Jump to content

Recommended Posts

53batch-95.jpg?w=620

 

Fighter of the Destiny (择天记)

Страна: Китай

Също така известен като: Zetianji      

По новелата на: Mao Ni – „Fighter of the Destiny“ 

Година на излъчване: 2017 – Април – 17 старт

Време на излъчване: 2017

Жанр: Драма, Фентъзи, Романс

Канал: Hunan TV

Епизоди: 55

Режисьор: Zhong Shu Jia

Субтитри: Английски

 

Участват:

Luhan като Chen Chang Sheng

Xu Ling Yue като Mo Yu

Gülnezer Bextiyar като Xu You Rong

Zeng Shun Xi като Tang San Shi Liu

Wu Qian като La La

Ju Xian Hao като She Xiu

Chen Shu като Sheng Hou

Wei Da Xun като Tang Tang

Peng Guan Ying като Qiu Shan Jun

 

Резюме: Сериала разказва историята на 14-годишно момче на име Chen Chang Sheng (Luhan), изоставено в течаща река и отгледано от даоистки монах. Всъщност той е четвъртият принц на Кралската кръвна линия Чен, но страда от терминално заболяване което ще отнеме живота му до 20 годишна възраст. Затова Chen Chang Sheng напуска господаря си, в опит да намери лек за болестта, и промени съдбата си. Единственото нещо, което взема със себе си в столицата - това е свидетелство за брак и възможността да бъде студент в известна академия…

 

Свали :click: :click: :click: :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

 

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми звучи интересно. Нещо като период драма. Има ли бойни изкуства, че не искам да гледам трейлъра заради спойлери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бойни изкуства и магии. Xianxia е жанрово, не wuxia, който е повлиян от  таоизма и будизма. На мен лично ми хареса драмата, като любител на фентъзито. Само главната нещо не ми се понрави, другата мацка от клана на Зверовете по ми хареса. А и актрисата ми е любимка от My Sunshine, голяма чаровница. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е обяснен жанра по-подробно. Ето тук пък намерих един списък драми от този жанр. Ха, оказа се, че съм гледала 3 от тях. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ясно значи. Wuxia с фантасмагории :D. Този главния сега някой демон ще го изкарат. Загледах първи епизод и още от сцените с космоса ми стана ясно какво представлява жанра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ясно, но нали в този жанр има такива същества, та предположих. Иначе главния герой хубавец :D. Чакай само да видя коя ще е главната героиня. Сега ще продължа с първи епизод, но май ще е бамби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...