Jump to content

Recommended Posts

Доказано добра двойка са тия двамата, а Хенри и боеца допълнително красят екрана. Сигурно ще удрят по едно яко рамо на нашите и занапред. Мин А никога не подбира роли на мърла, тук също ще хвърчи перушина. Джи Соп е в отлична форма, без изненади. Очаквам сърцераздирателни включвания, но и двамата дават заявка да не се сополивят излишно. По-скоро ще подпалят оная озъбена кльоща и сухарите от фирмата. Нямам търпение :) Много доволна от началото. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа, за мен последните роли на Джи Соп са много повърхностни, за тренираното, нахъсано тяло, чар, екс талант и сексапил, които излъчва,

Очаквам нещо по-сериозно, не което да е от рода на рекламата или да се доближава до нея. Просто съм разочарована от ролите, по точно филмите които подбира,

имайки предвид, че може да играе всяка. Участвайки само в един филм, сериал годишно, поне би трябвало да си избере по-подхдящ:

смислен, многопластов, да има развитие, вътрешна борба, сериозна житейска интрига, това се предполага за имиджа който си е изградил с досегашните си роли и игра.. А това какво е; борба с килограмите, тема разнищвана и чоплена ежедневно...

 Разбирам, че трябва да разпуска, но феновете му очакват не само това...предполагам...

Иначе си е супер и класа... доказва го всякак...

Както и да е, ще го гледам, защото съм му фен, като няма друго, него ще гледам, ама едва ли ще ми е достатъчно... Не е чудно ако продължава в същия дух, да го  поотмина...

и му хвърлям  по някое и друго око. понякога, "понякога ще идвам във.. :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, за мен заявката е за лека и повърхностна комедия с нотки на драма към края. Не ме впечатли с нищо, няма заряд да искам да гледам по-нататък. И двамата главни са в добра форма, но историята е доста шаблонна.

Иначе и аз искам като Лукрецияна Джи Соп да се захване с нещо по-сериозно, но той явно се пази за киното. Обикновено там са му силните роли. То и без това сред телевизионните сценарий като излезе нещо читаво, е един път на няколко години и за него конкуренти има доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, не знам и аз за какво толкова да се пази - в киното, не е като да снима веднъж годишно по една оскарова, та сега преуморен да си почива.

Освен това .. е остарял. Мъничко, съвсем мъничко, просто мускулите не са така леки, а кожата седи твърде изпъната.. В прекрасна форма е, но леко сух, не така див и заразителен. Не че ще го върна, де... но .... Май за индустрията им това е важно.

 

Чисто като оцеляване, ако сега не убеди всички, че е още секси.. с такава лека коледна комедия... ще го наредим на рафтовете, при големите актьори отминали като лятна буря и забравени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласна с горните коментари.Да поостарял е Джи Соп...то времето на никого не прощава,но е вярно,че на него наистина му ходят доста по-сериозни, по-силни и най-вече драматични роли .Там му е силата и залагайки последните години на по-лекичките и повърхностни комедийки,загуби много от чара и силното си излъчване.

Като че ли прави тези сериалчета,хей така между другото...те не че са и много де....

По често го виждаме в разни реклами...колкото да не го забравят феновете...То и в този сериал май ще гледаме реклама на добрата му физическа форма(е ,не че имам нещо против :) )

Да,ще гледаме ,защото си го обичаме Джи и дано все пак съвсем да не ни разочарова :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мускули може да е направил, но в лицето е загубил.И съм съгласна с Майра, младостта напира и няма какво да избира толкова.Сякаш пък и има нещо свястно напоследък, да не говорим пък за тия, дето налазиха Китай, какви бози забъркаха.

Колкото до дълбокомислена драма- кой да я зяпа в Корея!

За мен, "дъвката" (Bubblegum)е къде ,къде по-дълбокомислена, с житейските проблеми и философия,поднесени на фона на нежна любов и хубава музика,  без "любимите" истерии и сополи,  но не се харесва в Корея, като гледам и тук, а аз си я гледам с кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да играе в някой сериозен филм, трябва преди това някой да напише сценарий за сериозен филм и да му предложат да участва. Не съм гледала нещо сериозно и драматично от Корея напоследък. Докато очакваме, ще се гледаме това. На мен засега ми харесва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани първите 2 епизода да се включа и аз. Имам чувството, че само красавци са събрали в този сериал. Радват окото на макс. Още първи епизод очите ми остана по боксьорчето, много красив с тези хубави скули. За Джи Соб какво да кажа доказал се е толкова много пъти, но тука се съгласявам с мненията на хората, които са коментирали преди мен. Също искам да добавя само на мен ли ми се струва или го няма онзи пламък в очите му? Имам чувството, че сега гледат уморени и до някаква степен отекчено. Момичето е голяма сладурана, но нещо ми дразни окото с тоя надебеляващия грим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм от малкото, които предпочитат по-леките сериали. Лично за мен онова, което гледам, трябва да ме отпуска, да ме разсейва, да ме забавлява. Затова и отбягвам сериозните и дълбокомислени драми, както и историческите такива. Как може да ви се гледат сърцераздирателни истории, сълзи и сополи... След всяка новинарска емисия ми се гледа нещо супер разведряващо. Не знам как имате нерви и сили за онези дълбокомислените корейски драми, сериозно...

Колкото до Джи Соп. ЕГН-то и гравитацията не прощават. И все пак, за 38 годишен мъж, човекът си изглежда прекрасно. Не бил като на 25... Че кой е... Напълно нормално. И все пак предпочитам да гледам мъж на неговите години в романтична история пред някои 25 годишни келеши. Много по-естествено ми стои някак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, че какво му е на човека? Здрав, жилав, стегнат мъж. МЪЖ. Не келеш. Изглежда дори по-добре от преди, а разчупването на многострадалния образ му идва много добре. Тук е доста по-успешно от Слънцето. Додява ми вече от твърде много излишни и проточени тегавини, достатъчно драма си имам в живота. 

С Мин А си партнират добре открай време, радват ме. Ще направят хубава двойка, смятам. А и ми идва добре да видя двойка, които ще се хванат и заедно ще изградят нещо, вместо вечно единият да мъкне другия на гръб. Обичам силни характери и този сценарий дава надежда да се изявят точно такива. (А и от видяното дотук май излиза, че нашият го раздава благодетел на напълно чужд човек, боеца. Как да не го хареса човек???)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, че какво му е на човека? Здрав, жилав, стегнат мъж. МЪЖ. Не келеш. Изглежда дори по-добре от преди, а разчупването на многострадалния образ му идва много добре.

Ами не знам. Бил остарял с 2 думи. Не знам защо се очаква на 38 да изглежда като на 25. И на мен ми харесва повече от преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, Кiddo,     :up: .

След изгледан и втори епизод, никакви кусури не намирам- ще се забавляваме, сигурна съм.И аз напоследък  предпочитам разтоварването пред натоварването, а и  открай време, мъжете пред  келешите :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз не виждам проблем с остаряването. Факт е, но на всеки се случва, никой не подминава и пр. и както казах - няма да го върна. Просто ако сравняваме 38 годишния Джи Соп... еми даже и с боксьорчето... а защо не и с други 25 -30 годишни... Еми, вижда се. 

 

И също нямам нищо против леките неща... кой го каза, че драмата в живота стига.

 

Даже мисля, че именно тук ще имат много здраво предизвикателство на уменията си - въпреки че сега ще им липсва блясъкът на принц и принцеса, те ще трябва да създадат истински и красиви образи на хора, на които да искаш да съчустваш, и то в традиционно лек Пепеляшков сценарий, където се очаква просто да се краси екрана...

 

А впрочем ако беше японски щях да кажа, че е поръчков пропаганден сериал за борба с наднорменото тегло. В Корея да нямат проблем с това напоследък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле как сте се развихрили, за два дни добре сте се потрудили. 

Аз също го намирам остарял и то много бързо. Стреса не прощава на никого.

Но едно не може да се отрече- отлична физическа форма. Чак прекалено. Дали не сме преживели тайно любовна драма, далеч от очите на феновете? Дали това не е била причината да се покрие напоследък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия готини мускули, защо да не го гледаме напримар в някой завладяващ екшън, 

в който може да се преплетат куп други нишки, и любов и криманале и политика...

Искам го действащ, завладяващ, да сипе огън и жупел с ролите си, там изпъква талантът му, не в тези глезотиести и повърхностни, много неубедителни, сякаш изфабрикувани, колкото да има нещо с което да се занимават актьорите филми.

Колкото до забавата, има я във всички корейски вървящи сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да подмина темата.

Макар и поостарял, но перфектен, както винаги е Джи Соп. В комедия не сме го гледали и това е предизвикателство, предполагам за него и за нас.

Доволна, доволна, та чак предоволна! :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наченки на бръчици и завяхване, ама голям праз, вижда се само блажно, бе... Страхотен и страхотна игра, но би било ненормално обратното, то от него само най-доброто се очаква. Изненадата ми беше главната и то визията и самия образ, нещо различно сякаш е, дано, щото от нея също не може да произлезе лоша продукция. По-скоро Jung Gyu Woon му ходи да е в ролята на главната, бая задебелял ми се струва, но това не му отнема от чара, сладур е. Не можах да издържа и почнах да гледам текущо, голяма глупост и голяма зарибявка, ех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, в трета серия Шин Мин А беше толкова добра - сладка и преживяваща, че даже гримът й спря да ме дразни със леко чуждата си физиономия. Най ми е  интересно какво ще я пречупи, за да започне да отслабва. Понеже 

очевидно само с тренировки не става.

 

 

Те вече намекваха, че Врагинята й е била самотна и затова е била дебела някога, та явно ще се търси по уплетена история и духовна мотивация... Или пък не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравословен проблем. Както и нашият симпатяга яко се бори с неговото си здраве. Явно ще се борят заедно.

 

Почнаха вече готините диалози. Закачката с Йонг Пал ме счупи просто.  :28558:  Личи им опитът заедно и доброто взаимодействие пред камера и по принцип. 

Врагинята пък не знам какъв ѝ е проблемът, та скача на човек, който ѝ е помагал. Изключително противна и яко блъска на пластмаса. Но идеална за ролята.

Бившият накрая е ясно, че пак ще си я иска. Ама да не е блял.

Признавам, че Хенри, Джи и хубавото боксьорче ми идват баш как си трябва за плакнене на окото, но и не само. Отлично си пасват, скиците му ньедни. :xaxa: Сега обаче ми е дерт боеца да не го натресат на т'ва досадно, самовлюбено айдълче, дето го показаха. Не заслужава да иде зян по толкова брутален начин... :slap:

И дали няма да намерят половинка на готината разведена приятелка? Таз мома винаги готини роли играе. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...