Jump to content

Recommended Posts

Разкошен филм, разтърси ме. Смях се като луда и ревах пак така. Две нощи не съм спала да го изгледам. Джун Ки Embarassed оххх, този убавец, гледам много сме на опашка за него, ама и Dong Wook не лъже, и двамата ги отнасям като цунами японски бряг. Аз не разбрах те с И Да Хе са двойка в живота, така ли. Пак ще го изгледам със сигурност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се и аз, че не съм писала коментар в тази тема.

Един от първите ми корейски сериали.. Започнах да го гледам само заради

Джун и до края така и неговия герой си ми остана любимец. Помня, че се

превеждаше по това време и за последните серии вече подскачах.

Комедиите не ми са любим жанр, но от друга страна аз не бих конкретизирала този сериал като типична комедия. Щом участват И Джун Ги и И Да Хе, то няма как да няма рев.. Любим актьор и любима актриса - това е..

Гонг Чан - симпатяга като цяло, но на моменти, особено в

началото, ме изправяше на кътни зъби. Добре че на края му дойде ума в главата.

 

OST - на първо място в личната ми класиация.

Оценка като цяло - сериал, който трябва да се гледа, за да се усети!

Благодарности на преводачите! icon_flower.png

 

 

Любими сцени - Джун в началото, с италианската любовница; също на събранието; в дискотеката и на края:.. със сивия костюм и букета рози - мъка, мъка, мъка.. Голям рев му дръпнах, че не избра него..

Гонг Чан и Ю Рин - тя пияна и пее, а той и сваля звездата от коледната елха.. Ох, да не забравя да спомена и другите сладури - лелята и любимия й, също и брата на приятелката на Ю Рин, дето се представяше за баща и хубавата асистентка и т.н...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Гледам че темата е от миналата година , но аз едва сега го гледам това филмче.И кво да ви кажа...

Главната героиня е направо трепач! Кърти ми зъбите:lol: :lol: :lol: .Просто нямам думи за нея.Перфектна е.Пефектна!Направо почвам да се влюбвам в нея :o:blink: :blink:

 

А това ми е любимия момент от сериала за сега(щото съм на 6 серия)

 

2409864k.jpg

 

Само не мога да разбера точно как и е името.Гледам тука пише И Да Хе.

проверих в нета , там пише че името и е Lee Da Hae (Ли Да Хaе).

Някой може ли да уточни моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно сериалче,даже не исках да стигам до последния епизод,защото не исках да спирам да го гледам.Доста интересен сюжет и много добра актьорска игра.Бих го гледала още веднъж :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми един от първите сериали...прекрасен е!Толкова съм се смяла с героинята на И Да Хе..останах очарована от характера й...нямаше един момент на разочорование от тази драма.Прекрасна.Останалите герои също са хубави и изиграни прекрасно.И Джун Ки ми направи впечатление,преди да го гледам в тази роля въобще не го харесвах,но попрочетох туй онуй за него и започнах да го уважавам доста.Все още не ми е любимец,но е един от най-талантливите млади актьори на Корея.Неговия герой малко ме дразнеше на края,осъзнаваше,че

тя не го иска,не го възприема по този начин,но правеше какво ли не,за да дразни другия(сори, забравих имената)..

И все пак образа му беше изигран съвършено.Химията между главните герои също беше много добра...в началото беше итинско забавление да ги гледам как се джавкат,но както винаги става дойде реда на сополите :lol: до края не останах разочоравана...и може би ,защото ми беше една от първите драми ми е любима.

 

П.П - Последния момент,в който главния казва "Моето момиче" ,а И Да Хе "Бъдете благословени" ми напълни душицата :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни все се присещам за старите драми,с които започна моето увлечение...х

My Girl беше една от тях...<3

И преди нея отношението ми към главната атракция на този филм - Джун Ки , беше просто "Аджеба,кой е тоз момък,на който са се посветили толкова много хора и който успя да бие рекорда за най-много страници в тема..."

И,разбира се ...беше нужна част от секундата,за да разбера и да си отговоря на този въпрос ;Д ....

няма как да не спомена факта,че дългата му коса беше основен фактор...но при мен тя винаги е ..така,че ;ДД...

Шегата настрана....невероятна роля,която му отиваше адски много и в която внесе невероятен цвят <3 ....Много обичам типичния сюжет за плейбойте,на които им трябва само да се влюбят силно,за да разкрият и отдадат себе си <3

Както и да е...

сериала го обожавам...любовния четириъгълник и всичките отричания,сълзи,себеотрицания,влюбвания...всичко ми беше толкова интересно,че няма накъде повече...

определено ще си го изгледам отново някой ден <333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам с чудесната поредица от азиатски сериали. Този ми е четвърти и вече чувствам, че полудявам от толкова романтика и любов. Но не ми е омръзнало. :) Хареса ми сюжетът, липсата на прекалено преиграване с комедийни сцени, веселата Ю Рин и сериозният Сол Гонг Чан. Джун Ги въобще не ми харесва. Идеален е за момче предрешено на момиче в бъдещ сериал. Стига само момичета са се правили на момчета ;) (да ме прощават всички негови фенове). Саундтракът също беше мн приятен. Като цяло - чудесен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми хареса сериала. :yes: Това беше и втората ми среща с Lee Jun Ki и бях особено очарована от таланта му и неговата мъжественост, въпреки прекалено изфинените му черти, но в никакъв случай не ми прилича на момиче, макар че със сигурност някои ... биха искали да го видят преоблечен и така. :) Според мен той определено засенчи всички в сериала, макар и да не играеше главната роля. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина комедия.Гледала съм я преди доста време, но даже сега като се сетя за някой моменти от нея и ме избива на смях.Това ми напомня да зема да я гледам пак. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от най-прекрасните драми, които съм гледала. Уникална комедия! Толкова се смях, но всъщото време имаше и тъжни моменти ...

И сюжета и актьорите бяха СУПЕР :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като излгедах сериала за 3 дни,ме беше яд само за това че не съм го изгледала по-рано.

Отдавна си го бях набелязала,но незнам защо не го бях започнала.Просто невероятен сериал!!Актьорите са страхотни и играта им е на ниво.Има и драма има и много смях.Наистина е от сериалите,които няма да те оставят докато не го изгледаш за 2-3 дни :lol: На мен лично супер много ми допадна и историята,че беше по-различна.Така съм се смяла с малката,че не е истина... няма такова лудо същество :lol: По яденето ми напомняше на сладураната от Coffee Prince,но онази няма кой да я бие :lol: Също така и липсваше това разтягане на сюжета само и само да има за повече серии.Аххх много хубав сериал... определено ми се нарежда в любимите след BOF и Goong :wub: Който не го е гледал все още,да не допуска моята грешка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото, когато започнах да гледам азиатски сериали този беше един от често препоръчваните за гледане.Но аз все го отлагах във времето,докато една вечер не си го пуснах и за две нощи го изгледах.На този сериал и се смях и плаках,въобще всички възможни емоции.Lee Da Hye си изигра ролята много добре и убедително,започнах много да я харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много съм се наточила на това сериалче, но нещо линковете, дадени в началото, са прецакани май.... Не мога от никъде да си изтегля 1еп! Помоооощ!

 

Здравей, когато ми запъват файловете тук, си ги вземам оттук :click:

Можеш да ги теглиш от megaupload в полето Descargas Directas. A това е паролата: www.Asia-Team.net

Успех! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях падна ,когато го загледах преди година...За първи път гледах нещо азиатско.Корейският ми звучеше странно и се оказа,че руския съм позабравила(едва намерих поне руски субтитри)..мъка.Но го изгледах на един дъх и това доведе до пристрастяване към корейските драми и кино .Много любими моменти.....Когато завали сняг ,когато видя преспапие се сещам за Джу Ю Рин.Голям образ .... дрехите й напълно отговаряха на характера й,обиците също бяха много интересни.Джун ми стана любимец....Обща оценка -Най-любимият ми сериал!Задължителен за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах... и двата линка със сериите не работят и тъй като в Замунда също не е качван, това май значи, че трябва да се търси някъде отвън. Жалко! Ще падне голям зор за следващите, които искат да се доберат до сериала.

Според отзивите навсякъде става ясно, че заглавието е задължително :) Като успея да се докопам до него ще видим дали лъжете :lol::P

 

Едит: Проработиха, но не съвсем. Намерих го в Замунда с частичен сийд, но днес забелязах, че и БГ-шера работи вече.

Успях да гледам до 7-ми епизод и върви добре. Това, което много ми харесва е начинът на поднасяне на историята. Сама по себе си, историята няма толкова силно излъчване, ако се опиташ да я преразкажеш с думи. Дребничките детайли и играта на И Да Хе правят по-голямата част от въздействието. Dong Wook не е толкова впечатляващ като актьор, но изглежда добре. Жалко, че слагам външния вид на второ място. Джун Ги има малко кофти роля. Като визия губи много (толкова хич не си падам по нежно, женсвено излъчване и обеци с кръстове... а стилиста, който му е избирал облеклото, може да отиде и да се метне от някой мост), но добре, че е силен актьор, за да закърпи положението. Изобщо... засега не съм доволна от двамата мъжки персонажа. Джонг У кат е такъв невероятен плейбой, какво се държи като срамежлива девойка? Аз очаквах, че плейбоите действат - ако ще и да получават шамари понякога. А не се скриват в ъгълчето да ронят сълзи. Или аз ги мисля нещата по по-западен начин ;) Надявам се това малко да се промени нататък. Малко е нелепо.

А Гон Чан е темерут. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук всички са писали невероятни коментари и смятат, че сериалът е задължителен за гледане. Мисля да изкажа едно малко по-различно мнение. До 9-10 серия горе долу беше ок, ама там като настана едно разтягане - и при положение, че освен Ю Рин и Гонг Чан, никой друг актьор не ми беше симпатичен, а най-малко този прехвален женствен тип - братовчеда (извинявам се на фенките му), но наистина изобщо не ми харесва. И към 10та серия изоставих сериала, изгледах Coffee Prince и Hello My Teacher (и двата бяха супер! :) ) и после все пак реших да догледам последните няколко серии на този, колкото да не го оставя недовършен. Не знам, всичко си е въпрос на вкус, разбира се, просто изказвам моите впечатления. Дано да не обидя никого :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@LunaBrava - не всички. И аз горе долу казвах същото :) Донякъде ни се припокриват мненията с едната разлика, че съм фенка на Джун Ги, но точно в тази роля не харесвам външния му вид и донякъде заложеното поведение според сценария.

Показателно е, че още не съм догледала сериала (остават ми 4-5 епизода, но устрема ми изчезна поради факта, че наистина се поразтегна цялата история). Дотук откъм комедия е ок. Има ужасно ценни моменти, които мога да гледам по повече от веднъж, но смятам, че можеше да е общо 10-тина епизода.

Относно поведението на Джонг У, един определен момент, който ме хвърли в къпините:

 

Когато предложи на Ю Рин в ресторанта. Първата ми мисъл беше: "Ама той не е ли играл Симс? Не знае ли че първо тя трябва да е влюбена в него, да е нахранена, всичко да й е наред... защото иначе има голяма вероятност да му откаже." И му отказа. Съвсем закономерно. Не можеш от нищото да направиш подобно предложение. Без подготовка на почвата, без целувка (да, знам, кореец и целувки...). Не ми стоеше много реално този момент. Някак... недомислено. Може би оправдаваща е огромната самоувереност на героя, на който до този момент жена не е отказвала. И все пак, това е брак. Не е предложение за среща.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@LunaBrava - не всички. И аз горе долу казвах същото :) Донякъде ни се припокриват мненията с едната разлика, че съм фенка на Джун Ги, но точно в тази роля не харесвам външния му вид и донякъде заложеното поведение според сценария.

Показателно е, че още не съм догледала сериала (остават ми 4-5 епизода, но устрема ми изчезна поради факта, че наистина се поразтегна цялата история). Дотук откъм комедия е ок. Има ужасно ценни моменти, които мога да гледам по повече от веднъж, но смятам, че можеше да е общо 10-тина епизода.

Относно поведението на Джонг У, един определен момент, който ме хвърли в къпините:

 

И спешъл епизодът е сладък, тази И Да Хе е голяма работа, обаче бащата на Ю Рин прекалено много пъти все се разминаваше с асистентката, чак досадно ставаше и след 10-ти епизод много тегаво вървеше. Аз в момента гледам My Fair Lady и там още на 5-та серия имаше вече целувка B) Но пак казвам, всеки си има вкус, важното е да не гледаме турски сериали <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми хареса сериала. :yes: Това беше и втората ми среща с Lee Jun Ki и бях особено очарована от таланта му и неговата мъжественост, въпреки прекалено изфинените му черти, но в никакъв случай не ми прилича на момиче, макар че със сигурност някои ... биха искали да го видят преоблечен и така. :) Според мен той определено засенчи всички в сериала, макар и да не играеше главната роля. :yes:

 

На мен лично външния му вид много ми хареса - адски сладък ( за разлика от повечето мнения тук ) и адски ме бе яд, когато страдаше, защото ми е един от любимите актьори. И да, подкрепям, че засенчи всички в сериала... неговия герой макар и да изглеждаше playful отвън, отвътре бе изпълнен с болка, умело прикрита.

Иначе главния герой съм го гледала в Hanoi Bride и ми хареса. Но има някакво мрачно усещане сякаш около него и честно казано стои дървено, макар че в края на филма малко отпусна сериозността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...