Jump to content

Recommended Posts

Аз също съм впечатлена от началото на сериала, както и от играта на малките доста вдигнаха летвата .Чакам с нетърпение слдващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа ,че драмата си е точно ДРАМА :) Н евероятна е ...много ревах,изгризах си ноктите-честно..

За сега малките играха невероятно добре,даже започнах да се чудя -Дали и големите ще могат да играят така като тези сладурковци :):lol:

Обичам Мики и мацката ми е една от лщбимите ми актриси....Не знам до сега много ми хареса и наистина е страхотна драмата...Нямам търпение да изгледам сериала,но малко ми е кофти ,че още в началото дават как Мики се гърми в слепоочието....е това защо са го направили??????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трети и четвърти епизод ми взеха душата,що рев що чудо. :lol:

Страданията и нещастията на някои хора започват от люлката, и няма свършване чак до .......................гроб.Май такава ще бъде участта на тези деца, особено на Су Йонг,Това момиче през какво ли не мина. :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Страданията и нещастията на някои хора започват от люлката, и няма свършване чак до .................... гроб.



За жалост, понякога наистина е така sad.gif
На мен също трети и четвърти епизод ми бяха доста тежки, но имаше някои моменти направо комични - частите с разследвано и поведението на някои от разследващите ограни. Такива глупави сцени и поведение ме подлудяват.

Била дъщеря на убиец затова нямало да я издирват. Как може такова безумие? dry.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koizora, самата ситуация като цяло е абсурдна.. отношението на съседите към майката, отношението на учениците към момичето.. изключително много се ядосвах на всички сцени, целящи унижението им. А още повече, че

баща й всъщност не е убиец и е екзекутиран несправедливо.

Но както всички знаем - трябва да има драма. А тук тя е даже в повече smile.gif

Ще се повторя със всички, но все пак ще похваля за пореден път децата - перфектни във всяко едно отношение. Особено Йон Чин Го, който е на моята възраст.. вече задминава половината от по-старите си колеги, а като порасне не ми се мисли.. заслужено ще стои в листа ми при "любими". Ън Хе не ми е чак толкова голяма любимка, но нищо не е сигурно, а Мики.. Мики си е Мики :wub:

Вече нямам търпение за следващите епизоди! Всеки който се чуди - да започва, определено си струва :)

Моя милост направи и клипче на малката двойка, ако имам време ще го довърша tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, драмата продължава и в 5ти епизод. Не мисля, че ще ни пощадят от тук натам. Даже може и по-зле да става.. Абе, не ми се мисли sad.gifДано само да не забозят края, на това се моля.. който и без това предчувствам, че ще е ужасен. :/

А Мики на караоке машината...тцтцтцт няма такъв смях просто laugh.gifИзлишно е да споменавам колко много харесвам каст-а, не искам да се повтарям :) порасналият Хьонг Джун също играе перфектно!

Вече нямам търпение за субс и за 6ти епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mен не ме притеснява дали ще забозят края, притеснява ме, че сбозиха началото...biggrin.gif Тоя филм все по-безидеен става. Действието е мудно, надявам се да развият поне едни хубави любовни отношения между героите. Абе засега не съм доволна. Гледам само заради Ън Хье и Мики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този сериал ми грабна вниманието.И преди всичко искам благодаря за бързия превод :thanks: !

С появата на големите актьори Park Yoo-Chun , Yoon Eun-Hye и Yoo Seung-Hо историята

става още по-интересна.Мисля, че насилието вече не е толкова много , а и даже си имаше

веселите моменти. Героят на Мики -полицай с прозвището "Лудия заек" много ме забавляваше.

Надявам се сериала да продължи в този дух и да няма много сълзи :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен този сериал има нещичко, което го прави по-специален.

 

На мен лично ми въздейства доста странно, понеже от една страна има тооооолкова много страдане на разни невинни хора, че чак лошо да му стане на човек. Към това добавяме и разни нелогичности като:

 

 

Как така главните герои просто се виждат и мигновено се разпознават? Някак си ми се струва, че след толкова години беше логично да им дадат повече време, за да осъзнаят, че се познават...

 

 

От друга страна, въпреки че сериалът попада в графата на сериите тип - ред сълзи, ред сополи - не мога да се отлепя от компютъра, докато не си изгледам поредната серийка. Даже и без субтитри!

 

Като добавим към това и актьорксия състав на чело Park Yoo-Chun , Yoon Eun-Hye и Yoo Seung-Hо ииии ми се струва, че точно тази драма ще попадне в личния ми топ 5 за годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Как така главните герои просто се виждат и мигновено се разпознават? Някак си ми се струва, че след толкова години беше логично да им дадат повече време, за да осъзнаят, че се познават...

 

 

Ако говориш за края на 5ти епизод - той я позна, защото тя си мърмореше "Ще вали, няма да вали". Нещо, което като малка пак правеше, но там с "Ще дойде, няма да дойде." smile.gif

Тук обаче идва проблемът при мен, защото не знам коя от двете главни двойки да харесвам повече. Ън Хе ми става все по-симпатична.

Единствено не знам Хан Те Джун къде са го дянали, ама да се надяваме до края на 6ти епизод да го покажат. Вече ми липсва страшният му поглед, актьорът се справя повече от добре,

Единствено не разбрах дали момичето си спомня нещо за миналото. unsure.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, колко сте бързи с превода! :bow:

Изгледах епизода на един дъх. Мики много ме впечатли. Играта му се е подобрила значително и се справя добре в този образ. Как само пя :lol:

Ън Хе засега не ме грабна, въпреки че я харесвам. Нищо необичайно от нейна страна. Сънг Хо - също и дори смятам, че не е най-подходящият за тази роля. Ще видим по-нататък.

Страшно се изнервих на Хьонг Джун - малко манипулативно, лигаво човече. Намразих персонажът му като дете и мисля, че проявите му като възрастен ще бъдат още по-сериозни.

 

"Не си отивай, не ме оставяй, не мога да живея без теб, всички ме изоставиха, няма да мога да се справя". Егоистично хлапе. Не знам как да осъдя деянието му спрямо детектива. Мога ли да приема, че предвид ниската му възраст и психическото му състояние в резулат на всичко преживяно, не е осъзнавал какво извършва или напротив, съзнаваше деянието си и последиците, до които би довело? Някак съм по-склонна да приема второто. В стремежа си да не го разделят от Су Йон или да не ги открият, се реши на тази стъпка, което е притеснително за дете на неговата възраст. Интересно е дали сестра Чонг е знаела за това или самата тя го е подтикнала да го извърши. Това момченце ми стана много противно, когато с облекчение въздъхна и се облегна на рамото на Су Йон виждайки, че детектива се преобърна с колата си.

 

Диди, не мисля, че си спомня какво точно се е случило. Стресът и огромната промяна неминуемо са дали отражение върху нея и е подтиснала спомените си, но вярвам, че ще се възстановят. Извършва някакви действия и има някакви страхове, непонятни и непознати за нея и е въпрос на време причината за тях да се отключи.

Действието се развива бързо, за което нямам против. Имам усещане за дъщерята на детектива, дано не създава проблеми.

Питам се

 

след смъртта на детектива Джонг У, разрушил ли е всички връзки със семейството си? Направи ми впечатление, че отдавна се е настанил в дома на детектива и майката на Су Йон го е отглеждала като свой. Ако това е така, трябва да очакваме "включване" от баща му. Може да иска да си отмъсти, че собственият му син го е предал и сигурно ще застанат един срещу друг в битка.

 

Засега сериала не е никак зле и поддържа интересът ми. -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коизора, и аз намразих образа на Хьонг Джун още от постъпката му

 

с кутията от кока-кола под спирачката. На практика той уби детектива.

 

И да, малко, отвратително, манипулативно, хленчещо човече, което всъщност е виновно за раздялата им.

 

А в 5-та и 6-та пак се показа вече като голям - следи всяка нейна крачка и умира от страх да не се върне към Джонг У. Обаче все пак и той си има своите причини. Дори след толкова години накрая на шеста серия пак го изнудват. "Каква е цената за Су Йон?" А те убиха майка му. Как да прости, как да забрави? За себе си е прав, ще направи всичко възможно тя никога да не се върне при Джонг У, а също и ще иска да отмъсти за всичко, което му причиниха. Всъщност те и двамата са наранени. Разликата е, че героят на Мики не мисли за отмъщение, просто иска да си върне момичето и омразата му е насочена само към човека, който ги отвлече, докато другият... не знам, но дори се замислям дали момичето не се превръща в оръжие за отмъщение към човека, чийто баща е сторил това на майка му. И защо ли си мисля, че Хьонг Джун има пръст в смъртта на "лелята"? Все пак тя ги взе не от добра душа, нали? Ще видим...

Освен това ми се струва, че Зои/Су Йон много добре си спомня, просто прави всичко възможно да не мисли за миналото. Жестът с ръцете пред лицето - това е същият жест, който Джонг У й показа. Този, за когото ми е най-жал след изгледани 6 епизода, е героят на Мики. :(

 

Засега с всяка серия сериалът става все по-хубав. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Обаче все пак и той си има своите причини.

не знам, но дори се замислям дали момичето не се превръща в оръжие за отмъщение към човека, чийто баща е сторил това на майка му.

И защо ли си мисля, че Хьонг Джун има пръст в смъртта на "лелята"? Все пак тя ги взе не от добра душа, нали? Ще видим...

Освен това ми се струва, че Зои/Су Йон много добре си спомня, просто прави всичко възможно да не мисли за миналото

 

Разбира се, че има причини да се държи така, но омразата му към Джонг У е вменена от "лелята", която неведнъж натъртваше неговото име, докато говореше за баща му. Бащата на Джонг У е виновен за случилото се с майка му, а Джонг У още от дете е използван като разменна монета. Така че Хьонг Джун не е напълно наясно със ситуацията и е израсъл с ненавист спрямо Джонг У. Дори може би, за да му отмъсти задържа Су Йон до себе си. А дори да е бил наясно, премина допустимата граница в ранна възраст, следователно може да се очаква всичко от него.

Знаеш ли, и аз имам усещане, че има общо със смъртта на лелята. Странно беше, че докато провеждаха разследване в къщата и докато се намираха пред заключената врата на стаята на Хьонг Джун, стената със снимката се измести и закри достъпа до помещението с камерите и портрета на майка му. Може да е имало още някой в стаята, не ми се вярва от шума да се активира защитната система, но пък не звучи чак толкова нелогично :lol:

Колкото до спомените на Су Йон мисля, че дълбоко в себе си ги е подтиснала и ще се бори със себе си, за да не ги възстанови, защото ще и причинят по-силна болка.

А какво се случва накрая на 6-ти епизод с Джонг У?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да симпатизирах на Су Йон и Хьонг Джун като двойка в 5ти епизод, в 6ти се изпариха и последните ми симпатии особено спрямо него. Също така и не мога да приема държанието на Су Йон. Донякъде ми я ясно защо се държи така, тъй като е израснала с мисълта, че Джонг У я е изоставил, което всъщност е така, но за това отново е виновен Хьонг Джун.

Да, всъщност според мен тя си спомня всичко. Просто или подтиска тези спомени, или нарочно се преструва, защото е ядосана на Джонг У и иска той също да страда. Все пак тя е постоянно с Хьонг Джун, най-вероятно той е продължил да й промива мозъка. Да се надяваме, че тя възможно най-скоро ще разбере за смъртта на детектива и по чия вина е станало това.

Koizora, накрая на 6ти епизод

Джонг У е пребит от човека, който преди ги отвлече и този човек му казва, че Су Йон всъщност е жива. След това Джонг У се сеща, че Зои му напомня за Су Йон и отива в къщата й като я кара да повтаря името му, за да си спомни, а Хьонг Джун гледа това записа от камерата на лаптопа си.

Поне аз си мисля, че е така, съжалявам, ако греша. laugh.gif

Торента с БГ субтитрите най-вероятно ще е готов вечерта smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 5 епизод и си мисля,че Су Йон е живяла 14 години с Хьонг Джун,това не са малко години,през това време той е бил единствият и близък човек който я е подкрепял и естествено обичал.

Нормално е и в бъдеще да му вярва, и да има резерви към Джонг У.Много ще му бъде трудно на Джонг У да си върне момичето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Защо си мислите, че майката на Хьонг Джун е мъртва? Това, че сестра чонг каза така на малки Хьонг Джун не значи, че му е казала истината. Според мен го каза, за да го накара да тръгнат, защото щяха да ги хванат... Аз не разбрах защо, когато Джонг У я настигна под дъжда си тръгна?!? Иди ги разбери тези хора...

Ако жената, с шапката, дето претрепа (може и да е убила) престъпника е Су Йон, то това за мен е показател, че всичко си спомня, обаче прекалено много е повярвала в онова движение с ръката, за изтриването на лоши спомени и си го прави, и така си втълпява, че всичко забравя... Аз не вярвах, като ви четях коментарите, че драмата продължава, мислех си "ТО НЯМА НАКЪДЕ ПОВЕчЕ!" и гледам аз в 5 еп дедектива умира.. викам си "АА, ще оживее като по чудо!" е да, ама не... след секунди щерката разпръсква прахта и аз О.О ей така се ококорих, в 6ти се показва изверга и тя пищи та се дере, всички плачат... чак и на мен ми се доплака. Явно съм свикнала, прекалено много, на хепи ендинг.. В заключение...

 

Драмата е УНИКАЛНА, според мен. Държи ме в напрежение и постоянно съм залепена за екрана, докато гледам! Каста е НЕВЕРОЯТЕН! С нетърпение чакам всеки следващ епизод и АДСКИ много БЛАГОДАРЯ за бързия превод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Защо си мислите, че майката на Хьонг Джун е мъртва? Това, че сестра чонг каза така на малки Хьонг Джун не значи, че му е казала истината. Според мен го каза, за да го накара да тръгнат, защото щяха да ги хванат... Аз не разбрах защо, когато Джонг У я настигна под дъжда си тръгна?!? Иди ги разбери тези хора...

Ако жената, с шапката, дето претрепа (може и да е убила) престъпника е Су Йон, то това за мен е показател, че всичко си спомня, обаче прекалено много е повярвала в онова движение с ръката, за изтриването на лоши спомени и си го прави, и така си втълпява, че всичко забравя... Аз не вярвах, като ви четях коментарите, че драмата продължава, мислех си "ТО НЯМА НАКЪДЕ ПОВЕчЕ!" и гледам аз в 5 еп дедектива умира.. викам си "АА, ще оживее като по чудо!" е да, ама не... след секунди щерката разпръсква прахта и аз О.О ей така се ококорих, в 6ти се показва изверга и тя пищи та се дере, всички плачат... чак и на мен ми се доплака. Явно съм свикнала, прекалено много, на хепи ендинг.. В заключение...

 

Драмата е УНИКАЛНА, според мен. Държи ме в напрежение и постоянно съм залепена за екрана, докато гледам! Каста е НЕВЕРОЯТЕН! С нетърпение чакам всеки следващ епизод и АДСКИ много БЛАГОДАРЯ за бързия превод!

Ааа, Герка,

 

това за майката изобщо не ми беше хрумнало. Може и така да излезе впоследствие.

 

И да, никога не съм била по големите драми и трагедии. Но това е вторият сериал с много драма, който ме кара да потропвам с нетърпение за всяка следваща серия. Наистина... има нещо вълшебно в него, така и засега не мога да си отговоря какво е. Сигурно е съвкупност от много неща, включително каста и играта на актьорите.

П.П.

 

Обаче екипа.... лошо ни научиха те. Да си чакаме бърз превод, хаха. Ама да са живи и здрави и да продължават да ни угаждат със същото темпо, за което, разбира се, огромни благодарности! :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз само плахо да попитам - само на мен ли ми се струва, че актрисата, играеща Су Йон изглежда доста по-възрастна, спрямо момчетата? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз само плахо да попитам - само на мен ли ми се струва, че актрисата, играеща Су Йон изглежда доста по-възрастна, спрямо момчетата? :unsure:

Не само изглежда, тя си е по-възрастна от тях. От единия почти 10 години. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...