Jump to content

Recommended Posts

Малко са му 38 страници суперлативи. Това е от онези редки явления, който години наред  ще служат като еталон. Когато не харесвам даден филм ме бива много с ферманите, но в случай като този и три реда не мога да вържа   :D . Няма как да изразя адекватно, всички онези дребни неща, палитрата от емоции и искрената радост, която изпитвах докато гледах. Това е вече третият пост, който трия. Звуча или високопарно или твърде сухо  :wacko:   .

Корейско не гледам, актьорите не ги разпознавам , по ред причини корейските филми и сериали не ми харесват - та не се вписвам в схемата на Дидо . Тук е момента да благодаря на Майра, че през ден ме врънкаше да го започна , както и на спора ви, какво може и какво не Ди Каприо :)

Истината е, че първите няколко серии ми бяха малко скучни, обаче от самото начало тръпки ме побиха от Джи Сонг. Вярно всяка от самоличностите му не е кой знае колко трудна, но когато са в рамките на един филм и когато един човек изглежда толкова различен - това е повече от добра актьорска игра. Та този „посредствен “ актьор , от първото появяване на Се Ги прикова интереса ми. Заради него изгледах и друг корейски сериал, имам намерение да изгледам филмографията му , просто защото рядко се намират актьори на такава висота .

Е да, във филмчето липсваха дългокраки създания облечени с полички на Диор - главната се размотава напред на зад с шубичка, на всичкото отгоре има ум, силна и стабилна личност е и не пърха с мигли................ с две думи как да не го намрази мъжката аудитория  :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто следя форума по- редовно забелязвам, че някои от мъжките представители тук ако няма малка сладка актриса, по техен вкус, или още по- добре няколко малки сладки актриси, те веднага отписват сериала, като го отдават на посредствен сценарий или лоша актьорска игра... Хуанг Джонг Ъм е хубава актриса, но в този сериал не я бяха докарали като секси парче и явно си е оказало своето влияние. А Джи Сонг въобще не е имал толкова много хардкор фенки преди сериала. По някаква причина, въпреки, че е дебютирал толкова отдавна и има немалко роли, чак сега получи заслужено признание и огромната фенска любов. Мисля, че вече се нарежда редом с Хьон Бин, И Сънг Ги и Минчо, но преди това не беше баш там. Какво е заключението - ами свършил си е работата не на 100, ами на 200 %. Който е изгледал видеотата от мейкинга на сериала и е попрочел някое интервю ще знае, че човека участваше активно с предложения как да се заснеме тази или онази сцена, със свои реплики, когато диалога по сценарий е само нахвърлян и дори захвърли гордостта си на страна за да тича по поличка и с грим из улиците на Сеул без да му пука кой какво ще си помисли. Наистина не остава много когато махнеш седемте личности, но то сериала е за това. От никой сериал няма да остане много, ако му махнеш сюжета  :P  Мисля, че доста хора изразихме възхищение от работата на сценаристката и режисьора, така че явно сценария ни е харесал. Колкото до рейтингите мисля, че бяха добри. Много хора коментираха по този повод, че младите хора в Корея гледат по интернет, не по телевизията, а сериалът е насочен към млади хора. В сайтовете за гледане сериалът беше на първо място. А този сериал с аджумите е насочен към по- възрастната аудитория, които гледат предимно телевизия. Така че има много фактори, които трябва да се вземат в предвид. Но така или иначе всеки с вкуса си. На мен сериала ми хареса и ми е в личния топ 3  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е баш така, при вас фенщината е наистина на високо ниво. :D Таман писах в паралелната драма на тая точно за възхищението ми от тая ви привързаност към даден актьор, че да изгледате или по скоро изтърпите всичко лошо, което може да се случи в една драма. Точно тея тримата дето спомена са на върха основно заради визията ама само първият поне от това дето съм гледал мога да го нарека добър актьор, втория е някакъв съвременен Пинокио като не правя паралел за асоциациата с лъжите, а за факта, че говорим за дървена кукла, а третият е толкова еднотипен и скучен, че няма накъде..ако не играе разглезен лигльо сигурно ще му се преплетат крайниците и езика от мъки.

Джунг Ъм е хубава актриса, но не е мой тип определено и въпреки това ми доставяше удоволствие да я гледам в тая роля, което говори добре за нея. Ако беше и с друг характер дори щеше да ми допадне малко повече.

Колкото до самата драма, да хареса ми много тъй като комбинацията на страхотната главна мъжка роля и заплетения сюжет наистина ме държаха в напрежение и исках да гледам за да разбера какво ще се случи. Истината е обаче, че на финала тоест развръзката й липсваше нещо за да го наредя и аз сред моите топ 3 (но със сигурност бих го сложил в топ 10)...събитията бяха оставени просто така да се носят по течението и всичко приключи някак си машинално, нямаше я тая ударност както при други драми, където наистина си съпричастен с това, което се случва с героите. Ще дам за пример друга драма на Джи - "Да погълнеш слънцето". Там наистина се изкефих, когато главните преодоляха трудностите и се събраха на финала, а тамошната битка м/у основните персонажи обра плодовете точно на финалните серии и то по доста сносен начин. Престижа беше точно там където му е мястото както при фокусите - на края, а тук в предпоследните епизоди, когато се разбра всичко, че дори и малко по рано.

Погледнато в по голям мащаб връщайки се на KMHM това си е пропуск тъй като за сметка на тази главна двойка бяха пожертвани доста от останалите персонажи, които буквално бяха оставени да висят в нищото, а това не ми се вижда правилно. Със събуждането на зеленчука дори си загори манджата..Дори за мен заряда на тази драма изстина след момента с напускането на Пери, всичко след това дори и моментите с Шин Се Ги бяха просто ей така между другото..Наистина браво за създаването и реализацията на този сценарий, но сценаристката има накъде още да се развива и най искрено и го пожелавам тъй като тя загатна за сериозен капацитет с тази си идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тея тримата дето спомена са на върха основно заради визията ама само първият поне от това дето съм гледал мога да го нарека добър актьор, втория е някакъв съвременен Пинокио като не правя паралел за асоциациата с лъжите, а за факта, че говорим за дървена кукла, а третият е толкова еднотипен и скучен, че няма накъде..ако не играе разглезен лигльо сигурно ще му се преплетат крайниците и езика от мъки.

 

Така както си ги описал И Сънг Ги сигурно е третият, само дето има и друг тип роли, обаче нали си го отписал вече и ти е простено, че не знаеш  :P А Хьон Бин вече и аз не знам колко добър актьор е... Гледала съм го и в други неща, но май ме впечатли само в Тайната градина. Дидо каза, че ролята на Джи Сонг не била трудна и сме впечатлени само защото играе по- добре от посредствен идол, обаче не е така. Ролята му, демек ролите, са трудни, просто той ги прави да изглеждат лесни. Когато един професионалист върши нещо, независимо какво, винаги го прави така, че отстрани изглежда лесно. Но я друг да се опита да направи двойно салдо или да направи грозна лелка красавица във фотошоп... По същия начин колко мъже биха успяли да се превъплатят в нахакана мадама или да говорят на сатори акцент. Или колко мъже биха могли да се държат и действат като Шин Се Ги  :) Така, че колко е "лесна" ролята си знае само Джи Сонг и колегите му. За сравнение Хьон Бин и с две не успя да се справи. Обаче неговите сигурно са били по- трудни  :28558:

 

Главните и тук преодоляха доста трудности. Една от които беше сбогуването с всяка една от личностите му. А след като го излекуваха и миналото бе разбулено просто нямаше какви други трудности да преодоляват. На мен ми хареса, че ги дадоха отново след една година, за да покажат, че още са заедно и вървят напред. Щеше да е клише ако ги бяха разделили и ги срещаха отново след година. Другите герои наистина не получиха някакъв собствен хепиенд, но и в живота е така. Не всичко се урежда за всички по едно и също време. Освен това се погрижиха поне за Ориончо  :P Другите да се оправят. Таткото наистина много се разрипа накрая, което е пропуск, но нещо толкова дребно не може да ми развали цялостното впечатление от сериала. За мен най- силното преимущество на драмата освен заплетения сценарий бе химията между двамата главни, силните диалози и добрата комедия.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не бях толкова въодушевен нито докато го гледах, нито след финала. Да, имаше добри моменти, но нещо му липсваше. Добре си я изигра ролята Джи Сонг. Не е нещо грандиозно, но както Дидо каза, игра като професионалист и наистина ме впечатли как различно изигра всички самоличности. Обаче имам доста забележки към женската роля. Сега знам че ще ме обявите за "поредния" мъж, че не съм я харесал защото не била с къса пола, не пърхала с мигли и т.н. Ми не е е така. :) Това как е облечена изобщо не ме интересува. Външният и вид също. Тази актриса съм я гледал само още 1-2 пъти и не мога да си правя заключения за актьорските й качества. Обаче на моменти ролята й беше доста тъпа. (може и тя да не е виновна) Точно заради нея, романтиката не я усетих. То като цяло е малко трудно да си представя как жена се влюбва в човек с такъв сложен психичен проблем. Някакси ми се искаше да видя много повече от нейната роля, която също не би трябвало да е никак лесна. Да кажем че в It's Ok Thats Love го бяха направили къде къде по-добре. Гледах романтичен сериал, ама повече ми беше интересно как ще се разкрие мистерията и какво толкова се е случило в миналото. :) Разбира се както и забавните моменти когато се появяваха различните самоличности.

 

Като цяло, корейските сериали трябва малко да намалят клишетата. Стига вече с тия срещи в детството и богати наследници(тия интриги кой ще спечели компанията, надали има и един човек на който още му харесват). Не знам за това как са свалили нивото на актьорската игра айдълите, ама колко много свалиха нивото сценаристите... Вече само като видя нещо оригинално и различно, съм готов да го възхваля без значение какво е. :) 7/10

 

А и какви бяха тия моментни преобличания? Все едно нямаше да е смешно, ако се държи като Юна в мъжки костюм. :D Дори щеше да е по-яко според мен. Се Ги в облеклото на Пери или с очилата на самоубиеца-ученик.:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Като махнем сюжета и добрата актьорска игра, то нищо не остана"...

Те такова изречение показва само липсата на всякаква логическа мисъл. Че и изобщо на мисъл.. :)

 

Мисля, че вече се нарежда редом с Хьон Бин, И Сънг Ги и Минчо, но преди това не беше баш там.

 

А това направо ме изприщи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го оставих на 8 серия и почнах " Лечителя".

Вече три пъти започвам 9-та серия и заспивам някъде в началото й.

Уж ми допадаше, но другият толкова вдигна летвата, че май ще се откажа след още един опит с него.

Твърде ми е фантасмагорично това преминаване от една самоличност в друга, пък и както спомена някой, и дрехите изведнъж се сменят, абе, нещо не е моят сериал май.

Като двойка ги харесвам още от Тайната, имат добър синхрон , но тя ми преиграва на моменти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както си ги описал И Сънг Ги сигурно е третият, само дето има и друг тип роли, обаче нали си го отписал вече и ти е простено, че не знаеш  :P А Хьон Бин вече и аз не знам колко добър актьор е... Гледала съм го и в други неща, но май ме впечатли само в Тайната градина. Дидо каза, че ролята на Джи Сонг не била трудна и сме впечатлени само защото играе по- добре от посредствен идол, обаче не е така. Ролята му, демек ролите, са трудни, просто той ги прави да изглеждат лесни. Когато един професионалист върши нещо, независимо какво, винаги го прави така, че отстрани изглежда лесно. Но я друг да се опита да направи двойно салдо или да направи грозна лелка красавица във фотошоп... По същия начин колко мъже биха успяли да се превъплатят в нахакана мадама или да говорят на сатори акцент. Или колко мъже биха могли да се държат и действат като Шин Се Ги  :) Така, че колко е "лесна" ролята си знае само Джи Сонг и колегите му. За сравнение Хьон Бин и с две не успя да се справи. Обаче неговите сигурно са били по- трудни  :28558:

И по добре, че не знам, че иначе съвсем щях да изпуша, толко ми е противен тоя. :D Ей го наскоро ми се искаше да гледам пак Шин Мин А в превъплъщението й на легендарната 9 опашата лисица ама заради тоя борсук не мога си го пусна... :@ :@

Джи Сънг колкото и да го омаловажават някои хора обаче човека просто изкърти с тукашните си роли. Дори и най-големите му критици би трябвало да им е терсене докато обръщат камъчета, сакън намерят тиня отдолу да го опръскат. Съпоставката с неудачията на Хьон Бин от "паралелната драма" както я наричам най-точно показва, че като не играеш нещо със сърце и душа няма как да ти се получи, а само със "трапчинки" не стаа. Или става ама трябва си сляп и глух за всичко останало и да се самозалъгваш, че помията в която се взираш е някое от рилските езера.

Тукашният сюжет имаше недостатъци, сега няма кво да се лъжем, но тези недостатъци не ти вадеха очите както още в най-първият еп на паралелната тъпня, която още тогава я дропих. Мисля, че казах преди, че има разлика м/у сюжетни кръпки и логически дупки..първото е съшито криво-ляво ама не ти се виждат долните гащи докато при другото излагацията е на макс и вече отива на пародия и съжаление. 

Второстепенният каст също е важен. Сега стига се в положение в което просто главните лица вече те измарят. Колкото и да е хубаво едно нещо като го гледаш постоянно понеже само то ти привлича погледа рано или късно ти омръзва. Все едно да имаш една хубава песен на мп3 плейъра си и да я слушаш само нея в продължение на дни без да цъкаш на другите дето се чудиш какво изобщо правят там. Поддържащите актьори точно това им е хубавото, че не само подпомагат главните ами предоставят нещо алтернативно, което да привлича вниманието ти. В една добре разказана история всеки герой трябва да се е развил по някакъв начин и да е посрещнат от определена съдба или просто съществуването му няма кой знае какъв смисъл. Не е казано всичко да е с щастлив край, но да има поне някаква насока, не просто да бъде пуснато в безтегловност...Времето е без значение, за това са тайм скиповете - с няколко момента може да дадеш много неща. Тук братчеда и годеницата му бяха едва ли не като декори...просто някакви герои дето присъстват за определени ситуации, но дефакто не направиха нещо кой знае колко запомнящо се. Че Йон лично на мен ми беше интересен персонаж и ми беше любопитна съдбата й, братчеда пък очаквах да е доста по сериозен препъни-камък заедно с татенцето си, но вместо това се появи сякаш от нищото оня чудак Алекс...Появата му може и да е обоснована, но това е временно затруднение, тук липсваше тежестта на антагонистите, а това си е пропуск поне за мен. Може би са я притиснали със сроковете и затова не е доразвила нещата напълно и не е премислила някои неща като прословутото събуждане на зеленчука, което вече споменах и е най-големият трън в очите ми. За това и казах, че тази сценаристка има сериозен потенциал, но и мегдан накъде да се развива тепърва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по добре, че не знам, че иначе съвсем щях да изпуша, толко ми е противен тоя. :D Ей го наскоро ми се искаше да гледам пак Шин Мин А в превъплъщението й на легендарната 9 опашата лисица ама заради тоя борсук не мога си го пусна... :@ :@

 

Този сериал и пари да ми дават не бих го гледала отново, даже и заради Сънг Ги. Направо е необяснима тази твоя непоносимост. Може би трябва да изгледаш още нещо с него и ще се оправиш  :P Препоръчвам Brilliant Legacy  :896767:

 

Иначе за второстепенните според мен нямаше много време от гледна точка на това, че имаше още 6 личности, освен главната, които трябваше да бъдат представени и опознати. Даже някои успяха да се появят само два- три пъти. Йона и Се Ги получиха най- много екранно време защото Се Ги беше централен образ, а Йона може би защото стана толкова популярна. Даже Пери малко го пренебрегнаха и можеше да ни покажат повече от него. Общо взето в този сценарий имаше хляб и за 40 епизода, но всичко трябваше да се случи само в 20. Даже братовчедът не успя да си падне по докторката, както се предполагаше от чарта с връзките. Така че тук вместо да гледаме разтеглени локуми се наложи да съберат доста материал в ограниченото време. Съответно някои персонажи бяха пренебрегнати. Но така или иначе се разбра, че братовчедът и мадамата няма да ги бъде. От там нататък се предполага, че животът и за двамата продължава и все някак ще се оправят. На мен лично второстепенните двойки рядко са ми интересни. Тайната градина например съм я гледала два пъти, но другата двойка активно си я прескачах и въобще не ме вълнуваше. Може би ако беше нормална любовна история и нямаше такъв сериозен проблем върху който да пада фокуса щяха да обърнат повече внимание и на страничните персонажи. 

 

Аз отначало си мислех, че сценаристката е нещо като дебютантка, може би защото толкова хора се изредиха да отказват ролите, обаче се оказа, че жената имала и други хитови драми в актива си, като The Moon That Embraces The Sun, която не съм я гледала, защото не си падам по исторически драми, но е доста известна като име. Е сега сигурно за следващата й драма ще има опашка от желаещи да участват  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз на клона... Джи Сонг ми е любим актьор и съм пристрастена към неговите роли, но не бях много сигурна, че ще се получи добър сериал. Не само заради разделението на личността, а и честно казано не можех да си представя екранната двойка в други роли след прекрасната игра в Тайната, но ме убиха и ме излекуваха с този сериал, защото нямах никакви очаквания за него. Определено и изненадаха всички във форума, защото въпреки безбройните предположения за развитие на сериала, сценаристката успя да изненада всички... За мен сериала беше и тъжен, и забавен и любовен - имаше от всичко. Определено ми хареса... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многоликият на фотосесия, за списание BNT Intrnacional

 

 

В интервью журналу "BNT International" Чжи Сон говорил о своем партнере Пак Со Чжун / Park Seo Joon: "Со Чжун является актером который уверенно смотрит в будущее. У него есть страсть, которая не соответствует его возрасту. Он достаточно своеобразен, что бы поддаваться чужому влиянию и это замечательно".

Он так же рассказал об отношениях с коллегой Хван Чжон Ым / Hwang Jung Eum: "У нас сложились такие отношения при которых мы можем как давать, так и брать энергетику друг друга. Это не то что можно контролировать разумом на съемочной площадке. Разве она не особенная?"  Превод-valina masyanina 61 Източник-  цък

.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма ме остави почти без думи. Цял ден се чудя какво да напиша. След Джекил и Хайда си мислех, че няма да харесам каквато и да е драма за раздвоение на личността, тъй като там работата беше трагично зле. Но ето , изядох ги 20те епизода, сякаш бяха 2.  Джи Сонг ме изненада толкова мнного като актьор. Дори не ми трябваше да променят дрехите на личностите, промяната на гласа, акцента, всичко беше брилянтно.  :up:  :up:  :up: Никой покрай мен не гледа азиатско кино и с никого не мога да споделя тази прекрасна драма, но се надявам повече хора да се докоснат до нея. 

Не мога да повярвам, как за абсолютно всяка самоличност ми беше мъчно и си поплаках лекичко. Ю На ще ми липсва много като персонаж, беше много сладка. Най- голямото ми собване обаче беше за Се Ги. Имаше моменти до към края, в които ми се искаше да го извъртят така, че той да е главната личност. Много силен персонаж бяха изградили, дори според мен по- колоритен от До Хьон

 

От актьорския състав очаквах много малко, за да бъда честна, но съм много приятно изненадана. Не че в Тайната , например, главните не бяха добри, но тук направо ме разбиха.  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма ме остави почти без думи. Цял ден се чудя какво да напиша. След Джекил и Хайда си мислех, че няма да харесам каквато и да е драма за раздвоение на личността, тъй като там работата беше трагично зле. Но ето , изядох ги 20те епизода, сякаш бяха 2. 

Затова е хубаво човек да чете отзивите в тея теми..ако беше послушала 90% от писалите в нея щеше да си спестиш мъките преди да дойдеш тук въпреки, че и това не е категоричен фактор заради широкия спектър на лични предпочитания ама все пак мнозинството си е мнозинство. :D

Иначе е хубаво, че се появи още един привърженик на KMHM. Лично аз единственото дето съжалявам за нея драма е че поради недостатъчният опит предполагам, тукашната сценаристка изтърва да направи наистина голям пробив, за който можеше да се говори години наред, особено с тая игра на Джито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да ти предложа като и аз съм в същото положение като теб в корейският раздел? :) Нито това с оная с миризмите ме кефи нито онова с ядосаната аджума, вампирското пък е направо пародия, а останалите дори не си заслужава ги споменавам. В момента доглеждам една комедия Super Daddy Yul, тя ми дойде доста забавна, но далеч не е нещо сериозно зад което да застана като препоръка... просто за разпускане и убиване на време, а и си има колкото недостатъци толкова и плюсове.

KMHM това му беше хубавото, че просто сюжета те грабваше тъй като авторката му просто ти подхвърляше някакви детайли като сламки на удавник и те държеше в неведение до последния етап на драмата. Такъв интересен замисъл макар и неошлайфан достатъчно и прилична реализация  се срещат трудно, а като сложим и актьорската игра направо си е рядкост в последно време да видиш такава добре изпълнена комбинация при корейците. Или сценарият ще е много шум за нищо тоест пълна излагация или цялостното реализиране на историята и отделните й компоненти тоест режисурата ще куца поради една или друга причина. Слаби сценаристи и директори...Най смешното е че и се крадат един друг. Ето както нямаше нищо с радвоение на личността и изведнъж две драми, по едно и също време на тая тематика все едно тея са някви студенти-тройкаджий и в един момент професора им е задал курсова...пишете по еди ква си тема. Сега пък се юрнаха на вампиризъм и мармалада готов... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този съм едва на втори епизод , но не се бях смяла така отдавна. Първо Ji Sung направо кърти с тази роля(много повече ми хареса от боса, и там го играеше лека откачалка , ама тука избива рибата) особенно в последните кадри на втори епизод като влезе в съвсем друга роля, бухахах заливаме смях като се сетя хахахаха . Второ ,хареса ми как те заливат като ураган емоциите , като скоростно влакче, ту нагоре в смях , ту надолу в тъга .Трето , вярно в основата си двата сериала (Джекила и този ) много си приличат , но какво ти пука зрителйо , нали са ти приковали погледа .Надявам се да не се разочаровам до края ..... бухахах оле този е луд признавам , много е добър в мойте очи, тази роля си я играе ... :xaxa:  :rofl:



 

Ейш , защо четох коментарите , аз пък не мога да разбера едно , защо като някой роля трябва да се играе като дръвце и артиста си я е изиграл префектно , трябва да е веднага и той дръвце, нима до сега не се  е доказал Бинито в по старите си сериали и филми що за талант има ... ами такава му била ролята на човека , да го играе пън ... и добре си я изгра де

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е толкова в това, че е изиграл добре пън, а защото като теглиш чертата, откъдето и да го въртиш имаш два пъна.

Един от плюсовете на това да имаш възможност да изиграеш герой с раздвоение на личността е че като актьор се разчупваш в най различни личности. Тук Джи Сънг прави показано точно как се прави това - Пери, Се Ги, Йо На - все крещящи и колоритни образи + До Хьон, който сам по себе си е най нормален, но и най комплексен тъй като го видяхме да минава през различни етапи и настроения. Дори Йо Съб, който в същноста си е скован интровертен зубрач показа най доброто от себе си за малкото екранно време, което му беше отделено. И най хубавото беше, че всеки от тези персонажи изглеждаше истински и достоверен, дори и Йо На, която мисля беше най преекспонираната от всички не само заради разликата в пола ами и заради over-кифленското поведение. Това е така най вече заради качествата на самият актьор и желанието с което си играе ролята. Как да ти хареса Робин като почти всичко в и покрай него е фалшиво? Хьон Бин не носи толкова вина за това колкото лошият сценарий, който един вид му хвърля таланта в коша за боклук и неудачаната екранна партньорка. При все това обаче за изключително малкото дето видях (но напълно достатъчно да ми досади) лично от него драма е че алтерегото е по скучно от самото его...а това е недопустимо! Чеболи под път и над път, всеки читав актьор може ги играе ама не може вариацията ти на Джекил да се отличава от оригинала само по няква скована лицева гримаса и направление на дейтвието зададено по сценарий. Ти сам трябва да вложиш нещо по такъв начин че ролята ти да крещи "това е Джекил на еди кой си.." така както Джи Сънг ни представи няколко такива според различните вариации на човешките емоции - гняв (Се Ги), любов (Йо На), депресия (Йо Съб) и може би безгрижие за Пери..една камара жестикулации и палитра от гримаси, а отсреща какво имаме - "Два пъна и половина" (половината пън е женската главна роля)? Ок играл е на сигурно с типични за него роли, неизискващи особен труд, сценария му е пречил ама поне аз като зрител сам за себе си поне докато не видя опровержение за това откакто изгледах KMHM и епизод и нещо (толкова ми издържаха нервите) от HJ&M винаги ще слагам Джи Сънг над "Бинито", най малкото щото единият рискува много и се доказа, а другия игра на сигурно и се оказа в сконфузна ситуация търкайки дъното на зрителският интерес...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Кев на втора съм (вече на 6-та и се смях като луда на моменти ), а ти кога премина в този отбор сладурка ... Razzormaw да ти кажа честно , аз не влагам размисли в това кой как си е изграл ролята ,потапям се във филма (ако ми хареса) и не ми пука за другото .... :) но да и ти си прав , тук има повече поле за изява ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо и изгледах последната серия на тази страхотна драма и просто не мога да не споделя колко много ми хареса! Този е от сериалите с идея и сюжет, от който в крайна сметка успяваш да извлечеш поуките. Според мен двамата главни дадоха не просто всичко от себе си като актьори за ролята, но и като че ли наистина са повярвали в цялата му идея и замисъл. Повярвах на играта им, а напоследък ми се случва рядко. Гледах ги преди това в Secret (2013), където се представиха според мен не по-малко добре. Още веднъж адмирации за труда на екипа, а така също и за този на преводачите.  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...