Jump to content

Yamada Yuki (Ямада Юки)


Rie

Recommended Posts

Ново участие в дорама за Юки. Заглавието е Itazura na Kiss ~ Love in Tokyo, стартира на 29 март по Fuji TV TWO, а епизодите ще са 16 на брой (предполагам, че ще са около 20-25 минути). Дорамата е адаптация на популярнатa шоджо-манга на Каору Тада, по която са направени и японската дорама от 1996 г. - Itazura na Kiss, както и тайванския сериал It Started with a Kiss и корейския с Kim Hyun Joong - Playful Kiss (2010). На Юки ще му партнират Хонока Мики и Юки Фурукава.

Двамата Юки ще са съперници (естествено), героят на Ямада-сан ще се казва Киноске Икезава.

Радвам се да ги видя заедно в една продукция, но когато прочетох сутринта новината въздишах много силно не от радост, а от мъка. Помня корейския сериал, който страшно ме издразни преди години и изгледах с големи превъртания (май гледах и само сцените с Kim Hyun Joong, защото главната героиня бе изключително дразнеща), така че и тук не очаквам нищо добро.

 

6c5b2c26983bafae.jpg

 

source: ANN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази история ми е много добре позната, защото съм гледала както японскта версия от 1996 г.(макар и не всички епизоди, защото не успях да я намеря цялата), така и тайванската и корейската. Разбира се резултатът всеки път е различен, така че ще ми бъде интересно да видя как ще представят персонажите този път.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави му тема тогава, а аз ще гледам (то е ясно заради кой - двамата Юки) и обещавам да коментирам. Юки ще е в ролята на прецаканият герой, така че ще трябва подкрепа, хаха.

Не съм запозната с останалите версии, аз и корейската нямах идея, докато не я изгледах, че е по манга, но да видим наистина какво ни очаква и тук, в новата адаптация след 17 години от японците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала другите адаптации, но помня, че правиха стейдж версии с Рен Ягами и Руйто Аояги.

Героите тук изглеждат толкова симпатични и вероятно ще видя, как се справят в сериите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще видим в утрешният тв филм (спешъл) на Great Teacher Onizuka: Graduation. Юки публикува преди няколко часа снимката в блога си и не се сдържах да не я публикувам. Много са хубави двамата с Нобу Сузуки. Очвидно ще е готвач, хмм, ще го видим.
Itazura na Kiss - Love in Tokyo започна. Гледам го само заради Юки. Страхотно се справя с ролята си, влязал си е в образа.
Kyokuchu Hatto приключи в събота, но все още не съм изгледала финалния епизод, за да видя Юки и там. Както и да са завършили историята, той беше прекрасно шинсенгуми.

42391c7c6aafc667.jpg
 

 

e35a416891198102.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9 юли ще стартира новата дорама Starman ~ Kono Hoshi no Koi, в която ще участва Юки. Малка ще е ролята му, а от снимките, които видях героят му ще работи в някакво заведение за хранене (доколкото разбирам) и ще е влюбен в героинята на Касуми Аримура. Виждам го в ролята на влюбеният наивник, с добро и чисто сърце, който винаги е готов да помогне на всеки, доброто съседско момче. Задължително ще гледам, дорамата е в любимият ми при японците жанр - човешка драма.
Itazura na Kiss - Love in Tokyo все още се излъчва, но нямам никаква идея какво се случва в този сериал, който прекъснах след втора серия. Четох коментари в интернет, че Юки се представя много добре.

В края на месец май излезе новината, че Юки ще издаде първата си самостоятелна фото-книга на 25 юли, а на 3 август ще бъде и нейното представяне. Вчера се появи и видео с Юки от заснемането й, както и корицата на книгата му.

c23156fbf8da5aae.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха! Браво на Юки! Заслужава фото-книга, както и разнообразие в ролите. Стигат му старите герои! Искам ново предизвикателство за него. Д2 ще правят нов стейдж, забелязах, но не видях, дали всички ще се включат.

Аз още се мъча с Итакис, но му се вижда края. Добре, че са Ямада, Каджи и Ширамата, че да ми просветва в някои моменти. Последно оставих Юки, облечен като Дядо Коледа.

f431c09e83b5c718.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотокнигата на Юки излезе преди седмица и струва 2 500 йени (25 долара). Успях все пак да видя снимките дори с много лошо качество, когато се появят по-добри версии, ще споделя линк. От всичко, което видях мога да кажа, че фотосесиите му са страхотни. Много добре изпипана фото-книга, за разлика от други, които съм виждала.
Гледам Юки всяка седмица и в новите епизоди на Starman - Kono Hoshi no Koi. И ме разсмива и ме кара да му съчувствам, че има толкова нехаеща за него любима, за която той дава мило и драго. Голяма душа, отново ведър, забавен - това си е Юки.

Една от снимките, която открих с добро качество в сайта на sumabo.jp.

f0ea613099a943de.jpg

И обръщението на Юки във връзка с излизането на книгата му. Утре (бел.ред 3 август), от 12:00 ч. японско време, в Токио ще бъде и официалното й представяне. На едно от интервютата се сещам сега, че беше казал, че той "вече е книга", хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита фотокнигата! Уоу! Това е друго нещо! Повече от година не сме виждали подобна поза от Юки. Охо, със синята коса е супер!

П.П. Юки да не е фен на U-kiss? Видях снимка от техен концерт с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно им е фен, щом беше на техния концерт в Zepp Tokyo на 31 юли и се снима след това с момчетата. Зная, че със Сънгри от Big Bang е близък, той и ги харесва много, за други не се сещам да е споменавал.

Да сложа в темата му и снимките от днешното представяне на фотокнигата. Много е хубав, а и се виждат някои от снимките в нея.

a2fddc2f6e057efc.jpg
 

 

b5a2bf3b71df30d3.jpg

9e0cb0908d5455d9.jpg

9c0b27834d5feed8.jpg

ea1690d9577fcfcd.jpg

02e5f9ad5d866a0e.jpg

source: newslounge.net

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, вътре какви фотоси има! Невероятно са направени! Видях само 2-3 снимки, но всичките са уникални арт творения.

Поствам една снимка с Ширамата, с когото леко се засякоха в Итакис.

44b7c45dc6964009.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юки е главен герой в новото видео на GReeeeN към парчето им Itoshi Kimi e, което е заглавно и към дорамата Oh, My Dad! (2013), която се излъчва в момента в Япония.
Отново характерния за групата продължителен видеоклип (тук цели 9 минути), като една мини дорама, което разказва живота на двама млади, които се влюбват, сключват брак, раждат им се деца и изживяват живота си заедно.
Потръгна му на Юки, дорами, фотокнига, клипове. Радвам се, че кариерата му се разви през тази една година. Голям бонбон и във видеото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес навършва 23-и години. Да е жив и здрав.

Нищо нова не предстои (поне за сега) с Юки, но мисля, че може би името му ще ни изненада в някоя от новите дорами, които стартират през октомври. Starman - Kono Hoshi no Koi приключи миналата седмица. Малко странна дорама, фантастично-романтична приказка, но все пак завърши щастливо.
Снимките от фотокнигата му излязоха и с отлично качество. Ето една от тях, подходяща е тъй като е свързана с любимия му спорт - безйболът.

262bd42ec15e5aaa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Откога не съм влизала в тази тема! Даже ден ден на Юки не съм отразила. 

Поводът да се отбия тук, е новата визия на актьора. Не само че е изрусен, но и косата му е скъсена максимално.

0fb7f8502151ca25.jpg

2d55d120dd495ada.jpg

 

Равносметката - What has changed in three years, TV Guide:

http://www.youtube.com/watch?v=rZOOeRxD_MQ

 

Един от последните проекти на Юки, наречен “Zou o naderu” (Touching the Elephant). Това е 9 серийна поредица в полу-документален стил. Ямада-кун се появява в 9-та част.

https://www.youtube.com/watch?v=dd_mtgtbcL4

 

И още едно събитие, на което е присъствал днес - "Kyokuchu Ongaku-kan LIVE ~Bakumatsu Festival~

12 души от Д2 са участвали в него. Юки се е похвалил, че е изиграл 12 роли за изминалата година и очаква тази да е още по-добра за него. Дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За радост преди три седмици си върна нормалният цвят на главата. Не зная какво беше залитане, така нехарактерно за него, но може и да е било свързано с роля, така и не разбрах. Добре, че беше за много кратко, изобщо не му отиваше.
Трябва да отбележа, че Юки е голям фен на Bangtan Boys. През декември бяха първите участия на групата в Япония, a Юки беше на една от срещите с тях. Снима се с момчетата, много ги похвали веднага в блога си, обича парчетата им, слуша ги с удоволствие. Само не успях да разбера защо бяха на снимката само шестимата от BTS, а точно моят човек от групата липсваше. Захарчето се беше скрил някъде.
Юки обича доста от корейските изпълнители, слуша к-поп, освен че е и много близък със Сънгри, не веднъж го е показвал.

Нов филм за Юки, който излиза на 10 май в Япония. Заглавието е Live, а Ямада-сан ще си партнира с Ито Оно и Юки Моринага. Днес видях новината в японските сайтове, а и Юки я сподели преди малко в Амеба-та. Сега излиза като заглавие, нямам и точна представа за какво точно ще е продукцията, но пуснаха снимка, а на нея се виждат тримата главни герои. Някаква странна японска комедия ще е според мен, чийто хумор често ми убягва, а и Юки като му гледам учудената муцуна...

Юки направи и още един филм, който излиза в началото на тази година и е от сериите Gachiban със заглавие Gachiban ULTRAMAX. Поредната безумна японска продукция от жанра на "Как да набием някой", в които миналата година участваше и Ацуши Арай. Явно сега е дошъл и редът на Юки, да бъде насинен.

Тази година излиза и Me & 23 Slaves с Юки. Снима, не е като да не е пред камера, просто тази година започва с повече филмови проекти.

Live (2014) Official Site

31d55382dde41b23.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gachiban ULTRAMAX излиза в Япония на 12 април. Тези дни го рекламират много в амеба, а днес излезе и трейлър. Героят на Юки е член на Якудза, затова е било и изрусяването през декември, заради снимките на филма (за радост това вече е история). Стабилно се пребиват от бой с Масатака Кубота, който е врял и кипял в тези филми, но на Юки му е за първи път. Това е 21-и филм от тази поредица, аз ги наричам "Как да се научим да пребием някого от бой".

Появи се и трейлър на филма

, за който също споменах в последния си пост. Не го усещам добре нещо и този филм, но да видим какво ще е.

Иначе в момента Юки е зает със снимките на продължението на Itazura na Kiss - Love in Okinawa, което ще се излъчи скоро отново по Fuji TV TWO, а преди два дни цъфна и той заедно със сакурите в Токио на снимка в блога на Шо Джиннай.

 

6da0c42a62616fb8.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са филмите на Юки това, но какво да се прави. Охо, с премиера на 12-и ще е конкуренция на Гаргите.

Снимка със сакурите си е щракнал, но вижда и една друга с Ширамата, където са направили едни физиономии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов филм за Юки това лято (здраво ги е подкарал). Hot Road е заглавието, екранизация на манга със същото заглавие от средата на 80-те години и ще излезе на 16 август по кината в Япония. И затова е бил изрусен ноември, защото снимките са стартирали точно тогава. Ролята на Юки в този филм ще е на Кинпа, който е член на бандата мотористи - Nights. Съвпаднали са му снимките на Gachiban-филма с този, затова е имал и този вид, на лошо (и изрусено) момче.
Рена Ноунен е в главната женска роля. От историята разбрах, че тя ще е в ролята на 14-годишна ученичка (тя Рена, че е малка - малка е, но чак толкова не е, идея нямам как ще го представят), която ще се влюби в лошото момче, член на бандата на Юки. Ролята се изпълнява от Хироми Тосака от J Soul Brothers, който според историята ще е на 16 години, а самият той доооооооооооста отдавна е преминал тази възраст. Както и да е, няма да седна сега да ги мисля, а и историята е ясна - любов между доброто момиче и лошото момче, и всички, които се противопоставят на любовта им.
Заедно с Юки, като членове на тази банда ще са Мотоки Очиай (одобрявам с две ръце), Юя Ендо, Шухей Ногае, Рьохей Сузуки и героят на Хироми Тосака.

Юки като член на бандата Nights. За снимките на филма специално се е явявал на курс за управление на мотор. Той има шофьорска книжка, но сега му се е наложило да вземе и друг лиценз за управление. Гледа много лошо, хаха. Кисел е, сигурно не е ял, хаха.

bcf3d7a3f6708f12.jpg

Скоро ще стартира и втори сезон на Itazura na Kiss 2. Дата все още няма, но със сигурност ще е лятото. В каста е включен и Арата Хории. Спокойна съм, Юки поне ще си има другарче от D Boys. Сега и заради Арата и Юки ще погледна един-два епизода от втори сезон.
Има и трейлър на Me&23 Slaves (Doreiku: Boku to 23 nin no Dorei), още един от филмите с Юки, които излизат тази година (на 28 юни му е премиерата), но няма да го сложа, защото мисля, че самата история е меко казано странна (и извратена дори).

c5a5ef08aef698fc.jpg

Излезе обаче тези дни по кината в Япония и филмът с Юки - Live, за който споделих в предните си постове. Снимка и от него.

e6c1ded772e685b8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно са го сложили на рокерска диета.

Hot road и аз го очаквам с нетърпение, още откакто научих, че се снима. Не съм видяла, че и Юки са включили. Много хубаво. Има надежда от няколко филма на година, поне един да му се получи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Hot Road тръгна доста добре по кината. Второ място в бокс-офиса след първата седмица.

Юки вече си има нова филмова роля - в Strobe Edge.  Главните персонажи са поверени на Сота Фукуши и Касуми Аримура. Режисьорът Рюичи Хироки започва да снима в Ниигата през януари догодина. Филмът излиза през март 2015г.

2cbdc034ba5d5b15.jpg

f9373e1cc1287553.jpg

Блогът на Юки от 14 август:

Снимка от “LIVE” - интервю по повод Kiss Love in Tokyo (за съжаление на японски).

ce7a3ce091912755.jpg

С Ширамата:

 

 

fbd0f485112abefb.jpg

и Сънг-Ри

161b229f6f4f6904.jpg

 

 

 

П. П. Може да съм подценила ролята му в Live. Забелязах, че филмът е прожектиран на няколко кинофестивала, включително в Пучон миналия месец. Ще ми е любопитно да го видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...