Jump to content

Recommended Posts

a24Tm3vJoWb3X3DSdTSwIp6xx8w.jpg

 

HEALER (힐러)

 

Страна: Южна Кореа

Жанр: фантастика, трилър, романтика

ТВ канал: KBS2

Период на излъчване: 8 декември 2014 - 10 февруари 2015

Време: понеделник-вторник 21:55

Епизоди: 20

Режисьор: Lee Jung Sub
Сценарист: Song Ji Na

 

Участват:

Ji Chang Wook - Seo Jung Hoo
Yoo Ji Tae - Kim Moon Ho
Park Min Young - Chae Young Shin
Park Sang Won - Kim Moon Sik
Park Sang Myeon - Chae Chi Soo
Kim Mi Kyung - Jo Min Ja
Woo Hee Jin - Kang Min Jae
Do Ji Won - Choi Myung Hee
Park Won Sang - Jang Byeong Se
Oh Gwang Rok - Ki Young Jae
Oh Jong Hyuk - Oh Gil Han

Wang Bit Na

 

Сюжет:

Со Джонг Ху (Чи Чанг Ук), познат като Лечителя, е оборудван с най-умните джаджи, сетива и бойни умения като животно. Той е най-добрият агент в индустрията, който може да изпълни всички задачи перфектно...

 

 

С български субтитри :subs::click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs::click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

OST: :click: и :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия беше малко хаотична, във втора поподредиха нещата и засега е интересно. Дано нататък да стане по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега главния си е cool,дано и образа на девицата да е по осъвременен и да успеят да избягат от вечното клише в женските образи  ...крещящи, наивни до глупост и леко смотани/в някои случаи доста/Хакерката си я бива също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният актьор е голямо сладкиш-че. :kissx:

Драмата е още в началото си,но нещо много объркана ми изглежда работата.

 

 

Защо журналиста шпионира брат си и търси детето?

Изглежда,момичето е дъщеря на аджумата в инвалидна количка,която мисли детето си за мъртво.

Бащата няма да е май съпруга ѝ,а онзи с който се задява от миналото.

Изглежда  съпруга да е замесен в изчезването на детето.

 

 

Харесва ми главната,нахакано,работливо,проницателно девойче.Настоящето ѝ семейство са големи сладури, а пък само на какви неща са я учили.Очаквам голям купон с тях. :28558:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледана и трета серия. Целителят разбива по всички параметри. Търчи по покривите така, че и най-якият паркурист ще завиди, разбива стъкла без да се нарани... Остава му само да литне и го прекръствам на Супермен. Дано поне корейската Луис Лейн се усети сама, без подсказки.

Само едно не ми е на 100% ясно

Главната, племенница ли му е на журналиста?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Само едно не ми е на 100% ясно

Главната, племенница ли му е на журналиста?

 

 

Не му е племенница,тя е дъщеря на нуна/съпругата на брат му/,но детето е от друг.То и дадоха в родилното на кой е детето,но доколкото разбрах,той е починал, и след това вече нуна се омъжва за брат му.

Журналиста знае нещо около изчезването на момичето и затова през цялото време го търси.Сигурно е свързано с брат му за да пази тайната,а и на брат му не му е чиста работата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не му е племенница,тя е дъщеря на нуна/съпругата на брат му/,но детето е от друг.То и дадоха в родилното на кой е детето,но доколкото разбрах,той е починал, и след това вече нуна се омъжва за брат му.

Журналиста знае нещо около изчезването на момичето и затова през цялото време го търси.Сигурно е свързано с брат му за да пази тайната,а и на брат му не му е чиста работата.

 

 

Когато отиде в болницата, да види бебето, нуна каза, че е чичо и думите и бяха "самчон" или поне така чух, а това, доколкото знам е кръвен чичо. Та се замислих, дали не са 3ма братя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навързаха ги,като свински черва.Кой отде се появи, е свързан със студентската тумба.

 

Братя, гаджета,  мераклии за гаджета, съпруги, деца,живи ,умрели, втори бракове... :28558: Иначе, може би, тримата да са братя, базирайки се на това за чичото в родилното.Интересно е, че и майката на супермена, крие от него спомените за бащата, работата явно е дебела и тя също се страхува.Другото, което е под въпрос, е босът знае ли, че брат му, репортерът, е наясно с мръсната история и за това го държи изкъсо, или просто ,защото му е брат.

 

Иначе, думичката-"фантастика", фигурираща, под заглавието, дава отговор за уменията на "Лечителя" и др.безумия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал има проблеми с идентичността (поне от серията, която изгледах). Надявам се наистина да придобие малко по-структуриран вид, както викате, че доста безумен за сега - не мож го разбра екшън ли е, любовен ли е, мистерия ли е, слайс ъф лайф ли е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При изгледани 6 епизода нещата започнаха някой мааалко да се изясняват,пък други чисто да се объркват.

 

 

Изясни се,за журналиста,че първата любов  му е нуна.За това,че знае доста неща свързани с тях двамата от миналото,затова,че дъщеря ѝ е жива,за да компенсира мълчанието,реши да напусне работа и да се погрижи за момичето,да я обучи,да стане добър репортер,като по този начин иска да изплати дълга към двете.

Очаквам,че любовта му от нуна ще се прехвърли към момичето,но няма да го покаже.

Мислех си,че брата на журналиста е най-главния,но се оказа,че има друг който дърпа конците и се мисли,че той е центъра на Вселената.Тук може да излезе нещо свързано пак с миналото.

Появи се и учителя на Хилърчето,който пък е бил приятел на баща му.А защо ли точно това момче е обучавал през цялото време като знае кой е.Каква ли цел гони. ;)

 

 

Колкото и да е объркано сериалчето на мен ми е интересно. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я някой да ми каже правилно ли съм схванала, щото нещо се омотах:

 

4-мата мъже на снимката са: братът на репортера, покойният съпруг на жената в инвалидната количка /и баща на нашата мадама/ , бащата на Хийлъра и учителят на Хийлъра? И братът на репортера е убил бащата на нашата мадама /или поне покрива убийството/, а са натопили бащата на Хийлъра /който или се е самоубил, или са го самоубили/?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, а репортерът е безмълвен свидетел на злодеянията на брат си, само дето не дават колко все пак знае и дали знае за убийствата, или само за изчезването на момиченцето(поне аз не видях да знае,че брат му е убиец, а и май не са дали дали е пряк убиец)От 11 епизод ще почне нищенето явно.

А може би трябва да се видят първите епизоди, че бяха батак, да се разбере кой кой е и за какво се бори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че вече знае. Или поне подозира. Нали му беше сложил камера да го записва. Би трябвало вече да се досеща.

Иначе правилно съм ги навързала кой кой е :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на руски за теглене  от  rutracker  цък , онлайн- тук. :)

 

Серийката си я биваше.Започва разплитането.

Учудвам се ,че гледащите сериала, се броят на пръсти, къде къде по-интересно, от журналистическата мелодрама.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке, и аз гледам, но не смея нищо да кажа от страх да не вземат да оплескат сценария, че прекалено добре върви засега...

Но като подканяш така любезно - ето моето мнение - супер яко сериалче ала Шити хантър - гледайте непременно!

Хем си мисля, че разбрах вече кой кой е, за какво се бори и какъв ще бъде краят, хем във всяка серия ме изненадват с нещо неочаквано и ме държат на нокти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...