Jump to content

Show Lo (Шоу Ло)


Recommended Posts

09a9a5cc51b7318e8c66cd4c04696444.jpg

 


Show Lo

Име: 羅志祥 / Luo Zhi Xiang
Английско: Show Lo / Alan Luo
Също така и: 小豬 (Xiao Zhu) / Mr. Pig(боже, колко имена има тоя човек)
Професия: певец и актьор
Роден: 1979-юли-30
Място на раждане: Тайван
Висок: 180cm
Тегло: 68kg
Зодия: Лъв

 

Участия в сериали:

 

 

Go Fighting! (2015)
Go Fighting! (2016)

Shenzhen Roommate Diaries (2014)
Heartbeat Love (2012)
Hi my Sweetheart (2009)
Hot Shot (2008)
Corner with Love (2007)
The Outsiders II (GTV, 2004)
Hi! Working Girl (CTV, 2003)
Spicy Hot Teacher (CTS)
Girls Go Forward (CTS)
The Youth of Liang Shan Bo and Zhu Ying Tai (CTV, 2001)
When We Are Nesting Together (Public TV)
Spicy Teacher (CTS, 2001)

Песен към филм:
Hi My Sweetheart (2009)
Head Over Heels in Love (愛瘋頭),
Hot Shot, Hot Shot (2008)
Ai Zhuan Jiao (愛轉角), Corner with Love (2007)
Hui Se Kong Jian (灰色空間), The Outsiders II (2004)
Ni Shuo Ni De Wo Shuo Wo De (妳說妳的 我說我的), Hi! Working Girl (2003)

Филми:

 

Bleeding Steel (2017)

The Mermaid (2016)

Go Fighting! (2016)
Who Is Your Dish (2015)
Bringing Joy Home (2015)

Years Love (2010)

The Bee Movie (2007)

Chicken Little (2005)
Expect A Miracle (2001)

Two and Half Detectives (1999)


На три годишна възраст започва да свири на барабани, дори има участия с родителите си. На седем години получава втора награда на песенен конкурс. През 1995 година се присъединява към 4 Heavenly Kings imitation concert. Една година по-късно 4 Heavenly Kings дебютират с първият си албум. Групата съществува до 1998 година, след това се разпада. Шоу събира нова група ROMEO, кято съществува до 2000.

Лично:
Открих го в „Hot Shot”, когото започнах да гледам заради Джери. От там на сетне като се почна една......изгледах всичко преведено с него на достъпен за мен език. Много чаровен, добре играе като „шматка” и като мъж мечта. Той е от типа актьори, който когато е сериозен изглежда като буреносен облак, а като се усмихне сякаш слънце изгрява на екрана.

 

Малко снимков материал:

 

 

 

1669089156l.jpg
d4bd0d0caf81.jpg
С Рейни са големи сладури.
luozhixiang0739wallpape.jpg
af0866bd5f8980full.jpg
И с Барби са сладури.

 

 

Клипове:

 


И дуета с Рейни:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Show издава нов албум. Излезе и първата песен от него, казва се "What I am fighting for?".

http://www.youtube.com/watch?v=pj_mwJ3yslk&feature=player_embedded

 

 

И искам да споделя малко снимки от любимата ми негова фотосесия:

 

 

 

2879808e.jpg

2879806L.jpg

2879812i.jpg

2879813O.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път го гледах миналата седмица в Hi My Sweethеart, но ми направи адски добро впечатление! И като Да Ланг, и като Xue Hai беше адски добър. Гледах и зад кадър на Hi My Sweethеar в ютюб. Там просто си пролича талантът му - както е някакъв разстроен и почти разплакан (ако не се беше и наистина разплакал), в момента, в който извикаха "Край!" усмивката разцепи лицето му :28558: Отива му да е и шматка, и пич :lol:

 

Иначе наистина е много, ама много чаровен и талантлив актьор! Мога само да му пожелая в най-скоро време да снима още някоя драма и да зарадва феновете си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна ми е слабост. Като актьор никак не е лош, никак, ама мене повече ме радва като водещ в 100% Entertainment. Неповторима шматка е и като си отвори устата винаги разсмива, винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и видеото за заглавната песен на албума - "Only you".

 

http://www.youtube.com/watch?v=BtXyjR-rq0o&feature=player_embedded

 

Малко от рекламните снимки за новият албум:

 

 

2952550k.jpg

 

2952581j.jpg

 

2952586K.jpg

 

 

 

 

И от новата китайска година на заека:

 

 

2952609q.jpg

 

С моркова много ме радва... :D

 

2952615Q.jpg

 

2952618w.jpg

 

 

 

 

Снимките за списание "Me":

 

 

2952657q.jpg

 

2952661B.jpg

 

2952666x.jpg

 

2952669L.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да подкрепя и този си набор с малко снимки. ;)

 

54f22be0a437955e.jpg

df561c856bac32b3.jpg

39956cca4bc7d126.jpg

 

 

Определението "шматка" му приляга идеално. Поне за актьорските му изпълнения... :lol:

Ама съм чувала, че е така и в предаването, което води...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първи април е имал концерт в Сидни. Явно не е трябвал да избира тази дата, защото му е изиграла лоша шега, но все пак го приема мъжки и се смее. :lol: Надявам се видиото да се отвори тук, запис от фен камера. Ако не, ще го пусна като линк. Пее песента "Wo Bu Hui Chang Ge" и когато става се подхлъзва и пада към 3:38. :lol: :lol: :lol:

 

http://v.youku.com/v_show/id_XMjU1NDkyNDY0.html

 

Освен това гледам, че двете ми любими негови клипчета никой не ги е споменал, затова ще пусна и тях. По-старички са, но са ми любими.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WI1xNYZIUh4

http://www.youtube.com/watch?v=0S2OsmiVlZk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bekata, според мен доста яко се изтърси на сцената, поне минута лежа в" несвяст" :lol: (то не е смешно де), ама събра сили да стисне зъби, че и на майтап го обърна после.Има страхотен глас, дори и само да говори без да пее е удоволсвие да го слушам.

Абе невероятен е този човек, страхотен певец и актьор,и танцъор( само остава да го гледам и като водещ). Пък колко е красив да не говорим. Веднага сменям класацията си и го слагам под номер 1 ;)

Пропуснах да добавя , че ми изглежда много земен за разлика от някои корейски знаменитости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменям класацията си и го слагам под номер 1 ;)

И не само ти си на това мнение, а явно и тайванците и всички, който гласуват във ФБ ;)

Nextmedia анкета

Направо се стъписах като видях, че гласове за него са 2 пъти повече от тези за другите ни любимци :rolleyes:

Но и аз вече съм убедена, колко е чаровен и талантлив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само ти си на това мнение, а явно и тайванците и всички, който гласуват във ФБ ;)

Nextmedia анкета

Направо се стъписах като видях, че гласове за него са 2 пъти повече от тези за другите ни любимци :rolleyes:

Но и аз вече съм убедена, колко е чаровен и талантлив ;)

И не само анкети е печелил, тука докато се ровичках из нето попаднах на това видео, има си англ. суб. , който му е интересно да гледа.Мен много ме кефят танците му, направо си е уникален танцьор.

http://www.youtube.com/watch?v=EJkl7MCxtHk&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само заглавната песничка Hot Shot така и не можах да намеря на мп3... Приятно гледане и слушане.

Кате за теб винаги: песента е Show Luo Zhi Xiang - Ge Zhong Qiang Shou (Best Of The Bunch) и е включена в албума Trendy Man (2008)

Аз като гледам то и дискографията му я няма, та ето ви Link

 

....направо си е уникален танцьор.

Тук може да поспорим( и сред тайванците и сред корейците има къде по-уникални), но затова че е 100% шоумен съм с 2те ръца "ЗА" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И той пропя на японски. Явно Япония е много желан музикален пазар по целия изток. Не само, защото обичам да слушам японска реч и не само защото ми е любимец, клипа и песента много ми харесаха.

http://www.youtube.com/watch?v=D7GH2l0pvLs&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравим Show Lo за рожденния му ден!!!

Малкото "лъвче" винаги ще го асоциирам с песента Only you, но този му клип е 100% неговата същност- носещ радост на всички :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от последните рекламки ...... но много свежо, много апетитно и много Show Lo :es: :es: :es: :es: :es:

701a7e97jw1diuw9vww25j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен трансформ на цялата визия, не мога да преценя какви усилия му коства така да играе половината сериал, но .... шапка му свалям :bow:

 

 

Както Рейни го описва (клипчето го слагам в нейния раздел), той иска да се говори за него, че е "King" във всичко, което прави ... за влизането му в образ ..... съм 100% съгласна, че е така.

Като стана въпрос за един от вече любимите ми сериали Hi my sweetheart, ето ви и едно живо изпълнение на 愛瘋頭 (Ai Feng Tou) [Head Over Heels] от последния му концерт :i love this:

И една от любимите ми снимки :wub:

319923_122341697865188_100002680741854_126354_5538473_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям и нещо специално за sabrina1, която знам, че гледа въпросния сериал и може да каже дали е така :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям и нещо специално за sabrina1, която знам, че гледа въпросния сериал и може да каже дали е така :i love this:

Да, определено го докарва. :lol:

И малко снимки на шматката.

e86990399a2e3058.jpg

В козметичния салон...

6f042ca871bb2884.jpg

ccc0fc613d3bfce9.jpg5447817a16f7ccb1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е.

Правилно сте го определили като шматка.Всеки път като ги гледам с Xiao Gui не мога да се спра да се смея.

А вчера разбрах че се е изживявал и като писател и то не на една а на цели две книги. Това ми беше убегнало.

Корицата на книгата му от 2010" LoGic"

BT-SP15.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...