Jump to content

В търсене на магазини за корейски продукти


Recommended Posts

Страхотна Азиатска кухня има на ул. Сан Стефано в София (Мисля, че името беше Азия пойнт ако не се лъжа)! Правят и доставки за дома, а също продават и продукти за домашно приготвяне, отделно може да се консумира и пред заведението /на маси/. Вече си накупих доста неща и опитах почти всичко от нещата за готвене у дома, а от готовото им меню харесвам нудълса, удона и кимчи-то. Имат и разни по-екзотични неща, но понеже не ям люто ги избягвам. Черните им спагети ме разочароваха, бяха ми доста безвкусни, но пък всичко останало много ми харесва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна Азиатска кухня има на ул. Сан Стефано в София (Мисля, че името беше Азия пойнт ако не се лъжа)! 

 

Добър е, да. За сметка на това не ми харесва Wog and Walk, които ги има вече на няколко места. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От понеделник пускат азиатска седмица в Лидл, ето брошурата

Редактирано от mrnkaloto
покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мол Парадайз, София, от няколко седмици отвориха K-pop Chicken - корейски ресторант за пилешко (ползват българско пилешко), приготвено с оригинални корейски подправки (очаква се скоро да разширят менюто - в момента се предлагат пържени-панирани крилца, бутчета, филенца, бургери), където докато вкусно похапвате, може да си слушате и гледате клипчета на наши любимци и любимки. Откак са отворили съм им почти всеки ден на посещение поне за половин час в обедната ми почивка. Намира се на ниво минус 1, зад пекарната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам Ви искренно за новата придобивка в София,тук в Бургас няма такива хубави места-магазини за азиатски нудли и продукти, а сега и това местенце!!! Приятно прекарване там, helyg!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On April 7, 2015 at 8:53 PM, Гош кУ said:

За тези от София, хванете тролей 1 и отидете в Левски Г, в сградата на "Mr.Park". Или пазарувайте онлайн.

 

Скоро ще отвори друг "източен" супермаркет на мястото на супермаркет "Оазис" в София, Младост 1, бул. А. Сахаров.

 

Мерси за линка! Някой има ли опит с този сайт, наличности и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...