Jump to content

Recommended Posts

Красив, че чак изписан си е Мин У! Ама слаб, та чак ще се скърши. Приемам го у нас за дохранване и му гарантирам поне 5-6 кг. за месец отгоре./ да заприлича на човек, а не на скелет, както е сега/ :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мира не му давате на Убавецо.Малко старичко -от септември, но отговаря на някои въпроси- тук и на руски с видео.Мен хич не ме вълнува на кой бряг е, стига да ме кефи с превъплащенията си.

 

227805_367357603345060_249710154_n.jpg?o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък после се чудите защо толкова коментари в тези теми. То все едно аз и демона в сериала със Seo Woo, само че тук фенклуба на този актъор се представя x10 :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че пускам темата твърде рано хахахаха Дано ентусиазма ви остане и когато започне.....

Не се терзайте за килата му, няма как да мръднат просто такава му е физиката. Единствено фитнеса променя нещата, но и той е човек и него го мързи хахахаха

А това да е страшно красив си му е "тежката" съдба, а и както каза Спийди, по-красив е без грим, според мен многото грим даже го загрозява и прави доста изкуствен.....

 

Аз съм от фен клуба и на Джин Сънг, ама така като гледам май доста хора нещо не са я харесали, а според мен е от интересните млади актриси.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление красотата е природна даденост, но не винаги носи плюсове. / Такива красавци са обичайно самотни / А за килата може яко да поспорим, че вижте го преди 2-3 години, какъв ни е убавец, ръбестите кокъли ги няма. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То,ако само Мин У е кльощав ще е добре,но както виждам модата им е такава,колко много корейски момчета са отслабнали,чак е плашещо.Все едно са излезли от някой концлагер. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже в началото покрай тези сериали и реалитита се бях заблудила и на всички разправях, че всичко що е кореец/ка е нечовешки красиво и кльощаво. По този повод "горко съжалявах", че милата ми майка е сбъркала с месторождението ми, ама от два три очерка за Кореята и няколко снимки на нормалните хорица ми се отвориха очите. Нищо чудно, че фенщината при тях е извън всякаква мярка. То при тях рядко ще видиш естествена хубост, за красота да не говорим. Точно както в прехвалената Италия, както при американците и т.н.

Мин У ми е любимец. И на мен ми е все тая за посоките - лево - десно. Яд ме е за генния материал, ма кой ме пита. Гледах го аз тогава това интервю. Ако не си беше миткосвал китките все около тънкото шийче и подредената прическа и ако не ги правеше тези муцки (точно като маце дето се цупи и си хапе устните за ефект), можеше и да заличи подозренията. Поведението на тялото му и изражението му бяха точно като теменужка и ощипана девойка. Не че и това значи нещо де. Може пък да си му е такъв маниера на човека, щото е влюбен в себе си и в красотата си и си се кефи сам. Както беше казал във "Великата сватба", но перифразирано - хората трябва да му плащат, за да го гледат. Човекът е сто процентово произведение на изкуството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то, комай, баш така си става - плащат си да го гледат. И слушат. ;)

Той човека не е виновен, че Господ е давал, та се е забравил. Но добре прави, че се развива.

 

Ама айде дайте да видим сериала, пък на него може да му глозгаме рагуто и в неговата си тема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е мой тип за мъжка красота,но всеки има право на избор от към сексуалната ориентация.И кво лошо има ако е гей ама айде това е корея не е българия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво лошо има ако е гей ама айде това е корея не е българия.

 

И България да е. Ние да не би да сме много толерантни? Или някъде другаде са по-толерантни?

 

Освен това, и да си признае, какви роли трябва да си избира с "новата" си ориентация?

 

Да хубавее там от екрана, пък лошо нЕма. Ние ще му се радваме и ще го обсъждаме :D

 

Има и нещо друго. Има артисти, които не излизат от образ. Може сам да си се забавлява с това си амплоа и нищо чудно, че стилистите експлоатират това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то, комай, баш така си става - плащат си да го гледат. И слушат. ;)

Той човека не е виновен, че Господ е давал, та се е забравил. Но добре прави, че се развива.

 

Ама айде дайте да видим сериала, пък на него може да му глозгаме рагуто и в неговата си тема. 

:yes:  тук

 

 

Колко бутилчици пред него, как няма да е рагу :28558:

 

RbCjLpWktHE.jpg

 

 

 

Режисьорът на очакваната драма е този на "Пълна къща"2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩОМ този образ му носи слава ок.Всеки по своему е малко луд това не пречи.На мен не ми харесва като актьор на някой може да му е фен в това няма лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го харесвам :28558: , но и на мен тази слабост ми бърка в здравето. В сватбата имаше моменти, в които ха да се счупи.....главната има излъчването на злобарка и ролята ще й подхожда, па и аз си я харесвам от булката, освен в моментите, в които се показваше безкрайната й доброта, просто не е за нея и изглежда изкуствено, но тук може би няма да има проблем с това.....за Мин У да го раздава с ореол ще ми бъде странно, защото винаги съм го възприемала ала 'подличко копеле'.....двамата като двойка не ми се нравят, но ги харесвам поотделно, а идеята тя-лъжкиня, той-честен предизвиква интерес и ще хвърля едно око като му дойде времето  :) . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето ще стартира на 10 април. Мернах две три снимки от него:

 

No-Min-Woo-My-Unfortunate-Boyfriend.jpg

 

lFUOfPWKEF0.jpg

 

Хахаха кой бил малката цветарка само :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той освен "малката цветарка" и "баш майстора" ще го раздава гледам. Не остана много - само месец и половина :28558: и ще си го гледкаме на воля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам, че ще го раздава градинарче .... Колкото повече го гледам в Инстаграм, какви снимки и клипчета пуска, точкова повече си мисля, че трябва да е наистина добър актьор, за да успее да се докара мъжествен в сериалите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам, че ще го раздава градинарче .... Колкото повече го гледам в Инстаграм, какви снимки и клипчета пуска, точкова повече си мисля, че трябва да е наистина добър актьор, за да успее да се докара мъжествен в сериалите....

Супер обосновано твърдение. :282:

 

Я ,какъв е мъжага  :na2:

 

 

И от драмата с китките, май   с начален ден 7 март?   :click:   :click: 

Малко остава до купона. ;) 

 

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уа, днеска е 7 март и не го намирам никъде сериала. Сега пък го дават, че ще стартира от 10 април, петък и събота от 20:50 часа, 20 серии и бил заснет до 10-та серия. Така поне пишеше в корейската уикипедия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...