Jump to content

Recommended Posts

Леле, такава боза много отдавна не бях гледала! Не знам кой е писал този сценарии но не мисля, че е бил трезвен. :28558:  :28558:  :28558:  Зарязах го до момента, в който главната започна да кукурига и реших, че ми стига толкова от тази манджа с грозде, в която няма нищо смислено, логично и нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах до 5ти. Толкова простотия, чудя се дали изобщо да го догледам. В повече ми идват "ненормалните" премеждия на главната овцъ. Честно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Такова нещо" и аз не съм гледала. Обаче луди, луди и много луди.

Въпреки, че гледам малко по-късничко, все пак споделям мнението на другите и със зор заради главния ще довърша психо сериалчето. :rofl: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NuXe, и аз съм пред същата дилема - струва ми се, че мадамата дет се появи накрая, ще развали работата :(

пък и напускаха снимки на главния с бинтосана глава и ме съмнява за диагнозата "загуба на паметта" :D

  Може би ще поизчакам да напускат сериите и с попревъртане ще ги изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина почна да става странно. Губя се в това психо сериалче. Ще чакам и аз до 10 епизод да преведат и направо 10ти ще гледам. :28558:  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е само 10 серии това китайско ще го погледна, като го преведат целия. А главния го очакваме в BL сериала 

Superstar and Ordinary People  :28558:   тук
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам Superstar and Ordinary People :) Така се хилих като видях за първи път трейлъра - двамата конкуренти - Психото и Амнезията (бившия) - сякаш са били шута на мацката и са  се взели двамцата :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce , изглежах си го - вярно че последните 3 епизода ги оставих да отлежат малко щот направиха някакъв миш- маш там, но финала си заслужаваше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се отчета, не веднага, че се опитвам да се дисциплинирам и да довършвам, каквото съм започнала, но ми хвана окото. Нещо ме влекат разни "бий ме/игнорирай ме - обичам те", а уж не съм такава :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 10 минути, seal_reinforce написа:

. Нещо ме влекат разни "бий ме/игнорирай ме - обичам те", а уж не съм такава :lol2:

От този род има една компилация от няколко филма и ако не се лъжа имаха английски субтитри...  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, от тая компилация поне два са с малката, за която питах вчера в "Търся...". Мъжете са други, обаче тя явно не изневерява на жанра :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не харесах, освен едната част на онова от вчера, тъй че идвам в сериала с гръм и трясък. В настроение съм за такова :D

 

@asha, тука се прехвърлих, човека си е направо диагностициран :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа и аз ще го гледам това! Резюмето е уникално!

Но и нищо не разбрах: първо те дали наистина са се познавали преди или той се е припознал? и второ що за откачалка трябва да си, че да си въобразиш въображаемо бебе от непозната жена? и трето тя как така толкова бързо хлътна по него /чета нещо за преспиване в трети епизод/?

Въпреки това възбудиха любопитството ми и ще го потърся при рускините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя таз има няква сестра... па и той бил друсан, като уж правили нанана-то.

Виж го с руски, аз се мъча с некви много калпави английски субси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята май се разплете още в 3ти еп., ама пак си е интересно. Идеята е добра, обаче диалозите са яко плитки, вероятно заради кофти превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах, но се опитах все пак да гледам. Уви, толкова откачени на едно място не бях виждала! Отказах се, преди да загубя чувството си за реалност. Сценаристът е бил на нещо много силно обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce последните 3-4 епизода се гледат с превъртане, защото сценариста явно е взел по- голяма доза и нищо не вдяваш какво става :lol2: иИ вече в 10 серия е малко по - нормална :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...