още от самото начало се чудех какъв толкова беше скандала с Kill Me Heal Me, та чак и за съд се говореше тогава. Историите са съвсем различни, единственото общо е заболяването на главния герой. Но и самото то е различно, тук са само 2 персонажа, а не 50, като при Джи Сонг. За пореден път се убеждавам, че корейците просто обожават да правят от мухата слон. 
Както и да е, хубаво е сериалчето. Тук са наблегнали на романтиката и личната драма, а не на комедията, като в Kill Me Heal Me. Там си беше направо буря от емоции, главозамайващи случки, че и екшън даже. Тук са много по-спокойни нещата. И двамата главни актьори се справиха добре според мен. Просто това не беше сценарий, в който да блеснеш с кой знае какви умения. 
Но при всички случаи, ако се чудите кой от двата да гледате, определено Kill Me Heal Me. Там Джи Сонг е истинска стихия, той по принцип си е нечовешки добър актьор. А и какви сценарии му дават...все best of the best. Ако пък ви се гледа нещо по-спокойно и романтично, с уникален красавец като Бини, гледайте този. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ivanjelina написа:

Най-сетне го изгледах и аз. Последните 4 епизода бяха голяма мъка, но успях. Като цяло не е лош. Има приятни и интересни моменти. Още от самото начало се чудех какъв толкова беше скандала с Kill Me Heal Me, та чак и за съд се говореше тогава. Историите са съвсем различни, единственото общо е заболяването на главния герой. Но и самото то е различно, тук са само 2 персонажа, а не 50, като при Джи Сонг. За пореден път се убеждавам, че корейците просто обожават да правят от мухата слон. 
Както и да е, хубаво е сериалчето. Тук са наблегнали на романтиката и личната драма, а не на комедията, като в Kill Me Heal Me. Там си беше направо буря от емоции, главозамайващи случки, че и екшън даже. Тук са много по-спокойни нещата. И двамата главни актьори се справиха добре според мен. Просто това не беше сценарий, в който да блеснеш с кой знае какви умения. 
Но при всички случаи, ако се чудите кой от двата да гледате, определено Kill Me Heal Me. Там Джи Сонг е истинска стихия, той по принцип си е нечовешки добър актьор. А и какви сценарии му дават...все best of the best. Ако пък ви се гледа нещо по-спокойно и романтично, с уникален красавец като Бини, гледайте този. ;)

Защо са мислели за съд? Пропуснала съм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала. Спокоен, романтичен, имаше и напрегнати моменти тук там.  Аз не го гледах заради Бини, така че не съм разочарован. Все пак гледах Han Ji Min и Lee Hye Ri.  Те ми бяха достатъчни. Най любим образ ми беше злия братовчед с неговите постоянни пъклени планове. Финала беше логичен.  KMHM изобщо не бях впечатлен от него, бих казал че този тук повече ми харесва. В този сериал най интересното беше разкъсването и чувствата на главната героиня към двете идентичности.  Любовта и и сбогуването с едната идентичност. Мисля ,че тя добре го показа.  Според мен сериала става за гледане. Горилата в началото беше супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...