Jump to content

Recommended Posts

Aз не мисля, че причината е в Бекс, в повечето сериали участват 2-3 известни имена от мъжкия каст, а тук са доста, като се вземат феновете на всички, плюс, че е исторически, а те, доколкото знам, много си ги харесват, и като добавим колко е популярна китайската версия, макар че аз заради плитките и бръснатите предни части на главата не можах да го гледам, пробвах 1-2 серии и се отказах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим IU как ще се справи. Напоследък и на мен не ми е убедителна.

Това което видях в трейлъра не ме впечатли особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всички трейлъри, интервюта и т.н, и нямам търпение да започне. Корейците даже са направили два клипа с разяснение на историческия период в сериала - голямо промотиране правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че сериалът ще е много гледаем, с този актьорски състав, пък и един от EXO участва, направили са песен за  OST, а и по мои наблюдения в мрежата фен клубът им EXO-L не са за подценяване. Даже  в едни предаване fluttrting India, Сухо, И Джонг Хьон, Мин Хо ( Шайни) и още двамата единият беше от супер джуниър и др. не го знам, базикаха Сухо, като разбраха, че няма да ги дават в новините  в 9 а са ги преместили за сутрешния блок, му казваха сега пускаш EXO-L върху тях и ще си променят мнението. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли само заради Бекс е цялата шумотевица. Джун Ки също е популярен и обичан, а и доказал се актьор. Не трябва да се пренебрегва и останалият каст между който има доста настоящи любимци на публиката. Както и че самата история и китайската версия са доста известни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Preview  на сериала излезе преди около четири часа... Има нови сцени и обяснения за ролите на героите, зад кадър, много смях и сълзи. Още не са го качили никъде и не зная дали ще има субтитри към него, но се надявам :) То без друго не остана много до понеделник :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Preview  на сериала излезе преди около четири часа... Има нови сцени и обяснения за ролите на героите, зад кадър, много смях и сълзи. Още не са го качили никъде и не зная дали ще има субтитри към него, но се надявам :) То без друго не остана много до понеделник :P

 Има го в Авистаз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има разни клипчета, но всичко е на корейски. Аз гледам само картинките 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, но чаках да се уверя. В първи епизод докато главната се дави звучат нашите "Мистерията на българските гласове". Чух ги в началото на един от тийзърите при рускините, но си помислих, че може да е някакъв монтаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и без букви го изгледах, наистина са' Мистерията на Бг гласовете',много приятна изненада  да ги чуя в такава продукция.А  Lee Joon Ki  направо потресаващ :up: ,много ги бива корейците в това заиграване в изграждане на образите.Дано само героинята като е   от 21ви  да е по разчупена.

Някой гледа ли 2та серия вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да супер е. Ето тук без субтитри. 

Lee Joon Ki e върха. Всички са върха. Невероятни първи две серии - костюми, декори, игра. Класа. Действието се развива много бързо - без излишни мотания. Със субтитри сигурно ще е още по-интересно.

С тези страхотни сериали, които напускаха напоследък, седмицата ми стана разкошна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето  онлайн на руски първи епизод. И тук в една от превеждащите групи, за удобство без допълнително търсене.Не съм ги прислушала все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм гледала,

 

но цяла година само 2-3  едни и същи бозави от към игра актриси на екрана, особено онуй малкото от Пепеляшата, уж симпатично, ама мий невзрачно.

Опошляха всички сериали.

Язък за всички мъжки готини екземпляри. Че малко им корейските, хайде и китайскитe да правят на глупаци... :28558:

Красота, красота, ма само с красота и глезотия вече ми омръзна. Търпях, търпях, ма все едно и също, бозата взе много да вкисва...

Не ми вдявайте, вчера търсих нещо за гледане с непридвидим сценарий, ми то всичко едно и също и гейско, ама как няма да е, къде са теи кадърни актриси бе,

и се ядосах,... че днес съм набрала де...

Сега отивам да гледам, но и тоя ще мине май в графа "Връткане"... :dunno:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз се класирах ,но защо толкова ниски рейтинги.Изключително зрелищен 2я епизод,просто те оставя без дъх,много динамично се развива и действието,великолепна IU.Направо да ги съжалиш тогавашните жени как са ги носели

всичките тия катове дрехи. Много принцове много нещо,и само двете кралици ли само ги народили?

 

Невероятен беше танца на принцовете,макар и да не ми стана ясна символиката на танца.Защо е толкова нелюбимо дете и на майката и на бащата

героя на Джун Ки?А хубавицата да я съжалиш направо ,не стига че се озова в такова ужасно време ами взе че си хареса и най лудия принц.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 принца. :28558:  :slap:  :slap: То се олял тоз крал да майстори. :slap:

В първа станах разногледа. Може ли такова нещо да причиняват на женската аудитория.

И кой да си избереш...

Ми 1-ва не беше кой знае какво наистина... като изключим къпането, разбира се :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...