Jump to content

Recommended Posts

Как може да превъртиш такава страхотна демонстрация! Срамота хахахаха


Фийлдог е бил в юношески отбор и е участвал в много състезания и е печелил и медали. Ох като го видя и ми се иска да го нащипя по бузите, как винаги се е усмихнал от ухо до ухо хахахха


 


Джулиен Канг е роден в Сен Пиер и Микелон, острови близо до Канада, майка му е французойка, а баща му е кореец. Брат му е известен UFC/MMA (смесени бойни изкуства) боец и когато подписва договор с корейска MMA агенция (спорта е доста популярен там) Джулиен също се мести в Корея и започва да се снима в драми. Разбира се играе все учител по английски или чужденец, заради външният си вид и корейският, който според мен е добър, но корейците никога няма да му го признаят, винаги ще казват "че говори добре за чужденец".  Това е нещо което много ме дразни при тях, дори и родителите ти да са корейци, не си ли роден в Корея или едва ли не на пъпа на Сеул, за цял живот оставаш Чужденец.....


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси за инфото, аз отдавна се каня да питам за него. Забравих да кажа, че ме радва и участието на John Park, той винаги е с едни ококорени очи и все едни опулени физиономии прави, голяма скица , но е  малко по-разчупен в държането и мисленето от другите, поне от това което говори съм останала с това убеждение. Ама сигурно и него го причисляват към групата на чужденците, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Джон не е толкова сериозно. Все пак и двамата му родители са корейци, живял е и като дете в Корея, въпреки че е роден в Чикаго, и корейският му си е напълно нормален. Може би по време на Superstar K2 имаше такова отношение, понеже беше тъкмо дошъл от Америка, участвал беше в American idol, но след предаването и след като дебютира и участва във вариететни предавания, някак вече не го възприемат по този начин.


А и по принцип повече се отнасят така с артисти с един различен родител, като Julien, Ricky Kim, Daniel Henney и други такива.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод от таекуондо-то излезе едва днес със субтитри на английски. Бавят ги вече с няколко дни, промениха качванията от KBS World, но искам да споделя и друго от последните часове, защото Чани се изписа, а и в момента продължава да пише в Туитър. Изчетох всички преводи (ако сте ученичка/ студентка, която има важни изпити, имате нужда от кураж и подкрепа винаги можете да се обърнете към макнето на 2PM, той е на разположение, въпреки че в момента е доста след полунощ в Сеул), но искам да споделя за нещо, което е написано до Чани днес от майката на Хьон Дже, мъничкият 8-годишен участник, който бе избран в отбора по таекуондо.

Майката на Хьон Дже благодари на Чани, затова, че той грижи за сина й по време на снимките на епизодите, благодари му за куража, който му дава. Малкото момченце у дома говорело най-вече за батко Чани и колко впечатлен бил от него. Трогателно писмо, което развълнува и мен, стана ми много свидно за примера, който се дава на това дете от много по-големият от него хьонг. Децата имат нужда от подобно внимание, имат нужда да бъдат окуражавани, а и примерът с това предаване и включването на това мъничко дете, което е толкова невинна и чиста душица, че няма да как да останеш безразличен към него.

Браво на Чани. Щом майката днес се е решила да напише това, едва ли са думи написани напразно. И той е трогнат от вниманието и написано, благодари на родителите и каза, че ще продължи да се грижи за малкият им наследник по време на оставащите снимки от турнира по таекуондо.

Хьон Дже е такъв бонбон, такава свидна 8-годишна душица, че... Ох, като го гледах как се разплака, ми идваше да вляза в монитора и да го гушна. Мъж обаче, голям мъж за годините си. Чудно детенце.

 

И тъй като шефката е заета, аз ще трябва да й върша работата (после да ми се реваншира на лични с това-онова). Втори епизод от таекуондо турнира с превод на английски.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooooх, много е зле работата с таекуондото, тъкмо изгледах 3 еп. мисля се пада и направо се отчаях. С бадминтона се справяха много по-добре, но таекуондото не е техния спорт определено. Вярно и че се биха с много добри опоненти, но какво ще правят на състезанието след 2 седмици не ги знам. Джон Пак беше най-уплашен, а Хоя ( не се сърди Rie ) ми беше най-смешен, само един брояч му липсваше да му отброява ритниците, които отнесе. А хлапетата бяха като перки на хеликоптер, ха-ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти си назад с епизодите, гледаш преводите, а до колкото видях качиха вчера тренировката, а не самите състезания. Сега започват, как да изглеждат в началото и то срещу състезатели по таекуондо? Изобщо не се представят зле, а дори в епизода тази седмица победиха, мисля, че беше шести, нали ги гледам както излизат и малко им обърках бройката, но мисля, че е шести. Не прибързвай с оценките, началото е трудно, но и дават най-доброто от себе си, все пак не са професионалисти, но и не мога да кажа, че се излагат. Това е шоу все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не казвам, че се излагат, все пак не са състезатели, просто ми се струва, че имат много още да учат, а като знаех, че някои от тях са тренирали си мислех, че ще  покажат повече от това, което видях.

Но си права, сега е едва началото, ще чакам следващите преведени еп. Ще се справят те, нали са любимите ни айдъли, а знаем, че айдълите могат всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, ясно, разбирам те и теб, че като фен си разочарована от началото, но вярвай в тях, а и друго не ти/ни остава, хаха. Джон Пак още в следващият епизод ще видиш как ще се представи, останалите също. Не са зле, просто началото е така, а и повечето са се състезавали в ученическите си години, къде ти сега, когато им изпиват силите с репетиции, записи, концерти и постоянни участия. Чани снима епизодите на предаването, а го виждам, че се разнася тези дни между Корея, Китай, Виетнам и Япония (най-редовно са на островите за участия). Епизодът тази седмица беше много добър и победиха, но ще трябва да почакаш за него, ще го качат сигурно след две-три седмици, а и Хоя все още не е излизал до тук в сериозна битка на тепиха, но участва в чупенето на плочки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се отчитала отдавна в темата, вчера изгледах 49 еп., всъщност него само набързо го минах с мишката, че се оказа "празничен" по случай първата годишнина на предаването. Но трябва да похваля Фийлдог, който в един от предните епизоди, обзет от ярост след няколкото ритника в главата, които отнесе се амбицира и успя да отбележи победа, много му се зарадвах. В същия еп. и Чани за малко да се пише победител, но му оставаха само няколко секунди, в които трябваше да си стои мирно и кротко и далеч от противни ка си, тъй като водеше, но не успя и загуби и той. John Park ми изглежда все така уплашен и ококорен, силовите спортове не са му силната страна май. Обаче като цяло виждам вече напредък, не знам колко еп. още остават, при мен заради превода бавно вървят, няма да се учудя , ако вече е почнал футбола, за него ще трябва да се настроя с желание да гледам, защото никак не ми е сред любимите спортове, но няма как да пропусна да видя зверчетата във вихъра си, най-вече Ду, който със сигурност ще се вживее в ролята на гол майстор какъвто си е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ококореният поглед си  му е нормалният поглед на Джон хахахаха Не мисля че е уплашен от никой спорт, той винаги подхожда с голямо любопитство към всичко. :)


И аз искам да похваля Фийл дог, страхотен беше хаххаха добре се ядоса и направо почна като тасманийският дявол да се върти и да рита :28558: :28558:


Чани нали е шило не можа да се сдържи да не се опитва да напада в останалите секунди, ама какво да се прави.


Трябва да похвалим и хората от Гьокпа-та. Справиха се брилянтно, особено Seo jordan прелетя през трасето :28558:


 


Футбола не е почнал заради трагедията с ферибота. Така че всъщност не сме много назад, заради седмиците в които не се излъчи, а и екипа нямаше снимачни дни........


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да отбележа: май единия от cool kiz  отбора го видях в Hotel king  в третостепенна роля, но може и да бъркам. 

А освен Ду и Кики някой друг интересен футболист да очакваме ли в новия отбор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен Doojoon и Gikwang, участват още Hodong, Jung Hyungdon (комик, водещ), Lee Youngpyo (бивш футболист), Lee Kyuhyuk (състезател по бързо пързаляне), нашият Seo Jordan, Lee Jung (певец), Goo Jamyung (певец) и Cho Woojong (announcer, как му се казва на това в Б-я , водещ на новините хахаах).


 


Rie ми каза, че вчера е трябвало да се излъчи 1 епизод с футбола, но не са го излъчили....


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбора е ясен, значи ще се съсредоточа върху играта на Ду и Кики, щото другите не са ми познати. Hodong голям спортист излезе и той, какво ли не игра  в това предаване. Остава да назначим Rie за съдия и сме готови , пък ето кой ще открива мачовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият епизод. Ако е вярно това че е последното им състезание съм разочарована...... в другите спортове имаше много пповече срещи, тук изобщо не можахме да проследим подобряването им в спорта....... Aбсолютно разочарована съм от таекуондото, този спорт им беше най-зле организирания....


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за новия епизод, тъкмо го изгледах. Като че ли наистина го посъкратиха таекуондото, но поне пък за финал завършиха с победа. На Julien даже му намериха един Fabien да не се чувства дискриминиран. Жената от cool kiz отбора, която се заканваше преди да ни покаже какво е майчинската сила се представи много добре, не се размина и без инцидент с разкървавен нос, тъй че може да кажем, че се" проля кръв в името на победата". Децата като цяло ми бяха излишни, въпреки че много ме разсмиваха, на пинг понг топчета ми приличаха докато се състезаваха. От Фийлдог очаквах по-добро представяне, но уви. Имаше и две изненади, една неприятна, че Чани липсваше и една приятна, че на Хоя му ходи русо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник ще се излъчи първи епизод от турнира по футбол. От BEAST-групата ми ни предупредиха днес да сме в трепетно очакване на капитан Ду Джун и център-нападател Ки Куанг, защото излъчването на първи епизод е обявено в програмата на KBS. Описан е като "спешъл" този футболен турнир, така че епизодите няма да са много, сигурно ще са два, както беше и с баскетбола зимата когато се включи и Крис от ЕХО. Ще видим, едно се казва - то друго става...

Гледах и снимки от днес на Кики. Снимали са отново след като прекъснаха в началото на април. Като примерна BEAST-почитателка ще гледам епизода още във вторник. За ритнитопковците не ми трябва превод, а и си познавам BEAST-стоката в ролята и на футболисти - не са се изложили, капитан Ду би си изял бутонките от яд, ако се посрамят. За него това е въпрос на чест.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод, който се излъчи днес в Корея. Айгуууу! Ду и Кики бих ги посъветвала да продължат да си ритат само между айдълите, защото картинката е съвсем различна срещу истински футболисти, дори и да са още младежи. Похвалих ги вчера, а те... Айййшш.

 

 

Кошмарен първи мач и резултат 8:0. Направо ги разсипаха по целия терен.

Ду започна като десен бек, а Кики като дясно крило, което ме учуди, защото до сега в айдъл-турнирите Ду винаги започваше като атакуващ халф. Както и да е, казах си, че така са решили и всичко това, докато не видях първите им отигравания с топката. Трагедия, но мога поне да отлича Кики, добре пипа топката, докато Ду сгреши на няколко пъти фатално в защита и ми се видя доста хаотичен. То вярно, че това е шоу, но все пак очаквах, че ще дадат някакъв отпор.

При този унищожителен резултат, решиха да сменят позициите си на терена с останалите съотборници - Ду заигра като атакуващ халф, а Кики се изтегли в центъра на защитата. Тук вече, като че ли намериха местата си най-после на терена, но ще видя какво се е получило следващата седмица, когато продължат с излъчването.

 

 

Иначе започнаха "много добре" турнира по футбол, като първо след като се събраха всички - седнаха и се наядоха с пържоли, като едни "истински" футболни звезди. Футболистът И Йонг Пьо е поканен за треньор на отбора им. Честно казано не си го спомням изобщо като играч, а чак когато показаха в кадър Гуус Хидинк включих, че сигурно е играл в ПСВ Айндховен във времето, в което холандецът водеше "филипсите".

 

Разочарована съм от първи епизод. Да видим как ще продължат следващата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, то по-зле звучи и от таекуондото, пък аз си мислех, че тука вече са улучили спорта и спортистите, нищо де, може пък да е било първоначална "теренна" треска . Ще видим кога ще дойде при мен с превода, то за какво ли ми е превод на футбола, ама айде, да не изтърва някоя крилата мисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много по темата, но прочетох днес, че към края на месеца ще се излъчи Idol   futsal  championship по случай световното по футбол. Не разбрах кои точно айдъли ще участват, може и да не е уточнено още, но ако го изгледате, ще ви помоля да сложите един линк, защото има голяма вероятност да го забравя това събитие покрай текущите драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подигравката на футболното игрище продължи и снощи, с втори епизод от турнира по футбол.

19:3, а първият гол за "нашите" дойде при 16:0 и бе дело на Ду. То за смях, ама поне голът му беше майсторски. Абсолютно не са наясно какво правят на терена. Хаос, та чудо.



От следващата седмица включват и други участници. Не ги показаха в лице, нарочно явно, но само по краката и фигурата ми се стори, че единият е Минко от SHINee, дори съм напълно сигурна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...