Jump to content

Recommended Posts

Последният епизод си беше чист пълнеж, нищо не се случи, но поне следващият ще предложи раздвижване на романтичните чувства. Плюс появата на още един красавец - И Санг Ук, който май е близък приятел на адвоката. 

Тази змиорка, която я ядоха, изглеждаше ужасно вкусна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че имаше пълнеж няма спор, обаче на края на епизода тъй жално ми стана за адвоката - вярно че много тормози Soo Kyung заради миналото им, ама колко неща прави за нея без тя да знае това - камерите, осветлението в квартала, разговорите с полицията - харесва си я човека :) така че ще съм доволна и с него да се съберат накрая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, и нуната пропя "Na eureureong eureureong eureureong dae".

Без субтитри изгледах днешния 8-ми епизод (утре сутринта и с превода на английски), но и вече има малкооо раздвижване. Време беше. Спагети-раменът го оцених. Голямо укротяване на опърничевата обаче ще има, нуната не си е работа, а и като видях и майка й днес... Липсваше крещящо родителско тяло в този сериал, но се появи. Няма нищо случайно в корейските сериали, всичко рано или късно си идва на мястото.
Отново похвали за най-големият актьор в този сериал - Бараши.
Адвокатът го гледам и в епизодите на Can We Love? и все по-симпатичен ми става актьорът Шим Хьонг Так. Поздравления и за него. И на двете места в добри роли, с които се справя отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,...

... прекрасен е, костюмите му стояха много добре, а като съблече и ризата... Такъв шеф да имаш. Мечта.
Трябваше нас да извика за консултанти, а не позаспалата нуна, която не му обърна внимание.



Пропуснах да спомена, че след днешния епизод нуната спокойно може да се пробва за шести член на Crayon Pop. С каската работата заспа, а и добре подскача.

За 13-ти член на ЕХО няма как да стане номера, макар че добре "ръмжеше".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен 10 епизод! По случай Соллал са се постарали да засегнат някои от най-типичните главоболия за корейците.

Плюс толкова вкусна храна - за всички бъдещи посетители на Корея да обърнат внимание на първото ядене и да си го запишат в плановете - свински крачета, които се приготвят в специална марина с много билки. Наистина са вкусни, макар и леко да сладнят.

Иначе вторият ( или третият, или пък четвъртият )безнадеждно влюбен май е вече налице. Май само Де Йонг остана с незавързано сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май вече ще вкарат искрата между нуната и Де Йонг. Ама да разбира и за чувствата на адвокатчето, че да става екшъна хахххаха. За тези свински крачета - оооох, откакто гледах как главната в I do, i do ги хапваше постоянно... направо убивам за една порциика :28558:  Ма то да бяха само тези крачета - толкова неща си харесах за хапване, чактърсих на някои от тях рецептите да си ги направя хаха  Но пък тез - нуната и Де Йонг - много ме кефят когато хапват заедно, много са ми симпатични :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми беше много кеф, щото гледах и си хапвах с главните :)

 

Той Де Йонг ще се окаже голям разбивач на сърца. Жалко, 'щото аз харесвам нуната и адвоката като двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой спешно да даде рецепта за тези свински крачета или джоланчета или каквото беше там, не смогвам да бърша лиги вече по тия манджи. :)   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой спешно да даде рецепта за тези свински крачета или джоланчета или каквото беше там, не смогвам да бърша лиги вече по тия манджи. :)

Значи не трябва да гледаш I do, i do щот главната там беше бременна и  само това ядеше, постоянно и в огромни количества :28558:  аз от там си ги харесах още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това сериалче както нищо не очаквах, така и му станах голям фен. Много прости персонажи, но пък много истински, макар и леко преекспонирани. 

В епизода от тази седмица има едно забавно камео - един субект от друг текущ сериал се включва по забавен начин.

От миналия епизод любовните емоции се позасилиха и стана още по-забавно. Адвокатчето най-накрая си разкри картите и сега очаквам Де Йонг да вземе да почне да проявява някакви чувства към собствеността си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее ще почне :) Или поне на мен така ми се струва от това което видях в превюто за следващия епизод - имаше я онази тъжна сянка на лицето, когато се заговори за любов между нуната и адвокатчето. А пък и как се изплаши да не е станало нещо с нея,а и май ще я спасява нещо в другия епизод :) Обаче наистина ми стана жал за нуната в последния епизод - тя толкова се беше отчаяла, че е сама на празника, пък и харесва по малък :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мудно върви действието,но иначе рекламата на к-храната си я бива.. :28558: Нуната ми е ужасно отнесена,та ми е чудно какво намери в нея адвоката та чак пък 10 години не може да  я прежали.. :na2: и това никак не го разбирам то бива бива ама 10 години,множко ми се виждат.Нереалистично са построени типажите,но в унисон със стандартите на филмовата им индустрия,когато главните се осъзнаят навярно ще е 5 мин преди финала,иначе дотогава ще сърбат и рекламират манджи :na2: Де Йонг мноого неясен персонаж ,ту има индикации че я харесва тая нуна,ту изпадне в пас тотален и спокойно гледа докато адвоката му я отмъква..

Направи ми впечетление ,че на много места не използват салфетки,а ръката си ,отделно от това шумно се оригват,сърбат,мляскат,та се питам това наистина ли е част от к-културата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в абсолютно всеки филм го правят, без значение дали са прости люде или страхотно изглеждащи, модерни, изтънчени хора. Част от филмите им е, а дали е част от истинския живот и култура ми е много чудно, все си мисля, че не правят така, ще се радвам някой, който е живял сред корейци да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салфетки обикновено има навсякъде, в краен случай в уличните павилиончета - руло тоалетна хартия. Останалото е едно към едно, просто с тия врели и люти манджи, няма как да не сърбаш и мляскаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка нация има приети и неприемливи  неща,а и очевидно е че имаме и различия и общи неща.За мен лично е интересно и тъй като харесвам филмите ,за да ги разбера ми се иска да науча повече за тях .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са само корейците, почти всички източни култури смятат мляскането, оригването, облизването на пръстите и други нелицеприятни за западните възприятия хранителни и ежедневни навици за нещо нормално и дори за знак, с който показват удоволствието от храната и уважение към готвача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не показват как дъвчат дъвка, че тогава наистина става страшно... и за уши, и за очи, и за възпитаната душа на всеки европеец ;)))).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...