Jump to content

Stars Falling From the Sky (2010)


Recommended Posts

Въпреки, че бяха 20 серии, интересно, че не ми доскучаха. В началото беше тежко и ревливо, но после тръгна добре. Актьорите ми допаднаха, само дето адвоката ми изглеждаше много изкуствен в щастливите му моменти към края. По му се отдава сърдито-сериозното му амплоа. Децата с цветните имена оцветиха и филма всяко със своето очарование /ма как можаха така грозно да го подстрижат това малкото бебче/. Не разбрах като как им се пада племенник този инфантилния, дето изглеждаше като братята на възраст... Най-противната личност беше синът на стария президент - освен да хленчи, мрънка и да се вайка друго не го видях да прави безгръбначника нещастен. Този е първият корейски сериал, който на няколко пъти уличих в грозно роднинство с латиносапунките. Но моментите бяха наистина кратки, така че се понасят. Особено ми хареса песента, с която завършва всяка серия. А, и разбира се да не забравя малкия брат - страхотно лъчезарно излъчване има. Но, разбира се, визията и играта му в Soulmate са ненадминати.

Хубав филм!

 

СВАЛИ OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се присъединя към тези, които харесват сериалчето.Изгледах тези 20 епизода за много кратко време-толкова увлекателен беше.Хареса ми метаморфозата на главната-от вятърничево влюбена, в жена отговорна за чужд живот и щастие.Много истински и видимо беше преобразяването й

Адвоката беше ледена статуя , в който " не тече кръв и сълзи",но се превърна и той в човек , който

сменя памперси и позволява на друг да спи в леглото му и ползва банята му

 

Малкия брат беше симпатягата добряк, който въпреки всичко обича брат си с неговите странности.Снахата беше добре представена като жена,

излязла от нищото, направила всичко,за да се издигне и способна на всичко ,за да задържи това което има

 

Децата!!!!!!!!!-какво да напиша за тях-неповторими.Комичните моменти с тях бяха супер и всяко едно от тях държеше сестра си да не потъне и залитне ,а да стои в правия път. Мисля ,че те бяха основната сила, която промени всички в дома на адвоката.Страхотно сериалче!!!! :up: :up: :up::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички фенове на сериала - и аз съм за този сериал. Страхотен, красив,развлекателен, тъжен и едновременно смешен. Сериал събрал всички цветове от дъгата на чувствата , на съдбата, на живота. На всички онези , които не са го започнали още    - еми, почвайте още от сега! Защото без подобни сериали, няма как да си припомним, че на света има и добри хора, има и добри деца, сами деца ииииииии лоши неща. Без  тези идеи ще потънем в житейската сивота. Затова благодаря и на всички Вас, които сте фенове и преводачи на корейски сериали. Шапка им свалям и на корейците, за това че ме очароваха и ме запалиха по сериалите. А аз бях от хората, които не гледах такива. За целият си живот до сега всичко ми се събираха два изгледани сериала. За последните три месеца - станаха 20.

Е какво да напиша повече - просто не изпускайте шанса, да се почувствате по-добри, по-възвишени и одухотворени благодарение на този сериал, който все пак и не ви поставя във рамките на нищото, а ви оставя да направите сами избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не знам как съм го изтървала тази сериал :) Всички "звездичковци" бяха уникални сладури, като се започне от децата и се стигне до главните, които показаха невероятна химия по между си. Забавлявах се от 1-я до последния епизод без превъртане на скучни моменти.

Гледайте обезателно !!! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя как не съм гледала този сериал до сега, но въобще не съжалявам защото точно сега си ми беше момента.

Определено се нареждам при тези на които сериала е харесал. На мен мноооого ми хареса. Драма с щастлив край.

Имаше и забавление, и романтика, и красиви мъже, и драма, и дечица сладури, всичко ми хареса.

Дядото винаги ми е бил симпатичен. Малкия брат е един страхотен артист, въпреки, че диадемката му отива повече както са писали и по-горе. Адвоката страхотен от всякъде. И главната мацка се справи добре без да преиграва. Дечицата очарователни. Приятен филм.

Благодарности и за превода :thanks:

Препоръчвам го за нежни души.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Ji Hoon - той всъщност ме задържаше 20 часа пред монитора, обаче не със невероятни актьорски изпълнения, не, просто ми доставяше удоволствие да го гледам в това мрачно време. Иначе филмът е просто върха на глупостта и недомислието. Едни светкавични трансформации, едно мяткане на бебе насам натам. Даже образите на децата, не бяха развили както трябва. Пълна боза. Като Еверест на сценаристко-режисьорската глупост, определям 20 епизод в който по странен начин бяха събрали:

светкавично оздравяване и възстановяване на дете с трансплантиран черен дроб, отвличане, самоубийство, доказване на родствена връзка и отказване от наследство, сватба.

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк

 

Линк


В момента си припомням отново сериала и видях, че днес е починала от рак на 78 години актрисата Kim Ji Young. Има участия в 60 драми. Тук играе бабата чистачка, приятелка на Пал Канг. Тъй като няма своя тема реших тук да й отдам последна почит.
 
ПОЧИВАЙ В МИР

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на този сериал, тръгна ми много трудно, първите 2-3 серии бяха досадни, но след това... Много сладурски, много. Децата са прекрасни, истински и забавни. Бебето - как го накараха да плаче, да се смее, да пляска с ръце - сладурче! Хареса ми всичко без финала. Голяма боза беше последната серия. Не че това развали доброто ми впечатление, но все пак. Ако някой като мен го е пропуснал - да гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как съм го пропуснала досега този сериал. За първи път от много време попадам на сериал, който не мога да спра да гледам серия след серия и изгледах 7 наведнъж. Нищо особено като че ли, но те кара да видиш какво се случва с героите по-нататък и не можеш да спреш. Поне аз бях така. Много ми хареса.Разбира се, че има и недостатъци, но не искам да мисля за тях. Важното е, че ми достави голямо удоволствие докато гледах:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...