Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

w9U9cYV.jpg

 

Blood (블러드)

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 16 февруари 2015 - 21 април 2015

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Медицински, Фентъзи

Канал: KBS2

Епизоди: 20

Режисьор: Ki Min Soo ("Ojakgyo Brothers", "Good Doctor")

      Субтитри: Английски

 

Участват:

Ahn Jae Hyun като Park Ji Sang

Кu Hye Sun като Yoo Ri Ta

Ji Jin Hee като Lee Jae Wook

Kwon Hyun Sang като Nam Chul Hoon

Jung Hae In като  Joo Hyun Woo

Luuvy като Luuvy

Ryu Soo Young като Park Hyun Seo

Park Joo Mi като Han Sun Young

Kim Gap Soo като Yoo Suk Joo

Son Sook като Sylvia Ahn

Jung Hye Sung като Choi Soo Eun

Park Tae In като Suh Hye Ri

Lee Ji Hoon като J

Son Soo Hyun като Min Ga Yun

Kim Yoo Suk като Jung Ji Tae

Jin Kyung като Choi Kyung In

Jo Jae Yoon като Woo Il Nam

Jung Suk Yong като Lee Ho Yong

Jung Hwan като Gerrard Kim

Park Joon Myun като Lee Young Joo

Ki Se Hyung като black man

 

Резюме: "Кръв" е драма, разказваща за брилянтния хирург Пак Джи Санг (Ahn Jae Hyun) - на пръв поглед студен и безчувствен вампир, но в действителност отзивчив и копнеещ за близост с хората. Той силно вярва в стойността на човешкия живот, затова е изправен пред вечна борба между вампирската жажда за кръв и силното желание да спасява хора...

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри  :click:   

С руски субтитри + OST :click:

 

Много харесвам такава тематика, дано излезе сполучлив; страхотен каст, а и снимките вече са започнали с първа дестинация Румъния :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен са ми любимци вампирите ама тва ми изглежда съмнително....Явно най голямата драма тук ще е хем да не го разберат, че е вампир хем докато прави операции да се бори с жаждата за кръвчица и разбира се различни болести всеки епизод, което не ми изглежда особено интересно. Главният е някъв новоизлюпен дето има три заглавия накръст и това би трябвало да е големият му шанс за пробив. Сценариста е същата стока като най забележимото му е тва God's Quiz дето пак е няква медицинска измишльотина, явно има високо мнение за докторите и неособено широк обхват на креативноста. Все пак това заглавие дано да доведе до някаква тематична вълна към вампирите тъй като наистина ми се гледа нещо такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде да започна, сетингът е толкова абсурден, че всъщност може и да се получи.
Младежът е много подходящ поне на визия, пък и досега където и да се е явявал го докарва на осанка и сърдити погледи. (Надявам се все пак ролята да изисква повече.)
С девойката от BoF обаче не можем да се разберем....още от BoF. А определено съм се опитвала. Когато тръгне сериалът ми се ще да погледна просто от любопитство, току виж са си спечелили зрител в мое лице. Ако ли не - чакаме други вампири. Mакар че много, много сериали използват любимата ми тема и я съсипват с разните му там тийн- глупости. Къде ти Арман, къде - Дракула. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи не само на мен ми се струва подозрително....Ще го видя и аз де, шанс да видя вампир в действие в к-драма не мога да го отметна с лека ръка! Колкото до Хе Сун мен ми хареса в BoF, не само визуално й ходеше ролята ами и мисля, че се справи добре, даже тя беше най на мястото си там от целият каст така както го видях, но човешки очи различни.... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейска фентъзи продукция от подобен тип е много съмнителна... едва ли ще е добра. Вероятно ще имаме вампир, който дефилира, "гледа нежно и съблазняващо", както биха се изразили други съфорумци :xaxa: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми първи епизод поне това което видях без субтитри, имаше си всичко история и много екшън сцени....Хареса ми сценката в гората когато накечи вълците добре го бяха направили :28558: . Имаше и много добре заснети неща в Румъния, това със военните действия беше направено добре. Вкараха и малко мистика, и най - вече  не отмъщава на някой че го е направил вампир а си е роден такъв интересен поглед към нещата. Засега главния не гледа "нежно и съблазняващо" но има време ще видим другите серийки, харесва ми засега Ahn Jae-Hyun добре играе а и Румънския му се оказа доста добър да не повярваш... :282: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Много ми хареса играта на вампирчето и идеята на сериалчето, вампир борейки се със същостта си, да е полезен на хората, по точно май ще е използвайки същността си, а може и двете...
Очаквам! :up::kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo, не можах да се наканя, защото ми звучеше прекалено безумно. Сега съм на вълна експериментация, така че не ме притеснява да хвърля поглед на тоя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И там вампирът е доста по-различен от онези, на които сме свикнали /а аз съм свикнала на всякакви видове, защото вампирът си ми е любимото свръхестествено същество/. И не е лошо сериалът, предвид че не обичам много главният /говоря за Прокурорът/,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках да стане светло ,та да изгледам  първи епизод. :28558:

Хареса ми  и на мен идеята, при все,че не гледам вампири.Да видим, как ще я развият-като за първи епизод- интригуващо. Ето епизодите  на руски  тук-1 тук-2 и тук

Трудно ще и е на тази драма, след  "Healer", нисък рейтинг, между 5 и 6.. Място за сравнение, сигурно няма, но след харизматичната двойка и добрия сериал по същото часово време...Много критика, много нещо отнася  главната, която ще видим във втори епизод.Критиките-  .цък- на англ. и на руски тук. Нямам мнение, понеже не съм гледала епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан втори епизод мога да кажа, че с право тя си отнася критиките не сериала. Нямам нищо против актрисата но показа доста лоша игра в епизода, скована и доста дистанцирана от главния, който между другото доста добре се справя за първа главна роля. Дано си поправи малко играта че хич я няма засега.... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 1-епизод... не ме грабна особено. Ще погледна и 2-я, но ми се струва малко абсурден и смехотворен, особено на местата където очевадно копират Twilight. Ако сюжетът и актьорската игра на главните не се подобрят, даже участието на любимия ми актьор Ji Jin Hee няма да ме задържи за съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде па се вижда нещо от Здрач? Единственото, което може да мине за копиране... Главният е лекар, а в Здрач имаше лекар. За борбата срещу вампирската същност има и по-ранни истории /Дневниците на вампира, Moonlight, Blood Ties, дори и Бъфи/Ейнджъл/. И това са само сериали, за които се сещам, от последните 15-20 години. От всички вампирски истории Здрач е последна. Във всички, които изброих, има и любовна история. Така че тук не копират от Здрач, а взимат история за вампир, който иска да бъде човек, вкарват малко любовна история, добавят малко медицина и леко екшън. Толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и двата епизода, много интересна сюжетна линия. Може и главната да не се справя за сега добре, и се опитва да експериментира, но се надявам ще влезе в роля.

За мен много интересно сериалче за сега. Очаквам. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и втори епизод- държи интереса.Ahn Jae Hyun, сякаш се справя, повече от добре, като за първа главна роля.Главната си е малко пенкилер- пее, рисува, актьорства- талантлива демек, но не ми идва за тая  роля, на намахана и себевлюбена жена-хирург.Мъчи се, то се вижда, да влезе в ролята, но не ми се хареса, пък и като двойка с вампирчето не ги виждам, приличат ми на аджума и недорасляк.  Оная роля в "Ангела " на сляпа девойка и беше съвсем на място,сякаш писана за нея, но тук , за мен, цялото и излъчване и визия, сякаш не пасват- абе направо да си го кажа- дразнeща ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula,  :up: .Същото си мисля и аз. Първоначално мислех, че критиките към дамата са преувеличени, но след като изгледах втори епизод разбрах, че не е така. Никак не й се получава.

Интересно ми е

 

дали героят на Ji Jin Hee е вампир и това, което пие е някаква синтетична кръв, ако е такъв или е нещо, което го предпазва от вируса, ако не е. Той ли е създател на вируса или само го изследва? Какви са целите му?

 

За сега има любопитни неща, заради които си струва гледането на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...