Jump to content

Wild Romance (2012)


Recommended Posts

dido100, като вкараха въпросната певица поне 2 октави намаля качеството на сериала. То и факта че играе герой с биполярно разстройство не помага , в смисъл че може да се замаже по този начин неопитността и като игра. Нищо не ми харесва в тази "актриса". Като се появи в 9-и реших че ще е поредната му и бързо ще я разкарат от екрана, обаче нещо след 10-и тенденцията е да я търпим до края. Търпя и безинтересната ми семейна двойка "приятели" на главния, но там има нещо гнило свързано с конспирацията , нищо че сценария малко ги остави на спокойствие. :D но пък може да ни изненадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички заподозрени са още в играта и никой не може да бъде отписан. Само дано не изкарат сервитьорчето някакъв изгубен брат на главния герой, че съвсем ще влезем в зоната на здрача.

Певица значи била въпросната госпожица. Е, със сигурност пее по-добре, отколкото играе. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последното не е сигурно dido100 , ако питаш мен :lol: Да не говорим, че Джесика въобще не ми е красавица...

 

 

 

Иначе без бивша приятелка, корейска драма няма..т.е. ясно е що е тук, ма нещо ми е много "чиста" и "добра" още като образ, т.е. като сгафи скоро, дай боже в 11еп. да си ходи..от където е дошла, и освободи мислите ми с присъствието си, даже ако ще нова котка да си вземе и питчер да я кръсти, пък даже и да зарисува отново...

 

За сервитьорчето започнах да търся връзка с аджумата, дето се грижи за нашето бейзболистче, много са ми на двата полюса тези двамата...

Но, след първите весели епизоди с главните двама, сега най се забавлявам с всезнаещата приятелката Dong Ah(самата актриса е голям шемет, и в двете роли, дето съм я гледала) и PR-чето Ким. Той е толкова студен и сладко-невинен на образ, че комбинацията с Dong Ah, е повече от интересна.

 

 

Най-хубавото качество на сериала, че е свеж като история, но по-слабите нишки в сценария и рейтинга, си казват думата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те пък с този начин на снимане и с тези рейтинги са ми много смешни.

Като сме се разприказвали, пак се :D като се сетя за 2 момента от 10-и еп.

 

1. Когато главния , гледайки феновете как се радват на неговия макет, по инерция мислейки си че нашата сладурана е още с него като гард , пита на глас дали и тя прави така с ....нейния кумир. Двамата с шефа ме :lol:

2. Изтривалката- като я миеше,простираше, изтриваше и накрая като се постара да я "скрие" :lol:

 

blacky80, ще го доизгледам именно заради свежите комични моменти. А и като имам предварителната настройка за комедия -пародия. За певицата съм пас, не ми е и интересно как и дали пее, но наказателна точка с бейзболната бата по екипа за това ,че вкараха такъв експонат :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blacky80, това за вероятната връзка между лелята и сервитьорчето не изглежда невъзможно. Има нещо в този храст-въпросът е дали е заек или ядосан носорог. :es: Лелята е прекалено тиха вода, а около сервитьорчето не всичко се изясни. Имам гадното усещане, че въпросната госпоица ще я търпим до края на сериала. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей какви 2 епизода тази седмица. :lol: хвърлиха ни малко жокери но още повече ни замислиха. Този път раздвижиха малко вторите герои.

Горе долу за дом. помошница, бившата, майка и , бармана имам теория как са навързани. Само още не знам защо и "очите" на нашия човек се набъркват. Остана си мистерията и за другата седмица :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми сериала и си го следя,но бившата приятелка откъде се появи.Не мога да обясня защо,но ме дразни.Може би защото тъкмо нашата мацка взе да го харесва и хоп нещата се объркаха.Но дано вземе по-скоро главния да се осъзнае и да й обърне внимание.Изгледах 12 епизод,но като не разбирам езика само на картинки го карах,май взе да му идва акъла,но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

romanti4ka, то на главния мисловната дейност не му е сила, човек на действието е. Първо мисли после действа а и обързан с психопат.

 

Да видим кога приятелката ще свърже двата факта - дом. помошница и жената , която и помогна че са една и съща дама и ще си зададе въпроса "какво диреше тази жена в тъмното там?" Вече са на косъм да се сетят доста хора да я заподозрат. Повтарят като папагали че е "някой много вътрешен". добре че сериала е "само" 16 еп.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да си кривя душата...харесва ми сюжета на драмата. Има си и комични ситуации... Всеки един епизод до тук ми беше интересен и се надявам да не развалят нещата накрая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе този сериал не го ли водеха "романтична комедия"? Обаче в последните 4 серии се оказа, че от 5 по-главни женски роли на три им хлопа сериозно дъската. Към това прибавяме и психясалото барманче и хьонга с избилите баланси. :( И преди съм казвал, че няма корейски сериал, без значение от жанра, без драматични моменти в него, но тук на сценариста му изчезна чувството за мярка! :mad2: Ако исках подобни тръпки, щях да си пусна нещо по Стивън Кинг! Вземете се лекувайте бе, хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100 и аз така. До 10 -и епизод гледах като "романтична комедия", но от тогава като пародия та успявам да се :D на станалите все по-тъпи шеги. Зациклиха яко.

Изгледах току що 14-и ,то стана хорър. Като го гледах до сега от няма на къде ще видя и последните 2 епизода. От начало подозирах семейните приятели. Главния се оказа една голяма блейка, обградил се с психопати, които на всичкото огторе са му като паразити. То не са семейството три психопатки-майка и 2 щерки, помошничката и "приятеля". Всички ми "миришеха" от самото начало. Той бармана най-"безобидния" психопат, ако изобщо може да ги степенуваме. Дружно са за лечение. Остава да разберем как са свързани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеше наистина да стане една много добра и различна романтична комедия! Отлично начало, интересни главни и второстепенни герои и огромни възможности за равитието на поне няколко сюжетни линии. Уви! И този сериал падна жертва на некроманията и психичните отклонения, характерни за корейските сценаристи и режисьори! Разбира се, че в един сериал, дори и комедиен, се редуват добро и лошо, но тук перверзното желание непременно да се вкарат някакви супер драматични моменти просто мина границата. Нямаше никаква нужда от тях. След 10 серия главните герои просто изпаднаха от центъра на вниманието и бях принуден да гледам някаква безсмислена глупост за психичните отклонения на някои от второстепенните герои. Отврат! Жалко за много добрата игра на И Ши Йонг и нейната приятелка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам своя теория какво се случи с тоз сериал.

Имало е сценарий, събран е каст и това гледахме до 10 епизод. Поради начина им на снимане и заради пари, вкарват въпросната певица-не съм наясно с пеенето как е. Появява се втори сценарий, който гледахме от 10 до първата 1/4 на 16-и епизод. Последните 3/4- след като свърши участието на певицата- на 16-и бяха по първия сценарий. Покрай тази "кримка" втория сценарий е писан за часове. Резултат-пълно опропастяване на продукта.

За останалото мнеието ми съвпада с dido100, да не повтарям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към мнението на dido100 и michaela. До 11-12 серия добре, след това излишни 3-4 серии напълнени с глупости и накрая логично, напълно корейски край сбутан в последните 10-15 минути на последната серия.

Главната леко ми преиграваше на моменти и се държеше неадекватно понякога, но го отдавам на сценарий и режисьорско виждане. "Бившата" обаче си ми беше дразнител през цялото време. Така и не мога да разбера какво толкова ги превъзнасят тези SNSD, че ги бутат навсякъде. За сметка на това обаче PR-чето и приятелката на главната бяха страхотно попадение. Нямаше да имам нищо против, ако тези няколко серии ги бяха запълнили с тяхната история, от колкото с болния мозък на някаква изперкала лелка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и съм много доволна. Хубава комедия и двамата главни направиха страхотни образи. Приятелката и секретаря ми станаха любима двойка. Имаше посредата малко разтягане на локуми, но като цяло чудесен филм. Гледайте го. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето коментари са негативни, но може би защото очаквах наистина да е много зле, взе, че ми хареса. Посмях се доста с главната, криминалната нишка поддържаше интереса, а Джесика беше един хубав бонус към цялото :D Доволна съм и не съжалявам, че го изгледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го с големи емоции.
Филма е забавен,тъжен ,загадъчен и романтичен :)))
Направо голям рев му ударих.

Чудех се какъв ще е въпроса,какво пък  му е на този въпрос ?И изобщо не се сетих ,че е е

''Как разбра ,че съм аз?'

' .. ...беше толкова хубаво :es:  .
Ще ми липсва физиономиите  на главната и усмивката на главния     :wub:  :wub:  Обичам този филм !!! :panda-145: :panda-145:

 

Според мен беше добре  замислен и до последно не се знаеше кой е ''лошият''.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът беше забавен и свеж с много комични ситуации, но някак си ми липсваше жанра "романтична " комедия.Моментите между двамата главни се губеха или почти липсваха, за сметка на многото психопати, които искат да навредят на Пак Му Йол и в много моменти на неадекватните действия на неговия т.нар. "бодигард".Приятелката  и секретарият бяха ексцентрична и много сладка двойка, жалко,че не доразвиха отношенията им повече, както и на бащата на главната с

майката

само леко ги загатнаха за евентуално бъдеще.

Lee dong wook ми направи впечатление още от "Усещане за жена" и тук се справи добре въпреки странния мустак,който сценаристите се смилиха и махнаха за голама радост. Главната я гледам за първи път и  с тази коса  особено в началото като беше къдрава ми се стори доста инфантилна.Съжалих ,че поне веднъж не я облякоха като истинска жена и не показаха колко женствена и красива може да бъде, а през цялото време беше облечена и се държеше като не пораснало дете.

Като цяло сериала беше забавен, но не се нарежда сред тези ,които бих гледала отново. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всички и добри и лоши отзиви и на този сериал му дойде реда.Не мога да кажа ,че ме впечетли особено.Единственото нещо с което ще го запомня ,че вече си имам нов любимец-Kang Dong Ho-много е сладко това момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...