Jump to content

Recommended Posts

Що така нямат мяра за бройката  епизоди напоследък?Ония с Бинито да ги разбере човек, ще падат мангизи от Китай, но тия тук...

Не бе мъка, не бе рев и едва доказаха, че нямат общо  и умиращата  оживя, скочи и  двамата удариха петата по разходки, че и се награбиха насред улицата. :28558: 

 

Добре, че е нямало папараци едно време! :28558:

 

Ох, Красавецът нали получи своето, що точИ сополи  :blink:

Ами защото му е ясно, че каквото и да прави, децата няма да са от него :28558: Не ги ли видя двете гълъбчета, уж се разделят, кълнат се на божествата си, лошите ги дебнат отвсякъде, и пак не се сдържаха и минута. Айгуууу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry:  Бе аз по едно време си помислих, че наистина ще вземе да умре Шин Юл, нали според историята всичките му деца са от полусестра му :slap:    (И все пак чакам хепиенд :bee:   )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според историята, едната жена му е полусестра, а другата племенница и децата са от полусестрата(бъдещ  крал-Gyeongjongоще един принц  и 3 принцеси).Юлка я няма на картата на Сосчо, но колко му е да изкарат някое незаконно, като за сериал :28558: Хепиендът, май е мираж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че тая ще се гътне даже и преди Красавецът да се е облажил, или пък в последния момент нещо ще му скимне и ще ги остави тайно със Сосчо да се нагушкат и да я отведе на запад, щото не й остава много... :28558: Само ме е яд за Йоуон, че стана добричка, а толкова я бива в игричките, пф пропилян талант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тя ако умре, ще е логично обяснение, защо е толкова освирепял, че с това е останал в историята,    :nunchako:   ама пък в Уикипедия са изписани по-различни имена. Самият крал е не е Уанг Со, ами Гуанчонг или нещо такова, племенницата ми звучи като Гьонхуагунг :na2:   може да мине за Йоуон с добър полет на фантазията. В сериала няма Демок обаче - майката на децата :dunno:

Не че Шин Юл с това здраве ще роди 5 наследника, ама .... чудя се, какво да мисля, макар че има още две седмици да свърши, нали са 24 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wang So е личното му име, иначе имат по 4-5 имена-  ето тук 

Виж Goryeo dynasty- 4-я крал,от 949 -975 година, това пише. 

Wang So 왕소王昭 949–975 Ilhwa © 일화日華 © Gwangjong 광종光宗 (T) GwangdeokJunpung 광덕 (光德)준풍 (峻豊)

Кралицата и аз не и докарах имената, но сигурно по същия начин.

Е тук вече припадам- вижте жените и децата на първия -бащицата на нацията  :282: Тоя, кога е имал време да управлява. :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тук вече припадам- вижте жените и децата на първия -бащицата на нацията  :282: Тоя, кога е имал време да управлява. :28558: 

 

Ми като истински бащица - лично е допринесъл за създаване на нацията :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време мислех, че само аз си следя тази бозица, но като гледам в темата пада здрав исторически разбор! Дули, не'ам толкоз акъл да правя и исторически разчети, но утре сядам да гледам двете излезнали серийки, че покрай другите текущи сериали се отнесох тотално между самоличности и лечители...Оффф, да му се не види - ''лошотията'' верно ли ''добрясала'' :cry: Тия ни взеха и те за мезе - един живот е била зла и ''отгледана като зверче, научена да убива, за да оцелее'', но ето, че се намесва драгият любим корейски сценарист и за една серия я сервира в отбора на добрите :blink:  :blink:  :blink: Със същия успех, да 'земе да направи цялостен трансфер на гадовете  и всички да си заживеят щастливо....ай да не се шегувам, а да си пускам Кебонката :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно както си мислих, натам са тръгнали нещата, Красавецът накрая ще отстъпи, само сестра му не виждам как ще се примири.
След 21 не схванах що така лесно се улови на думите наш Со Со, че тръгна на запад? През това време Шикрьом ще нападне селото и без Пунг.

Май трябваше да изчакам до довечера, да видя другата серия и тогава да се чудя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Чао я - либоФ, либоФ, ама за наследници и управлението, си трябва здрава булка и съдружникТа в стаята за почивка  точеше лиги по пеперудата, а после отиваше да се труди при съдружничката. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, добре че четох уикипедията предварително, че

то любов, любов пък накрая - картоф .... само не разбрах от първия епизод - трите деца,  ако са принцовете, а намериха двете части на пеперудата върху костюма в залата за почивка на краля, това следва да значи, че тя е умряла супер скоро. Ако не беше тази пеперуда, човек би си помислил, че му е била нещо като любовница. Що поне не показаха, че се е събрал с втората си съпруга - тези деца нали все някой ги е раждал. Много набързо свърши според мен - какво направил след 6, 9 и 15 години и толкова.

  Но ми беше интересно все пак да го следя,  Чанг Хьок ми е любимец, пък и ми се струва че избира хубави проекти (или прекалено го харесвам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен великолепен отвсякъде, нищо не ме подразни, дори и смехът му, приех го като нарочен, все пак трябваше да се вижда, че героят на Чанг Хьок преиграва и го прави нарочно, другото му лице - като принц, не го допускаше това. Не виждам друг вариант за край. Може би твърде лесно го приеха, очаквах да поплачат.

 

 

idegil, той никога се е разделял с Йоуон, че да се събира с нея, ясно показаха как се разбраха, че тя ще бъде до него и ще го подкрепя. Другата беше нещо като светлинен лъч в живота му и ми се изясни още в началото, че надали ще останат заедно.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допадна ми финала - няма розови очила и захарен памук! Всичко си има цена. Отговорността и личното щастие не винаги вървят ръка за ръка. Браво на целия актьорски състав! Последната среща между Кебоната и ''новото крал'', не разбрах защо ни я показаха

може би идеята на сцената е в спазените от него думи при бъдещата им среща. Какъв точно е смисъла на тази сцена, след като той си остана с фермерката, имат си и наследници...и прас - среща с Кебонката и финал...явно просто ей така -да не е без ИЧ...или може би, ако някой има съмнения относно вечната им Либоффф - да си ги избие веднага!!! :slap: 

И к'во излезе...няма ненаказано добро... :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната сцена е в сърцето на Сосчо-  мечти, мечти..., барабар с онова изречение

 

 

за  любов, дето била единствена, но не винаги  и се отварял парашутът, но я има вечно- сърце пълно, ръце празни

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, и с нас феновете същата работа да ти кажа! Тия двамата поне ще имат реален спомен :28558: Колкото повече го мисля, толкова повече се убеждавам в правотата на този финал - дъ бест е в създалата се бъркотия!

Да срещнеш някого в момента, когато  най - много ти е нужен, но и да имаш силата да продължиш без него...

ние тука да му мислим... :cry:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе във финалната сцена Уанг Со според превода казва,

че съжалява, че му е отнело толкова много време да дойде при нея. Тези двамата след смъртта си ли се срещнаха?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...