Jump to content

Kamenashi Kazuya (Каменаши Казуя)


mrnkaloto

Recommended Posts

Kamenashi Kazuya
kazuya20kamenashi203.jpg

Име: 亀梨和也 (かめなし かずや), Kamenashi Kazuya, Каменаши Казуя
Прякор: Каме, Kame, Kame-chan, Ka-kun
Професия: Актьор, певец в KAT-TUN
Рожденна дата: 23 февруари 1986 г. в предградие Едогава, Токио
Височина: 171 см
Тегло: 54 кг
Кръвна група: B
Семейство: Двама по-големи и един по-малък брат

Филми:

Stigmatized Properties | Jiko Bukken: Kowai Madori (2020)
Policeman and Me | P to JK (2017)
A Beautiful Star | Utsukushii Hoshi (2017)
Joker Game | Joka Gemu (2015)
The Vancouver Asahi | Vancouver no Asahi (2014)
It's Me, It's Me | Ore Ore (2013)
Humanoid Monster, Bem | Eiga Yokai Ningen Bem (2012)
Gokusen: The Movie (2009)

 

Драми:

Justice in a Balance Season 2 | Seigi no Tenbin Season 2 (NHK, 2023)
Shoutai (WOWOW, 2022)
Justice in a Balance | Seigi no Tenbin (NHK, 2021)
Red Eyes | Red Eyes: Kanshi Sosahan (NTV, 2021)
Strawberry Night Saga (Fuji TV, 2019)
Final Cut (Fuji TV-KTV, 2018)
I'm Your Destiny | Boku, Unmei no Hito Desu (NTV, 2017)
The Mysterious Thief Yamaneko | Kaito Yamaneko (NTV, 2016)
Second Love | Sekando Rabu (TV Asahi, 2015)
Tokyo Bandwagon (NTV, 2013)
Humanoid Monster, Bem | Yokai Ningen Bem (NTV, 2011)
Perfect Girl Evolution | Yamato Nadeshiko Shichi Henge (TBS, 2010)
MR. BRAIN (TBS, 2009) - епизод 3
Drops of God | Kami no Shizuku (NTV, 2009)
The One Pound Gospel | 1 Pound no Fukuin (NTV, 2008)
Tanaka Express 3 (Fuji TV, 2007) - епизод 9
Love of my Life (NTV, 2006)
Suppli (Fuji TV, 2006)
Nobuta wo produce (NTV, 2005)
Gokusen 2 (NTV, 2005)
3 nen B gumi Kinpachi Sensei 5 (TBS, 1999)

 

ТВ филми:

Tegami: Keigo Higashino (TV Tokyo, 2018)
Yuuki (NTV, 2006)

Kuitan SP (NTV, 2006)
Kindaichi shonen no jikenbo - Kyuketsuki densetsu satsujin jiken (NTV, 2005)


ФОТОГАЛЕРИЯ

 

(повечето обработени, ма кво от тва - много ми харесаааа...а
KamenashiKazuya2-2.jpg
Kamenashi_Kazuya_22.jpg
f512709ff2388c73.jpg
4d9b3920e0f126ad.jpg
dfd42e4223dcc116.jpg
ea6d854b89c6c13e.png
501450df16ecd47194ee37b4.jpg
a5ea070e49caa3c8ab6457f9.jpg
f8e878f45b26f26eda44a8de397a118612313249
 


Новата му фотосесия за списание "AnAn"

още снимки тук

Редактирано от bealonenomore
Обновена филмография.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tatta Hitotsu no Koi и Yuuki са нещата му, които искрено ви препоръчвам. Първото е безбоцно мила романтична история, а второто е един от най-трогателните филми, които съм гледала някога-демонстрация на това какво е мъж да плаче красиво и на таланта на Каме. Наистина го бива в сериозните роли и с удоволствие бих го гледала в някоя голяма драма, дори и филм да е. В Dream boys 2006 той и Субару играят главните роли, така че и там може да му се израдвате, макар че мюзикъла е много слаб и Каме като боксьор не е добра идея. Тази драмата с винцето още не съм я изгледала цялата, но не е лоша засега...И да не се стряска никой от размерите му в някои от сериалите, мини момче е, ама и така си го обичаме.

 

А онзи ден ми припомниха колко е грозна Ран-чан, кучето на Каме, уви не намирам свястна снимка, за да изразя ужаса си от това животно.

 

http://www.youtube.com/watch?v=G-32Tlhi1nQ&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превю на новата рекламе на Каме за Panasonic, която ще се върти по японските телевизии от 01.04.2010.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_lkuFqkm7Nw&feature=player_embedded

 

аз лично не бих отказала и по нашите канали да я дават. Twisted Evil

Каме е гол до кръста и се бръсне под обилно течащи водни струи... какво повече?!

Тамън да попитам какво е общото между Панасоник и бръсненето, ама се досетих (тъй де, не се досетих, ами видях Rolling Eyes Laughing ). Но пък беше странно да видя бръснещ се Каме. Честно казано, не съм си помисляла сериозно, че който и да е кат-тунковец (с изключение на Коки), че и една доста голяма част от останалите японски актьори, разхождащи се по екрана ми, изобщо имат нужда да си бръснат лицето - винаги изглеждат толкова меки и гладки. Особено Мару и Уеда.

 

Не е честно, японските реклами са толкова забавни, не са като нашите (на които аз лично се самоизключвам; после някой като ми каже "Ааа, пък тая реклама, дето непрекъснато я въртят, е толкова тъпааааа~" и аз "Ъъъ... добре... щом казваш..." ^_^" Laughing ) *намус*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън да попитам какво е общото между Панасоник и бръсненето, ама се досетих (тъй де, не се досетих, ами видях Rolling Eyes Laughing ). Но пък беше странно да видя бръснещ се Каме. Честно казано, не съм си помисляла сериозно, че който и да е кат-тунковец (с изключение на Коки), че и една доста голяма част от останалите японски актьори, разхождащи се по екрана ми, изобщо имат нужда да си бръснат лицето - винаги изглеждат толкова меки и гладки. Особено Мару и Уеда.

 

Не е честно, японските реклами са толкова забавни, не са като нашите (на които аз лично се самоизключвам; после някой като ми каже "Ааа, пък тая реклама, дето непрекъснато я въртят, е толкова тъпааааа~" и аз "Ъъъ... добре... щом казваш..." ^_^" Laughing ) *намус*

Ауууу, недей съди по рехавата косица и тънката талийка, Каме точно е космат за целия КАТ-ТУН накуп, че е и с кофти кожа, за тва му удрят малко повечко грим и не си личи като му набоде брадицата. Джуно е кьосе, Жинката и той малко рехав ми идва, но Каме в тва отношение си е мъж та дрънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, недей съди по рехавата косица и тънката талийка, Каме точно е космат за целия КАТ-ТУН накуп, че е и с кофти кожа, за тва му удрят малко повечко грим и не си личи като му набоде брадицата. Джуно е кьосе, Жинката и той малко рехав ми идва, но Каме в тва отношение си е мъж та дрънка.

 

А, че е космат - космат е, ама съм виждала само оттук-оттам да се подавят разни кошмарни неща като вдигне ръце. По лицето никога нищо не съм забелязвала (освен кофти кожата), обаче не мога и да си го представя брадясал o_O

 

Аз вмомента се надавям тя коса от рекламата да е истинска, че.. както се пострига в Яманаде изобщо не го харесвам.

И да не е, много бързо ще порасне до една прилична и обичайна за него дължина Wink И дано в скоро време не си причини пак нещо такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче е бижу! Няма роля, в която да не е влязъл с двата крака. И освен това пее и танцува супер. Гледала съм абсолютно всичко с него. Нито едно не е за изпускане. Комедийни или сериозни роли - играе всичко перфе! Любимите му роли са ми на Хирото в "Just One love" и на боксьорчето в "One pound-Gospel". Почти няма допирни точки в тези две роли, пълни противоположности. Но Каме се справя отлично с всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) ;) ;)С този актьор ми беше първата японско сериалче което гледах Nobuta Wо Produce и от там ми стана много симпатичен.И след това останалите му сериали ги изсгледах с удоволствие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата реклама на Каме: :D

 

 

Използвана е и една от новите песни на КАТ-ТУН "Perfect" :D

 

Една снимка от новите списания :D

 

more201104p192.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каме ще бъде водещ/коментатор на бейзболната програма “Dramatic Game 1844“ на NTV, която ще излъчи на живо от Токио Дом 22 мача на Giants. :D

 

dramaticgame.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shounen Club Premium беше излъчен на 22.03.2011. Гости - Каме и Суга Шикао :D

 

Ето една от песните:

 

http://www.vbox7.com/play:c4f67a31

 

Песента страшно ми харесва, може би най-вече заради гласа на Каме :D

Гласовете на Каме и Суга заедно звучат много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още една от най-любимите ми техни песни :D Жалко че не са и останалите там....

А в някой нов сериал ще участва ли?

Благодарности abjc за това че постваш новинки за момчетата :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още една от най-любимите ми техни песни :D Жалко че не са и останалите там....

А в някой нов сериал ще участва ли?

Благодарности abjc за това че постваш новинки за момчетата :thanks:

 

Удоволствието е мое :D

 

Все още няма новини за нов сериал, но и графикът му в момента е убийствен, освен всичко друго в момента води и 3 бейзболни предавания. :)

 

Но участва в Kinpachi Sensei SP (гостуваща роля мисля).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен е този Каме, колкото повече го гледам толкова повече започва да ми харесва! Първо го гледах в Продуцирането на Набута и въобще не ми допадна (е все пак очите ми баха в Ямапи :inlove: ), но след това изгледах много други драми с него и се получи една възходяща градация. Абе направо ми се издигна във очите - много е талантлив и е голям сладур.Чакам с нетърпение негови нови проекти на малкия и големия екран! А песента му Kizuna за Gokusen 2 ми е любима :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...