Jump to content

Hashimoto Ai (Хашимото Аи)


Recommended Posts

Хубаво е, че Otona drop вече се появи в мрежата. Само субтитри липсват.

Официален сайт на Хашимото-чан

Little forest ще бъде прожектиран на Берлинале другия месец. Филмът е включен в секция "Кулинарно кино".

Тази година ще я видим в 3 филма. За догодина снима още 1 заглавие - The Shell Collector, в което отново ще си партнира със Соске Икемацу.

Аи е рекламно лице на Тойота:

https://www.youtube.com/watch?v=rD4jf4m7oSI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех готина рекламка тва с картите...дама пика излезе душичката. :D

Определено ми се иска да гледам нещо с нея тъй като ми хареса доста играта й в Hard Nut ама нищо не ми грабва окото..нито тая драма дето излезе в последствие, нито тея филми сега. Как да я гледам в Otona drop като сюжета не е по вкуса ми, а екранните й партньори изглеждат съмнително да не кажа друга дума..оня на постера с тая прическа прилича на ябълка?! :/ :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във филмите на Накашима има доста интересни роли. Ако искаш да видиш решителната Аи, там трбява да я гледаш. В Киришима също. Ако искаш нещо по-спокойно - Home и Контролна кула.  I'll Give It My All ... Tomorrow е забавен. Аи играе дъщеря на главния герой.

От дорамите препоръчвам Wakamonotachi. Страхотна роля направи в нея, макар и второстепенна. Забеляза се, а героинята й претърпя най-голяма промяна от всички участници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм е то в тея филми на Накашима видях само една нейна роля в тва World of Kanako и то там май не е от най важните персонажи. Абе то тоя директор повече лансира Ана Тсучия, нея и дал 2 важни роли..Може да се прежаля за wakanomotachi-то, поне изглежда забавно. Паразита нали играе там ама аз тва анимето не мога да седна да гледам пък камо ли филма.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай дебютният й при Накашима - Изповеди. Там наистина играе лошо момиче, а и е още дете в този филм. Харесва ми, че вече започва да събира разнообразни роли и това й помага да покаже различни страни от таланта си.

Ана беше главна само в Камикадзетата, но при второто и третото си сътрудничество с Накашима има второстепенни роли. При Аи се получи нещо подобно.

Кой паразит имаш предвид? Шота ли? Той не участва във Wakamonotachi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за напътствието, нейна детска роля ми се струва действително интересна! :) Под паразит имах предвид това. Мисля, че даже е още онгоинг анимето по което е правен ама мен лично хич не ми хареса замисъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи правилно съм схванала. Аз го чакам с нетърпение. Кастът на филмите е убийствен. 

Донесоха ми постер на Little forest и трябва да кажа, че само като го гледам, ми се приисква да видя и филма. Толкова прекрасно е направен. Брошурата е от цели 2 листа и показва Аи на фона на годишните времена. Красота! Доколкото разбрах, ще излязат 2 филма с това заглавие. Мисля, че тук може да очакваме най-смирената и спокойна роля на актрисата. И такива превъплъщения са важни за израстването й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз като пиша не се старая особено, а и стила ми е малко увъртян и затова възникват такива чуденки понеже както се бях изразил наистина човек да си помисли, че говоря за конкретно лице не за филмово заглавие. :D Чакайте си го, но аз лично там съм твърд пас, просто не е мой тип заглавие както и да го въртя в смисъл, че не ме кефи нито идеята нито реализацията й така че какъвто и каст да ми сложат няма как да стане. Даже по скоро бих гледал това Little forest, дето най-вероятно ще залага повече на кадрите и внушенията отколкото на действието. Лошо няма де, сигурно ще е приятно заглавие, япониците дори и от най-обикновенните неща могат да изтискат нещо интересно и стойностно колкото и скучно да изглежда на пръв поглед. Колкото до израстването на Ай, точно заради това ми се иска да я видя в нещо интересно понеже само с една роля ми направи впечатление и си мисля, че има потенциал за големи неща както Ая Уето или Еми Такей, дори с втората бих ги поставил в една категория като типажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми напоследък има спад с добрите роли. По-комерсиално го раздава. Радвам се, че Аи прави повече филмови участия и се появява в по-нестандартни придукции. Тя има по-голям шанс за напредък, ако продължава в този дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30 януари догодина е премиерата на нов филмов проект, включващ Аи и Юко Такеучи - Zange. Режисьор е Йошихиро Накамура (The Snow White Murder Case).

2016г. очакваме актрисата в още една лента, Shell Collector, адаптация по новела на Антъни Доер. Това е второ сътрудничество на Аи със Соске Икемацу. В каста са включени още Лили Франки и Шинобу Тераджима.

41b2c6a9e068447d.jpg

 

 

35dae97826f6870c.jpg

ee492fcb7ee43d62.jpg

177831de13027406.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_nwms8678Dw1ru7l1vo2_540.jpg

tumblr_nwms8678Dw1ru7l1vo1_540.jpg

Аи по червения килим на Кинофестивала в Токио на 22 октомври. Филмът Zange беше включен в конкурсната програма.

Ето я и с Кенго. Снима рекламен клип за Кумамото, озаглавен Utsukushii Hito.

CSyTnztUEAARhe-.jpg

Другата голяма новина е свързана с нов проект на режисьора Исао Юкисада, който ще се снима догодина по програмата Kumamoto PR film. Utsukushii Hito (”Beautiful People”) събира на едно място Аи Хашимото и корейския актьор Канг Санг Джунг.

tumblr_nwmegj5qzv1uzpol6o1_540.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен нов трейлър се появи днес към филма Zange! Включва песента на Wagakki band - Strong Fate.

Лентата беше прожектирана на кинофестивала в Токио миналата година, но по кината ще тръгне чак на 30 януари. Трейлърът е повече от любопитен.

След прекрасната 2015г., ето какво още предстои на Аи (няма дорами, което означава, че се е насочила към киното за момента - похвално!):

Постерът към Shell collector

tumblr_nylra0ahTn1uzpol6o1_540.jpg

Аи и Ери Ишида в Utsukushii Hito на Юкисада. И това заглавие ще се очаква с нетърпение.

tumblr_nwyx15kbzh1ru7l1vo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!
Малката Аи порасна! Вече е пълнолетна. Да е жива и здрава и да продължава със силните изпълнения на екрана! Превърна се в прекрасна дама. Стискам палци да я виждам по-често на червения килим по време на големи кинофестивали. С талант като нейния дано да има късмет и да попадне на качествени продукции!

Ето и тортата - двойна, понеже днес е роден и Ю Инаба.

tumblr_o0e1reljcu1ru7l1vo1_1280.png

 

Фенска манга на Hard nut.

tumblr_nyxxo6p4G51u7w73qo2_540.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден филмов проект за Аи - този път в комбинация с Аои Миязаки. Лентата се нарича Birthday Card и е на реж. Ясухиро Йошида (The Summer of Whales, Enoshima Prism). Снимките са били през юли 2015г. в Нагано. Премиера - този октомври (дали няма да е на Токийския кинофестивал?!).

Birthday_Card_%28Japanese_Movie%29-001.j

Интервю, преведено на английски и страхотна фотосесия:

tumblr_o0ucce9YjR1uzpol6o1_540.jpg

 

 

 

tumblr_o1m3x5mGpo1ru7l1vo4_r1_1280.jpg

tumblr_o1m3x5mGpo1ru7l1vo2_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 март Utsukushii Hito ще открие кинофестивалът в Кумамото.  Това е японско-корейският експеримент на Юкисада, в който участват още Канг Санг Джунг, Кенго Кора и Ери Ишида (Кенго и Юкисада са от Кумамото).

kumamoto_ogp.jpg

Първият филмов проект за Аи догодина е  Utsukushii Hoshi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе тийзър на новия филм на Аи - Birthday card, в който си партнира с Аои Накамура и Аои Миязаки. Основната песен ще се изпълнява от съпругата на Ейта - Кимура Каела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем в края на годината ще видим Аи в нов филм. "Кото" е дебютна лента за реж. Юки Сайто, адаптация по новела на нобеловия лауреат Ясунари Кавабата. Премиера: 3 декември.

Koto_%28Japanese_Movie%29-01.jpg

Останалите участници са Ясуко Мацуюки, Рико Наруми и Шоно Хаяма.

Представянето на Utsukushii hito от 25 април.

tumblr_inline_o4g82kngVJ1t8ocip_540.jpg

 

 

tumblr_o671ilY58M1ru7l1vo4_1280.jpg

tumblr_o670xo2Jo31ru7l1vo1_540.jpg\

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесният трейлър на Parks подсказва, че ще станем свидетели на една прекрасна история. Ако се замисля за името, сещам се за още един филм, с подобно съдържание - Токио парк на Шинджи Аояма. Този обаче, добавя музика към сюжета.

Според мен, участията на Аи останаха недооценени миналата година. Дано тази да е различно!

Parks_(Japanese_Movie)-p2.jpg

Двата филма с Аи тази година се очаква да са супер класни. Ще излизат един след друг. Първо Parks - през април. Май месец очакваме Utsukushii Hoshi с Каме. Неговият тийзър в момента е само няколко кадъра, които почти нищо не издават. 

tumblr_oj3at6IZxs1ru7l1vo2_540.jpg

 

 

 

tumblr_oj3at6IZxs1ru7l1vo1_500.png

Parks_%28Japanese_Movie%29-001.jpg

tumblr_ok2xkbszLA1uzpol6o2_540.jpg

tumblr_ok2xkbszLA1uzpol6o3_540.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...