Jump to content

KBS DRAMA AWARDS


Recommended Posts

* * * * *

 

c29cfacfb7872f3d.jpg

 

* * * * *

 

Наградите, които се проведоха по същото време, когато бяха и тези на SBS - 31 декември.

И тук имаше разнообразие в раздадените призове - кое при кого отиде - пак четете на сайта.

Не вярвам някой да се е съмнявал, че IRIS няма да обере доста награди, както и стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се разпиша тук. Много съм доволна, че успях да хвана по-голямата част от церемонията по KBS WORLD.

Шоуто на KBS наградите беше на ниво. Много емоции и много красота и шармантност.

 

1291941838large580371.jpg

kbsajanghyuk7.jpg

 

Ето цялата листа с наградените:

 

Daesang: Jang Hyuk (Chuno)

 

Top Excellence, Actor: Kim Gab-soo (Cinderella’s Sister)

Top Excellence, Actress: Jeon In-hwa (Baker King Kim Tak-gu), Moon Geun-young (Cinderella’s Sister)

 

Excellence Awards:

Miniseries, Actor: Yoon Shi-yoon (Baker King Kim Tak-gu)

Miniseries, Actress: Eugene (Baker King Kim Tak-gu)

Drama Series, Actor: Oh Ji-ho (Chuno)

Drama Series, Actress: Park Min-young (Sungkyunkwan Scandal)

 

Special Production Drama, Actor: Kim Su-ro (God of Study)

Special Production Drama, Actress: Han Eun-jung (Gumiho: Tale of the Fox’s Child)

 

Serial Drama, Actor: Lee Jong-hyuk (Marry Me)

Serial Drama, Actress: Kim Ji-young (Marry Me)

 

Supporting Actor: Sung Dong-il (Chuno)

Supporting Actress: Lee Bo-hee (Three Brothers)

 

Newcomer Award, Actor: Park Yoo-chun (Sungkyunkwan Scandal)

Newcomer Award, Actress: Oh Ji-eun (Three Brothers), Lee Shi-young (Birth of the Rich)

 

Writer Award: Kang Eun-kyung (Baker King Kim Tak-gu)

 

Actor, Youth: Oh Jae-mu (Baker King Kim Tak-gu)

Actress, Youth: Kim Yoo-jung, Seo Shin-ae (Gumiho: Tale of the Fox’s Child)

 

One-Act Special, Actor: Sohn Hyun-joo (Texas Hit), Lee Seon-kyun (Our Slightly Risque Relationship)

One-Act Special, Actress: Jung Yumi (The Great Gye Choon-bin)

 

Popularity Award: Song Joong-ki (Sungkyunkwan Scandal), Moon Geun-young (Cinderella’s Sister)

 

Netizens’ Award: Park Yoo-chun (Sungkyunkwan Scandal), Park Min-young (Sungkyunkwan Scandal), Jang Geun-seok (Mary Stayed Out All Night)

 

Best Couple: Jang Hyuk & Lee Da-hae (Chuno), Jang Geun-seok & Moon Geun-young (Mary Stayed Out All Night), Yoon Shi-yoon & Lee Young-ah (Baker King Kim Tak-gu),

Song Joong-ki & Yoo Ah-in (Sungkyunkwan Scandal), Park Yoo-chun & Park Min-young (Sungkyunkwan Scandal)

 

Линк за 3-те части и най-интересното за любопитните..

 

Малко от най-емоционалните моменти и най-ревливите наградени, които лично на мен ми напълниха душата.

Прекрасен сериал и прекрасни актьори (Baker King Kim Tak-gu).

 

201101011934101001_1.jpg

 

Тримата очарователни водещи - нашият всеизвестен Мистър "Ветрилце" Song Joong-ki, Lee Da Hae и Choi Su-jong (President).

kbsa_host1.jpg

 

Доволна съм от моите си фаворити, като визия, стил и талант. Всички са сред наградените.

 

Да започнем с двойката от Chuno. Чанг Хьок и И Да Хе - много красиви и елегантни.

 

kbsa_janghyuk1.jpgkbsa_leedahae2.jpg

 

А тук Чанг Хьок до Oh Ji-eun (Three Brothers), както и Sung Dong-il и другият награден от Chuno OH Ji-ho.

 

kbsa_janghyuk3.jpgkbsa_ohjiho3.jpg

 

Да подредя и другите спечелили двойки:

 

Jang Geun-seok & Moon Geun-young (Mary Stayed Out All Night)

kbsa_jgs4.jpgkbsa_mgy4.jpg

 

Micky Yoo-chun & Park Min-young (Sungkyunkwan Scandal)

kbsa_yoochun3.jpgkbsa_parkminyoung4.jpg

 

Song Joong-ki & Yoo Ah-in (Sungkyunkwan Scandal)

kbsa_songjoongki1.jpgkbsa_yooahin2.jpg

 

Yoon Shi-yoon & Lee Young-ah (Baker King Kim Tak-gu)

kbsa_takgu2.jpgkbsa_takgu3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа две думи за наградите и наградените. Многоочакваните и от мен статуетки на KBS се раздадоха също, на знаменитият 31 декември.

Церемонията не беше по-малко зрелищна и звездна от тази на SBS.

Може би всички очаквахме малко по-малко награди, което донякъде се оправда. Но и тук забелязах тенденцията да получават отличие доста

от номинираните. Навярно се дължи на силните продукции този сезон и значимите роли, които изиграха доста от актьорите и на наши любими сериали.

За наградите...доста съм доволна, но..има и но-та, как :P .

Не мога да не кажа, колко се радвам за отличието на Чанг Хьок за невероятния Де Гил в Chuno. Напълно заслужена най-престижна награда!

Не съм най-голямата фенка на Baker King Kim Tak-gu, и в частност на мъжките герои, но мога да изкажа ласкави думи за наградените от

Sungkyunkwan Scandal, което и се очакваше, с оглед на бума, който предизвикаха младежите.

Безкрайно се радвам и за Kim Gab-soo, който тази година, напълно ме спечели с ролите си (не съм изгледала всички, има 10 тв роли), но ми е вече любим

в тази възрастова категория. Най, ама най съм доволна от наградените двойки, защото изборът беше наистина труден...

За стил обаче, този червен килим малко ме ....разочарова. Може би, защото много очаквах...а еднотипни мъжки костюмета и бели ала булченски роклета, изобилстваха.

Имам редица забележки, мои си разбира се, но са си забележки...

Като почна от Чанг Хьок, хич не одобрявам този костюм. Стоеше му странно и някак придаваше нерадост на лицето му. А той трябваше да се радва...

Колегата му от Chuno, Оh Ji Ho, почти ме разсмя..това, което беше облякъл щеше да е баровско само на Декектив Джи У (Fugitive: Plan B) т.е. на Рейн.

Другият им колега Lee Jong-hyuk, който отнесе отличие, но не заради "Slave Hunters" беше поне на място, с типичния костюм за подобно събитие.

Като казах типичният..някой ако се наема да преброи колко актьора изглеждаха почти еднакво..ужас, ужассс!

Да подкарам любимците ми/ни...Мики, Мики, защо този костюм?

Не ме изкефи и това си е...личи че е ползвал услугите на стилист, веднага си казах. Ако беше заложил на нещо негово си, щеше да е поне отличителен...

Но като се появи с ризата на точки (макар скрита под дългото сако), вече смених плочата..много се зарадват, защото познавам, когато някой има индивидуалност

и се поуспокоих :P

http://www.youtube.com/watch?v=oD13vKXShgs

Song Joong Ki и той беше заложил на обичайната класика, но в добавка видимо по-късият панталон беше минус за мен.

Добре, че имаше шанс да се поправи..дори в бяло беше по-добре..

За Yoo Ah-in, съм по-благосклонна, имаше закачка в настроението му, и в акцента - златната джиджавка бе супер на младока, абе само допълнителен плюс

към таланта му. Доста ще се говори за него, оттук насетне...сигурна съм. Малко го подцениха на тези награди, сякаш....

PYH2011010101110001300_P2.jpg

Една идея по-стилен беше и Гън-сок. Въпреки преповтарянето с черно-бялото тюксидо, беше много спретнат. Дали ролята му последна и стайлинга му там не ми е

размътила образа му и тук ми хареса?

kbsa_jgs6.jpg

Ако трябва да съм искрена, много ми хареса и дори ми се наби на очи Lee Min Ho. Дори и преди това на MBC наградите, беше адски различен и актуален като тренд.

Браво..дори ми се изплъзна!

kbsa_leeminho1.jpg

За жените...

Не и тази рокля на И Да Хе. Тяло има да, височина също..ама и тези сандали на тази дантела, не ги разбирам..

Булченските рокли, или ала Снежанка, ще ги пропусна също..не ми се коментират, писнаха ми..

Но отличавам Eugene и Jeon In-hwa за визията и избора на рокли. Бяха прелестни..

kbsa_eugene2.jpg

kbsa_jeoninhwa2.jpg

Малката Kim Yoo-jung също ми хареса..Дори роклята без елека с косъм, щеше да е още по-хубава, а и с тези балетни пантофки, много идейно и детски издържано.

kbsa_kimyoojung2.jpg

А Lee Shi-young, показа галантно, че може и да се облича добре. Както и Park Min-young, която прекалено показва, след като дълго време се криеше

зад "мъжките дрехи". Но пък дано следващият пък не избере нещо бабещо като предишна проява на музикално събитие..

201012312154041001_1.jpg

kbsa_parkminyoung1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роклята на И Да Хе.. На мен лично си ми харесва всякак.

 

b73bc5b0ca8c9ba8leedaha.jpg

 

Може би защото ми е любимка.

 

За Юджийн съм напълно съгласна. Относно избор на тоалет и излъчване като цяло. Още повече, като се разплака.

 

kbsa_eugene4.jpg

 

 

Да похваля трима мъже, че одеве нямах възможност. За разлика от Блеки И Мин Хо въобще не ми хареса, особено по отношение на избора на обувки.

 

Но пък Мики и компания определено спечелиха симпатията ми с изпълнението на песничката от Скандала. Много, много красиво се получи.

 

А и той беше един от най-елегантните. Ми ето ги тримката ми номинирани в мъжки род за стил и чар в изобилие.

9370bd08d9941e2fmicky12.jpg4ca6c2d8db4e76a9janggeu.jpg8e9164692f7fe79fyooahin.jpg

 

 

Двойката Lee Jong-hyuk & Kim Ji-young ( Enjoy Life)

 

kbsa_leejonghyuk2.jpg

 

И още двама актьори и от хитовият сериал на KBS (Baker King Kim Tak-gu) -

съответно Jeon Gwang-ryu и Joo-won.

kbsa_jeongwangryul1.jpgkbsa_joowon1.jpg

 

Направи ми впечатление как всички се подкрепяха и си ръкопляскаха, а най-много като че ли точно на този актьор:

 

Kim Gab-soo - Top Excellence actor

kbsa_kimgabsoo2.jpg

И още двe снимки само.

 

(И изчезвам да гледам SBS наградите)

 

 

Малко съм гледала от Comrades, но сериала е много добър, а и тази актриса също..

Lee In-hye

kbsa_leeinhye1.jpg

 

И това сладурче, което се казва Kim Dong-hyun ..

kbsa_kimdonghyun2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще задуша следващия кореец, който сложи такава кожена наметка със същатата наметка...Ужас, откачам кат ги видя...Аз откакто следа, а именно 2008...Оттгоава почнаха и се не спряха...Ми не е стилно, евтино е. Па и един сезон, добре, ама тез не се спряха. Тва са церемонии, изпълнения, ежедневия, сериали...Де о имаше костамо животно го убиха, щото изкупиха и целия изкуственяк.

 

Тея награди и тия на СБС гледах, ама тез ми бяха по-мили, зарад песньовките и младежите. Радвам се адски много за Мики, макар да не съм съгласна за Пак Мин Йонг, Чанг Хъук пък е като наказан с тоя костюм, но си заслужи наградата напълно...

 

Много бедно откъм тоалети, факт.

 

Юджини, която аз официално О-Б-О-Ж-А-В-А-М и като визия, и като излъчване, и като кариера, няма как да е без стил. Нали Юнхо я обича страстно, няма как, подкрепям. Толкова чиста, фина и елегантна, а аз дори не обичам черни рокли.

 

И Да Хе има разкошна, макар и малко претвруфена рокля(или ръкава или полото н трябва да го има), но ужасна прическа и напълно неподходящи сандали. Все едно малка черна рокля и джапанки.

 

Децата бяха най-тилни, вкарали детска очарователност и невинност в иначе семплите и строги дрешки, които им бяха избрали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа за роклята на И Да Хе ;) . Определено нещо не беше, както трябва. Може би този цвят не е най-подходящ за тена й. Много я обезличава. Иначе моделът не е лош, но не с тези сандалки :P . Тук май всички сме на едно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ха, ха..един мъж си призна...

Ама роклята, сигурно не ти трябва..направо в кофата, моля. Тази рокля няма форма като цяло, и направо съсипва телцето на госпожицата...

Може би, ако имаше дълъг шлейф и със съвсем различен сандал, щях да я преглътна и с видимата порцеланова плът, но така...блях. Прическата й също...

Ако родни фолкпевички видят роклето, може и будна да я съблечат...

Но не беше сгафила само тя...споко. Доста актриси имаха бедствени тоалети, и то не само на тези награди.. :lol:

 

А Мин Хо, беше с тениска под сакото, което му прави "чест", че е обул по-спортна обувка. За туй ми и хареса Тони..а и награда, нямаше да получи... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам нищо от мода, но имам един въпрос!

Защо всички дами са обути в сандалки (обувки) тип "травеститско шоу"?

Знам, че Лейди Гага е модерна, ама чак пък толкова...

С тези грозни патъци на платформи не биха се "окичили" и танцьорките в местния ни бар! А те отиват на награди???

Само Eugene ми хареса!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно заслужена награда за Чанг Хьок. Нямам думи да изразя колко възхитен бях от ролята, която направи в Ловци на роби. И за разлика от нашия форум, в Корея поне големите призове ги раздават по качества, а не по симпатии. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам нищо от мода, но имам един въпрос!

Защо всички дами са обути в сандалки (обувки) тип "травеститско шоу"?

Знам, че Лейди Гага е модерна, ама чак пък толкова...

С тези грозни патъци на платформи не биха се "окичили" и танцьорките в местния ни бар! А те отиват на награди???

Само Eugene ми хареса!!! :)

Еugene щото е с чепик! И то върховен. Пусто аз не знам как бих издържала на такъв ток, ама то при някои хора си е вродено сякаш. Сандалките вървят с официални роклета, затова. А и такива са на мода.. Модата е виновна:)

То аз се обърках вече кой с какви и от двете шоута, дето гледах, трето подобно вече отказвам. Още повече като видях какво е положението от снимковия материал на MBC наградите. Там откъм рокли дамите са още по-зле, без да тръгнем да коментираме сандалките;)

Eто тук примерно.. Роклите не са нещо по-различно, все скъпи и маркови, но пък по отношение на цветност /ужас мой/.. С тоз тоалет нашата Нина Добреф доколкото си спомням беше на челните места по стил, ако не и на първо..

Още малко относно сандалките.. и тоалетите по награди и фестивали тук също.

Ми жалко за повечето от корейските актриски. Имат пари и красота и младост и могат да се постараят много повече, а не да се опитват да копират, но в повечето случаи безрезултатно. И жалко им, че повечето уж манекенки, а дори не умеят да вървят като хората /поне от това, дето съм гледала по клипове от ютуб/, с малки изключения..;)

Че то ние сме първи убавици, де, ама майтап да става:)

Я да се намесят повече мъже;)

 

Забравих да честитя на наградените! Живи и здрави и тази година пак да ни радват с хубави роли и качествена игра!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от тези награди съм много доволна. Повечето от любимците ми бяха номинирани - съвсем заслужено.

Годината беше силна за всеки един от тях, така че много се радвам - особено за Kim Gab Soo, който според мен направи Cinderella’s Sister по-добър сериал.

Относно стайлинга представителите на мъжкия пол ми харесаха повече, дамите също се бяха постарали, но като че ли най-много ми допаднаха Eugene, Lee Shi Young и Park Min Young.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам нищо от мода, но имам един въпрос!

Защо всички дами са обути в сандалки (обувки) тип "травеститско шоу"?

Знам, че Лейди Гага е модерна, ама чак пък толкова...

С тези грозни патъци на платформи не биха се "окичили" и танцьорките в местния ни бар! А те отиват на награди???

Само Eugene ми хареса!!! :)

160 cm мацка с рокля до земите е ужасно, позлват ги, за да са по-високи, стройни и да не си настъпват дрехите. освен това много от моделите са адски красиви, но и претенциозни що се отнася до роклята или обратното. Примерно тази на И Да Хе категорично не позволява платформа, камо ли черна...На нея й трябват обувки в същия цвят, може с малко златно и там закопчалките, джаджите, а у...С много фин, не твърде висок ток и лека каишка.

 

А вие да не си мислите, че те ходят с нея обувки...От колата до залата и обратно. Това са обувки за показване, а не за разкарване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам новата коса на Lee Shi-young. А роклята и е много красива. Можеше да мине и без черното коланче, но и с него ми харесва.

Lee Young също има много велика рокля, но този цвят ми убива всичко.

 

От мъжете... може би МинХо най-много ми хареса. Обожавам черно сако и червена блузка или както е в случая с червен елемент..

Освен това Joo-won имаше разкошен костюм ... Дългите сака са ми също голяма слабост <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KBS Drama Awards 2011

 

4211859I.jpg

 

Част 1 ; Част 2 ; Част 3

 

 

Наградените тази година са:

 

Daesang: Shin Ha-kyun (Brain)

 

Top Excellence, Actor:Park Shi-hoo (The Princess’s Man)

Top Excellence, Actress: Moon Chae-won (The Princess’s Man)

 

Daily Drama, Actor: Ji Chang-wook (Smile Dong-hae)

Daily Drama, Actress: Do Ji-won (Smile Dong-hae)

Miniseries, Actor: Jung Jin-young (Brain), Daniel Choi (Baby-Faced Beauty)

Miniseries, Actress: Jang Nara (Baby-Faced Beauty)

Mid-length Drama, Actor: Chun Jung-myung (Man of Honor)

Mid-length Drama, Actress: Hong Soo-hyun (The Princess’s Man)

Serial Drama, Actor: Lee Tae-gon (King Gwanggaeto)

Serial Drama, Actress: Kim Ja-ok (Ojakkyo Brothers)

Supporting Actor: Jung Woong-in (Ojakkyo Brothers, King Geunchogo)

Supporting Actress: Park Jung-ah (Smile Dong-hae, Only You), Lee Yoon-ji (Dream High)

 

Newcomer Award, Actor:

Kim Soo-hyun (Dream High),

Lee Jang-woo (Man of Honor),

Joo-won (Ojakkyo Brothers)

 

Newcomer Award, Actress:

Bae Suzy (Dream High),

UEE (Ojakkyo Brothers)

 

Netizens’ Award:

Shin Ha-kyun (Brain),

Choi Jung-won (Brain)

 

Popularity Award:

Park Shi-hoo (The Princess’s Man),

Kim Soo-hyun (Dream High),

Moon Chae-won (The Princess’s Man),

Han Hye-jin (Thorn Birds)

 

One-Act Special, Actor:

Choi Su-jong (For My Son),

Lee Hee-joon (Cupid Factory, Identical Criminals, Perfect Spy)

 

One-Act Special, Actress:

Han Eun-jung (400 Year Dream),

Eugene (Princess Hwa-pyung’s Weight Loss)

 

Youth Actor:

Park Hee-gun (Ojakkyo Brothers),

Kim Hwan-hee(Believe in Love, The Houseguest and Mother, Only You)

 

Best Couple:

Park Shi-hoo & Moon Chae-won (The Princess’s Man),

Ryu Soo-young & Choi Jung-yoon (Ojakkyo Brothers),

Kim Soo-hyun & Bae Suzy (Dream High),

Lee Min-woo & Hong Soo-hyun (The Princess’s Man),

Shin Ha-kyun & Choi Jung-won (Brain)

 

Writer Award: Lee Jung-sun (Ojakkyo Brothers)

 

 

Снимки на част от тези, които си тръгнаха с награда.

 

4211847x.jpg

 

 

 

4211861M.jpg

4211850T.jpg

4211849q.jpg

4211851E.jpg

4211862U.jpg

4211863e.jpg

4211860j.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fdb8eb41cacb322d.jpg

 

Голямата награда (Daesang)

Ким Хе Су ("The Queen of Office")

 

Top Excellence Award

Хуанг Джонг Ъм ("Secrets")

Джу Уон ("Good Doctor")

Джи Сонг ("Secrets")

 

 Excellence Award, Medium-Length Drama

Мун Дже Йонг ("Good Doctor")

Джу Санг Ук ("Good Doctor")

 

Excellence Award, Miniseries

Юна ("The Prime Minister and I")

О Джи Хо ("The Queen of Office")

 

Excellence Award, Full-Length Drama

И Ми Сук ("Lee Soon-sin is the Best")

И Де Ран ("The Wang Family")

Чо Джонг Сок ("Lee Soon-sin is the Best")

Чо Сонг Ха ("The Wang Family")

 

Excellence Award, Daily Drama

И Су Йон ("Ruby's Ring")

Ким Сок Хун ("Ruby's Ring")

 

Supporting Actors Award

Lee Da-hee ("Secrets"), Bae Soo-bin ("Secrets")

 

Newcomer Award

IU ("Lee Soon-sin is the Best"), Kyeong Soo-jin ("Shark", "Eun-hee")

Jeong Woo ("Lee Soon-sin is the Best"), Han Juwan ("The Wang Family") 

 

Youth Actor Award

Kim Yoo-bin-I ("Heaven's Order"), Yeon Joon-seok ("Shark") 

 

One-act Play Award

Han Ye-ri ("Drama Special - Yeon-woo's Summer"), BoA ("Hope for Love")

Yoo Oh-seong ("Drama Special - Witch"), Choi Daniel ("Hope for Love")

 

 

Writer Award

Moon Yeong-nam ("The Wang Family")

 

Netizens' Award

Joo Won ("Good Doctor"), Hwang Jeong-eum ("Secrets")

 

Best Couple Award

IU and Jo Jeong-seok ("Lee Soon-sin is the Best")

Hwang Jeong-eum and Ji Seong ("Secrets")

Oh Ji-ho and Kim Hye-soo ("The Queen of Office")

Lee Beom-soo and Yoona ("The Prime Minister and I")

Joo Won and Moon Chae-won ("Good Doctor") 

 

Three Networks Producers' Award

Lee Bo-yeong ("I Hear Your Voice")

 

Popularity Award

Ji Seong ("Secrets"), Moon Chae-won ("Good Doctor")

 

Тук "Добрият доктор" явно е най-големият фаворит, но него не успях да го гледам. Предполага обаче, че при добър сценарий Джу Уон и Мун Дже Йонг ще бъдат повече от впечатляващи, така че наградите са им заслужени. Един от форумните фаворити "Тайната" също е отличен, така че за KBS може да се каже, че тази година са справедливи. И тук обаче награждават за неприключил сериал...

 

Що се отнася до модата - и на KBS, и на SBS беше почти еднакво - толкова бели рокли досега май не е имало... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не е имало тайна сватба на мунистите след събитието? О.о Не само бели, ами някои са си класически булчински рокли...

 

Радвам се много за "Добрия доктор", защото макар да му хванахме само няколко епизода при излъчването, определено Джу Уон много радваше. За "Тайна" се очакваше, но там пък всички заслужиха, та съм много доволна, че си отнесоха призовете. Да видим само дали някой ден ще имам търпението за всичките епизоди на "И Сун Шин"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно драмите на KBS най-много са ме израдвали 2013 (честита нова 2014! :)). Секретът се радвам, че си е взел дължимото, като ми се догледа докторска драма, ще хвърля едно око на добрия доктор. И Сун Шин не беше лоша драма, макар че с тези 50-ина епизода си се очакваше да има замотаване на сюжета на моменти.

 

Надявам се на нова година с още по-добри сериали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...