Jump to content

Recommended Posts

Едва преди няколко дни започнах да гледам това предаване,защото исках да видя епизодите с Bigbang. Направо се спуках от смях с епизоди 84 и 85 и с цялото това гонене из музея и офис сградата  :rofl:  :rofl:  :rofl: . Всички се справиха страхотно, а любимците ми Bigbang направо ми напълниха очите. Третия епизод с тях ( и най-скорошен от Юли тази година) също беше много добър, макар и те да изглеждаха доста уморени, навярно от препълнения им график с турнето, снимането на видеоклипове и издаването на новия ми албум. От другата страна Running men-овците: тях като ги гледаш няма как да останеш разочарован, особено с дуото Kim Jong Kook и Lee Kwang Soo. Тези двамата направо ме разбиват.  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Вече започнах да си тегля епизодите от начало, защото предаването е много развлекателно, а и искам да видя звездите от корейската кино и музикална индустрия в различно амплоа. Определено ще го гледам за и за напред, когато имам време. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя се излъчи 500 - ния епизод на това Шоу.

Да за жалост с малки промени в състава..

След като Lizzy & Joong ki напуснаха през първата година, от 2011 до 2017 си бяха 7-мината.

През 2016 се беше появила новината, че Jong Kook и Ji hyo ще напускат предаването и бяха заявили, че може би ще го спрат и ще го приключат, Но нещата се решиха и предаването продължи да съществува.

Официално Gary напусна през 2017 и последния негов епизод беше 324 (след това се появи на 2 пъти като гост).

След напускането му  добавиха 2- ма нови участника: Jeon So-min и Yang Se-chan. Имаше добри отзиви след това.

Тази година се навършват и 10 години от започването на  предаването.

 

 

Нямаше как да го пропусна .. Гледам го  още от 2011 и тези хора нямат спирачки. Продължават да имат дооста добри епизоди, на които няма да спреш да се хилиш. Препоръчвам го!

Има излезли английски суб и за този нов епизод.

 

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 ЮЛИ се отбелзаха точно 10 години от излъчването на предаването :panda-145:

Още помня първият епизод с Lee Hyo Ri и Hwang Jung Eum

 

Страхотни всеки път !!!

 Невероятен екип са се събрали. Усеща се химията им .:es::yes:

[HOT CLIPS] [RUNNINGMAN] Thank You So Much (ENG SUB)

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледалапсъм няколко епизода...

Не знам дали е в отделна тема, но много долре бяха направили сезоните от 4 до 6 мисля в Китай....

Даже бях гледала общия епизод между корейския тим и китайския....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е епизодът с Rain,  в тези сезони участва и Лухан.

Също в някой от епизодите не се сещам в кой сезон беше точно участваше и Jackson от Got 7...

И мисля, че в по - новите Lucas от Nct и Yuki от G idle (ако не греша).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го сложа и тук, защото все пак той е важна част от духа на предаването :(

Най - любимото жирафче напуска официално RUNNING MAN :( :( :(

Последното му участие ще е на 24 май.

Напуска , защото през февруари месец миналата година участва в катастрофа и постоянно е ходел на различни лечения, за да е във форма за записите на шоуто, но му е било много трудно през цялото време.

До решението се е стигнало сред дълго обсъждане и с членовете, продуценският екипа и с всички останали.

 

Повече информация за инцидента от миналата година тук цъък

Официална информация за напускането му тук цъък

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бих искала да гледам от първи епизод шоуто, но линковете не работят. Може ли да споделите актуални линкове къде мога да гледам? Благодаря ви предварително!

 

Дали някога би имало български превод, много бих се радвала ако това се случи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК за сваляне, има английски субтитри, но иска регистрация.

 

За български превод – едва ли някога изобщо, дори и само за отделни епизоди :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...