Jump to content

Recommended Posts

 Не очаквах такава излагация от JTBC. Не че съм имал някакви големи надежди-корейците не могат и/или не искат да правят такива сериали, но дори и това е пълна скръб. Както казва и Сиера, бошлаф психологията е само димна завеса, която все пак не успява да прикрие досадно скучния, изсмукан от пръстите и зле скалъпен сюжет, изнасилената "романтика" и озъбената "комедия". Изборът на актьори не помага (а и не може) за спасяването на това недоразумение. Последният добър сценарий на сценаристката е Beethoven Virus от далечната 2008 г., а режисьорът е правил Que Sera Sera, но през 2007 г. Тук и двамата се излагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, чакам да прочета поне един твой положителен коментар за някой сериал.

На мен ми харесва и дръгливото конче и фалшивата пророчица и дори бошлав психологията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, чакам да прочета поне един твой положителен коментар за някой сериал.

На мен ми харесва и дръгливото конче и фалшивата пророчица и дори бошлав психологията.

Не чакай, просто ги прочети. След това напиши дали ти харесват. Приятно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен много почна да ме радва младият гений. Не знам дали от това, че уча инженерна специалност или просто, защото през последните години от толкова много математика ;д, аз много бих се радвала на писмо, като неговото. Много е наивен и сладък и само как си казва всичко както си е. Психологът и неговите ревности бяха скучни тези епизоди. Като гледам и резултатите от рейтинга май не само на мен. Опитват се сценаристите ама много много не им се получава. В момента изобщо не ми е интересно и любопитно за това какво ще стане в следващия сериал няма го онова нетърпение за нов епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи.Не знам, защото харесвам актьорите ли, или защото ми изглеждат истински, макар и бошлав психологията, или защото няма досадни странични дразнители, но си го гледам и ми е  най-забавен от романтиките в момента, сравнен със "сиренца", "щастливи краища" и тем подобни.А може би, защото няма негативизъм и оплакващи себе си, тръшкащи се  герои? Все тая- предвидима, непредвидима, бошлав, небошлав, гледа се леко и важното е ,че се забавлявам и разпускам, пък и носи положителен заряд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така. По-ми харесва от сиренцето и щастливия край. Заедно с Училище Мурим са ми фаворите засега. И въпреки, че може да се предположи какво ще се случи във всяка следваща серия, с нетърпение чакам да излезе, за да видя наистина какво ще се случи. Героите обикновени, непретенциозни и предвидими, искрено ме забавляват, разтоварват и тонизират. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно  съм убедена вече, че на корейците трябва да им забранят да правят 16 серийни сериали,  а максимум  12.

Поредната, не знам за кой път тотално омазана след 10-ти епизод драма. 

 

То не бе циклене и глупости, направо  досада след 10-ти епизод.Особено несполучливо бе развитието на отношенията на брата с аджумата.Толкова му беше некомфортно на героя, колкото и досадно за зрителя и това, за да пълнят времето.Ако беше влюбен, да го разбереш, а то от едната жалост, която за край от немайкъде докараха аха до подобие на любов, нещо в което не вярвам да убедиха някой.
Все пак , краят поне не беше напълно захаросан.

 

След десети, спокойно може да се изгледа последния епизод .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, даже повече от Cheese in the tarp, който не успях да го догледам. Сънг Джун много го харесвам като актьор и мисля, че и тук успя да си изиграе добре ролята,Малко главната актриса ме дразни, въобще не я познах от Myung Wol The Spy, а там направи страхотна роля(като гледам пластичният хирург доста е направил).

 

Единственото, което е подразни в драмата е професорката и това, че с влюби в 38 години по-млад мъж от нея и естествено беше болна от рак.Явно цялата сюжетна линия с нея беше просто пълнеж.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много човешки сериал, при все че е странен на моменти. Първоначално с тия трима мъже ми беше все едно като онези драми тип Пепеляшка, но после малко смениха курса, което беше добро решение. Някак ми харесва идеята с това подобни влюбвания на трима в една мацка едновременно да е сценарии, защото реално много е малка възможността да стане от само себе си. Имаше добър баланс между главната сюжетна линия и разглежданите случаи. Също ми хареса идеята във връзката на главните, че дори и много да обичаш някого, промяната не става с магическа пръчка, както е в много от драмите, а е дълъг и труден процес. И един голям плюс - доживях в корейски сериал да видя нормални целувки, а не само олигофренско допиране на устни. Определено един по-различен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам има ли откъде да се намерят/свалят български субтитри за сериала. Видях, че го има онлайн със субтитри, но нямам възможността да съм с нет всеки път. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...