Jump to content

Recommended Posts

Давам максимална оценка на сериала. Хипер вкусен и прекрасен. Леко,забавно,романтично и много,много вкусно. Изключително готини персонажи,всеки със своя чар и много готини отношения.

Разбира се,както и други са го казали,на гладен стомах не бива да се гледа,но дори и тогава ,така ти потичат лигите от тази храна и особено от начина ,по който я похапваха ,с едни доволно,доволни физиономии.

Дамм,определено си беше наслада да гледам този сериал.

Бараши има ли нужда да го споменавам? Супер сладурско кученце и толкова добре дресирано. Чак ми се прииска да си го открадна през екрана.

Джин И ,беше толкова сладко-невинна.

Адвокат Ким ми стана любимец. Чак ми се приплака,когато похапваше за последен път с мениджър И. Надявам се все пак,че онази мадама ще му върже :P

Ето такива актьори като него искам да виждам по-често ,а не да ми тикат някакви айдъли,които ги вълнува само как изглеждат.

И всички останали бяха страхотни.

Определено си заслужаваше гледането,това бяха едни приятно прекарани 16 часа.

Ще завърша с края и по-точно с поемата:

 

За теб, самотнико, ядем ориза.

За тебе, поспаланко отегчен.

За тебе, от тъга проронил сълзи,

описвам печала ти вечен.

Чувствата си притеснени сдъвкай,

сякаш са ориз.

Животът туй е, свиквай,

преглъщай го ти, низ по низ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, голямо ядене, голямо нещо. Не знам дали актьорите са напълнели докато снимат, но аз май съм сложила едно килце "само от гледане" :28558: 

Леко, не ангажиращо сериалче. Има си от всичко по малко, даже от романтиката имаше прекалено малко. Но като цяло става за убиване на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мен не ми хареса, не знам по какво толкова сте се захласнали, може би защото всички обичаме храната, но тя ми беше най-интересното нещо в този сериал. И разбира се Че Гевара, на галено- Бараши, най-уникалното име, което съм чувала за куче. От 5-ти епизод отидох на 11-ти и не видях да съм пропуснала нещо...даже до края го прецъквах. А това с "бившия", който я обича още от гимназията и сега изглежда страхотно и това с кварталния сериен убиец, просто не беше направено като хората. Бих го определила като нормален, леко комичен сериал, в който се разказва за отношенията на няколко съседи, ккойто стават много добри приятели. Не почуствах нито грам тръпка или мистерия... просто беше прекалено обикновенно всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...